Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 92 1 2 63 64 65 66 67 91 92
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Originally Posted by Inzaghi78
mentalnosc polskiego pilkarza - wyjechac byle gdzie na zachod i siedziec na lawie jak Wolanski w 2 lidze dunskiej - super kariera dla mlodego bramkarza

Dziwisz się jak kluby z zachodu ofrują 1 lub 2 mln euro co dla nich jest drobną sumką za młodego piłkarza a w zarządzie naszych klubów od razu świeci się to jako grube miliony złotych.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Takich przykładów jest multum, hajs na koncie rośnie i to się zgadza

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
z pkt widzenia klubu rozumiem ale ci mlodzi tez chca bo maja wyprane mozgi przez menadzerow - tak to sobie moze zrobic zaqwodnik 27 -30 lat a nie mlodzian

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Inzaghi78
mentalnosc polskiego pilkarza - wyjechac byle gdzie na zachod i siedziec na lawie jak Wolanski w 2 lidze dunskiej - super kariera dla mlodego bramkarza
ja tam rozumiem chłopa, bramkarzowi ciężko się wybić, zostałby w Widzewie za grosze i już pewnie nie wyrwałby się z kraju, a tak przynajmniej ma sporą gotówkę za niewielki wysiłek, a może jakimś fartem ktoś go zauważy w tej Danii, jak zacznie grać

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
transferów z niższych lig do ekstraklasy w naszym kraju jest mało, a bramkarzy to już w ogóle praktycznie

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
a w kraju wszyscy zadowoleni i podnieceni bo mamy młodego Polaka w Udine, Wolfsburgu czy w Fiorze problem w tym że zamiast robić tam progres to z pierwszym zespołem tylko trenuje

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Inzaghi78
mentalnosc polskiego pilkarza - wyjechac byle gdzie na zachod i siedziec na lawie jak Wolanski w 2 lidze dunskiej - super kariera dla mlodego bramkarza
ja tam rozumiem chłopa, bramkarzowi ciężko się wybić, zostałby w Widzewie za grosze i już pewnie nie wyrwałby się z kraju, a tak przynajmniej ma sporą gotówkę za niewielki wysiłek, a może jakimś fartem ktoś go zauważy w tej Danii, jak zacznie grać

no wlasnie wink

a moze by pogral w lepszym klubie polskim

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
termalica karny a bet z minute wczesniej juz zablokowal

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
kur.... jaki Dziuroland ja pierdole 2 karny dla niecieczy frown

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
termalika 2

widzew odpuszcza ...nizsza liga bedzie witac ??

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
wątpie, zresztą u nas powoli płaci się grosze, jedynie Lechia winduje płace, bo nawet Legia stara się ograniczać wydatki, w takiej Jadze Wolański mógłby liczyć na 2-4tys max

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Ale spokojnie Legia zrobi akademie laugh na obiekt pójdzie 40 mln złotych z tego połowa pewnie do urzędasów i ludzi na stołkach żeby to wgl ruszyło laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Originally Posted by akagi
aker, to nie u Ciebie na dzielnicy ? wink

Do kradzieży doszło w środę na ul. Wolności w Chorzowie. Do jednego z sex shopów wszedł mężczyzna, który po krótkiej rozmowie namówił ekspedientką na wspólne picie alkoholu. - Gdy 49-letnia kobieta wypiła wystarczająco dużo i nie była w pełni świadoma, rabuś skradł elementy erotyczne i uciekł ze sklepu.

Skradzione przedmioty to m.in. wibratory, dmuchane lalki, prezerwatywy i erotyczna bielizna. Wartość skradzionego towaru właściciel oszacował na 4 tys. zł. Za kradzież 39-letniemu mieszkańcowi Chorzowa grozi do 5 lat więzienia.

hehehe nie słyszałem o tym a mieszkam gdzieś 1 km od tej ulicy.

Ale to nic w porównaniu z tym co widziałem w piątek.
Byłem rano u dziadka na cmentarzu posprzątać grób i zapalić znicz.
W połowie drogi na cmentarzu jest mały basenik z wodą.
Wchodzę na cmentarz i widzę że przy baseniku jest dwóch meneli (baba i chłop)
Zbliżam się do nich i patrzę ukradkiem na nich.
Menelica majty spuszczone, zagrzybiała pipa na wierzchu a jej partner menel ją podmywa a ona krzyczy "kur... uważej bo mnie fest swędzi"
Kurde dobrze że nie jadłem obfitego śniadania bo bym zwymiotował.

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Originally Posted by moor6
termalika 2

widzew odpuszcza ...nizsza liga bedzie witac ??

To nie Widzew niższa liga tylko Termalica ekstraklasa smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
zresztą w tej Danii to jest tylko wypożyczony z klubu ekstraklasowego, więc nic straconego

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Tazen
wątpie, zresztą u nas powoli płaci się grosze, jedynie Lechia winduje płace, bo nawet Legia stara się ograniczać wydatki, w takiej Jadze Wolański mógłby liczyć na 2-4tys max

a tak to wroci max za 2-3 lata i wieku juniorskim bedzie konczyl kariere albo pojdzie gdzies do 3 ligi laugh

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Tazen
wątpie, zresztą u nas powoli płaci się grosze, jedynie Lechia winduje płace, bo nawet Legia stara się ograniczać wydatki, w takiej Jadze Wolański mógłby liczyć na 2-4tys max

a tak to wroci max za 2-3 lata i wieku juniorskim bedzie konczyl kariere albo pojdzie gdzies do 3 ligi laugh

Wróci wróci tylko już starszy ze zmarnowaną karierą ile takich rzypadków było. No cóż albo chcesz grać albo zarabiać

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Jaslak
Originally Posted by moor6
termalika 2

widzew odpuszcza ...nizsza liga bedzie witac ??

To nie Widzew niższa liga tylko Termalica ekstraklasa smile

ogldacie mecz czy tylko tak piszecie bo dzisiaj to Widzew nie odstaje od Termaliki tylko 2 wielblady jednego sabotazysty i 2 karne


Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Takie jest myślenie polskich piłkarzyków

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Jaslak
Originally Posted by moor6
termalika 2

widzew odpuszcza ...nizsza liga bedzie witac ??

To nie Widzew niższa liga tylko Termalica ekstraklasa smile

ogldacie mecz czy tylko tak piszecie bo dzisiaj to Widzew nie odstaje od Termaliki tylko 2 wielblady jednego sabotazysty i 2 karne
sędzia górą smile

Strona 65 z 92 1 2 63 64 65 66 67 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec, JelineK), 1,864 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1