Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
M.I.A. - paper planes? grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by raiders_
Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA.

Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni laugh


DObra mam

M.I.A. - Paper Planes qwa skleroza grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
LOL aku piwo aplauz

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Było nie dumać dwa dni, tylko od razu pisać.
Mecz.pl zna odpowiedzi na każde pytanie grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Szukam jakis doswiadczonych producentow bimbru smile

z czego najlepiej robic i jakis model budowy takiego malego sprawdzonego bimbrownika

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Czesiek41
mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos
Attn. odpowiednik naszego "DW" - do wiadomości

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
http://kzok.cbslocal.com/

U mnie coś nie chce działać, wie ktoś jak to uruchomić by można było słuchać na żywo?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ?
Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Mike Avdi
Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ?
Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem...

http://enumery.pl/666456456,nr,kto,dzwonil


Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
poproszę o głos na zdjęcie z tego linku, nie trzeba się rejestrować można zalogować przez fejsa na chwilę żeby oddać głos

http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/6617/konkurs-rainbow-tours-meksyk/?c=rainbow787

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Poradźcie..

Mam do sprzedania narty Atomic SX7 supercross (166) i buty Salomon PERF 2..

Ile za to mogę chcieć? Narty były na stoku RAZ, dosłownie raz.. W dodatku 30 minut.

Doradźcie proszę.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Potrzebuję o radę jaki internet przenośny wybrać, chodzi o tego pendriva gdzie będzie on używany tylko w jednym laptopie. Byłem w playu 15 zl za 5 GB plus 80zl właśnie za pendriva. Dobra opcja? Polecacie coś innego? Zaraz w sumie święta i zaczną się różne inne oferty i może warto poczekać i będą oferty gdzie można taki internet wziąć za darmo na kilka miesięcy?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
pisząc pendriva mam na myśli modem oczywiście smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ważne jest też gdzie będziesz go używał, od "podstawowej" lokalizacji po wszystkie dodatkowe. W zależności od tego wybrałbym sieć. Tutaj możesz sprawdzić lokalizację wszystkich stacji bazowych (BTSów):

http://beta.btsearch.pl/

Dołączył: Mar 2002
Posty: 75
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 75
posiadam rachunek na pekao24 i załozyłem sobie fundusz inwestycyjny - pioneer gotówkowy. jakaś tam sumka mi sie zebrała i mam pytanko. jak długo trzeba czekać, po zleceniu sprzedania jednostek, zanim przelew pojawi sie na koncie? zlecenie puściłem w niedzielę wieczorkiem a dziś wtorek i dalej nic. niby na tamtym funduszu jest jakaś informacja, że jednostki zostały zarezerwowane i w zleceniach też widnieje, że jest w trakcie tylko mam pytanie jak dlugo? dzień, dwa a może tydzień?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
min 3 dni robocze w takich funduszach

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Hej, czy możecie pomoc mi w wyborze Drukarki ? Mam dotację i muszę wydać 800-1200 zł na drukarkę

Priorytetem jest Gwarancja oraz tani koszt eksploatacji.
Drukowane będzie około 100-300 stron miesięcznie ( normalny czarno biały druk)

Zastanawiam sie nad

Epsonem L550 czy możecie coś lepszego poradzić ?

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Dla czarno-białego druku tylko laserowa.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by LED
Dla czarno-białego druku tylko laserowa.

Dokładnie. Jeśli tylko B&W to laser brać.

Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować.

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1