|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Kamikadze chce , Kamikadze ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> aczkolwiek uwazam ze book nie zaslguje na nowy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jesli mozna to poprosze o skasowanie mojego posta w dziale "bonusy od depozytu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
----------- Quote: --------------------------------------------------------------------------------
chciałbym sie was zapytac czy germanbet jest wypłacalny czy niestety nie macie jakies wiadomości ... bo mam juz 50 euro i chcialbym je wyplacic i wiecie moze kiedy uaktywnia wyplate przez karte ?? dzieki z gory za odpowiedz
--------------------------------------------------------------------------------
to i ja sie dolacze do pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ColoColo z soboty nadal nierozliczone (zaklad jako wygrany ale brak kasy na koncie) Na maila (zapytalem grzecznie czy bonus +20% od 1 wplaty rowniez mi przysługuje ," przy okazji" poprosiłem o rozliczenie Colo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) nie raczą odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> w wypłacie na karte mają podane ze min. 30E (mam sporo ponad 30) ale ta opcja u mnie w ogóle niefunkcjonuje ! Jak cos jeszcze u nich ugram to spróbuję wpłacić kartą minimalny depozyt (10E) i zobaczymy . Kiedys na betonbecie tak miałem , zeby wyplacic kaske musialem najpierw zasilic konto , wiec moze tu jest podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9 |
zapytam się też tutaj : a na tym germanbecie to ta promocja już skończona??? bo się zarejestrowałem i nie dostałem 5 euro a na głównej stronie nic tam nie jest napisane jak na moje oko. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
zapytam się też tutaj : a na tym germanbecie to ta promocja już skończona??? bo się zarejestrowałem i nie dostałem 5 euro a na głównej stronie nic tam nie jest napisane jak na moje oko. Pozdro. buk po 2 tyg. funkcjonowania upadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Polacy znów oskubali nową inwesycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Ci z www.germanbet.com [ germanbet.com] wala w chuja. Wczoraj postawilem dwa kupony, ktore mi weszly. Zagladam dzisiaj na moje konto a tam do bilansu zostala dodana tylko postawiona kasa a nie ma wygranej. Doliczyli mi tylko moje stawki z tych kuponow. Jest sens by sie o to upominac? Niezly burdel tam maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ColoColo z soboty rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale szybkie chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Kto ile kto ugrał chwalić sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja 43 Ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale i tak pewnie tak nie wypłace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
ja mam ju 40 euro , a byly problemy ale maila napisalem juz jest wszystko dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
co tu by postawic dzis u nich skromna niestety ta oferta:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
wiechu pomozesz mi napisac do nich mejla? W mejlu trzeba by napisac ze zle mi rozliczyli ostatnie dwa zaklady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Ci z www.germanbet.com [ germanbet.com] wala w chuja. Wczoraj postawilem dwa kupony, ktore mi weszly. Zagladam dzisiaj na moje konto a tam do bilansu zostala dodana tylko postawiona kasa a nie ma wygranej. Doliczyli mi tylko moje stawki z tych kuponow. Jest sens by sie o to upominac? Niezly burdel tam maja. Panowie zwracam honor germanbet.com Wlasnie zalogowalem sie na moim koncie, patrze a tam doliczyli mi wygrana z tych dwoch kuponow. Rano zaklady juz byly rozliczone ale nie bylo dodanego z nich zysku do bilansu tylko stawki za jakie gralem. A teraz juz dodali wygrana kase. Przepraszam za zamieszanie. Miejmy ndzieje ze uda nam sie wyplacic te pieniazki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
cichoteraz tez tak mialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisalem do nich maila ale po angielsku ale widze ze juz nie potrzebujesz tlumaczenia:) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Na maila (zapytalem grzecznie czy bonus +20% od 1 wplaty rowniez mi przysługuje ," przy okazji" poprosiłem o rozliczenie Colo ) nie raczą odpowiedzieć Oni ZYJĄ !!! Dostałem maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
1. wypłacił ktoś od nich kase? 2. jak mozna od nich wyplacic kase? przelew bankowy (jaka prowizja?), moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wlasnie dostalem od nich kase, co prawda malo bo 12e ale jednak sa wyplacalni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Przelew szedl ok. 5dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
pietroc1908 zaloguj sie na swoim koncie. Wejdz w "My Acounnt" nastepnie kliknij na "In-/Outpayments" i wybierz "Outpayments". Tam masz wszyskie dostepne formy wyplaty. Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Czy ktoś z Was ma dostepną opcję wyplaty na karte ? U mnie tam się nic nie otwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
pietroc1908 zaloguj sie na swoim koncie. Wejdz w "My Acounnt" nastepnie kliknij na "In-/Outpayments" i wybierz "Outpayments". Tam masz wszyskie dostepne formy wyplaty. Pozdro! wlasnie chcialem sie dowiedziec, zanim sie zarejestruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
pietroc1908 : a ze sie tak zapytam , po kiego tam sie rejestrujesz ? Oferta beznadziejna , kursy przecietne , kontakt do d..., bledy w rozliczaniu zakładów i zbyt dlugie ich rozliczanie. Oferta bonus 20%od 1 wpłaty tez nie powala na kolana . Nie lepiej znalezc cos lepszego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965 |
jedno pytanko mam. chce wyplacic sianko co mam wpisac w rubryce recipient's name?? prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka