Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#636750 15/08/2006 10:36
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
germanbet.com [1]

Bonus: Unibet
#636751 15/08/2006 10:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Kamikadze chce , Kamikadze ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
aczkolwiek uwazam ze book nie zaslguje na nowy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
jesli mozna to poprosze o skasowanie mojego posta w dziale "bonusy od depozytu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

-----------
Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

chciałbym sie was zapytac czy germanbet jest wypłacalny czy niestety nie macie jakies wiadomości ... bo mam juz 50 euro
i chcialbym je wyplacic i wiecie moze kiedy uaktywnia wyplate przez karte ?? dzieki z gory za odpowiedz


--------------------------------------------------------------------------------

to i ja sie dolacze do pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ColoColo z soboty nadal nierozliczone (zaklad jako wygrany ale brak kasy na koncie)
Na maila (zapytalem grzecznie czy bonus +20% od 1 wplaty rowniez mi przysługuje ," przy okazji" poprosiłem o rozliczenie Colo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) nie raczą odpowiedzieć
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
w wypłacie na karte mają podane ze min. 30E (mam sporo ponad 30) ale ta opcja u mnie w ogóle niefunkcjonuje !
Jak cos jeszcze u nich ugram to spróbuję wpłacić kartą minimalny depozyt (10E) i zobaczymy .
Kiedys na betonbecie tak miałem , zeby wyplacic kaske musialem najpierw zasilic konto , wiec moze tu jest podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#636752 15/08/2006 11:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
zapytam się też tutaj :
a na tym germanbecie to ta promocja już skończona??? bo się zarejestrowałem i nie dostałem 5 euro a na głównej stronie nic tam nie jest napisane jak na moje oko. Pozdro.

#636753 15/08/2006 13:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
zapytam się też tutaj :
a na tym germanbecie to ta promocja już skończona??? bo się zarejestrowałem i nie dostałem 5 euro a na głównej stronie nic tam nie jest napisane jak na moje oko. Pozdro.
buk po 2 tyg. funkcjonowania upadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Polacy znów oskubali nową inwesycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#636754 16/08/2006 06:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
Ci z www.germanbet.com [germanbet.com] wala w chuja. Wczoraj postawilem dwa kupony, ktore mi weszly. Zagladam dzisiaj na moje konto a tam do bilansu zostala dodana tylko postawiona kasa a nie ma wygranej. Doliczyli mi tylko moje stawki z tych kuponow. Jest sens by sie o to upominac? Niezly burdel tam maja.

#636755 16/08/2006 07:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ColoColo z soboty rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ale szybkie chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#636756 16/08/2006 10:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Kto ile kto ugrał chwalić sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja 43 Ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale i tak pewnie tak nie wypłace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#636757 16/08/2006 12:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
ja mam ju 40 euro , a byly problemy ale maila napisalem juz jest wszystko dobrze.

#636758 16/08/2006 12:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
co tu by postawic dzis u nich skromna niestety ta oferta:(

#636759 16/08/2006 12:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
wiechu pomozesz mi napisac do nich mejla? W mejlu trzeba by napisac ze zle mi rozliczyli ostatnie dwa zaklady.

#636760 16/08/2006 13:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
Quote
Ci z www.germanbet.com [germanbet.com] wala w chuja. Wczoraj postawilem dwa kupony, ktore mi weszly. Zagladam dzisiaj na moje konto a tam do bilansu zostala dodana tylko postawiona kasa a nie ma wygranej. Doliczyli mi tylko moje stawki z tych kuponow. Jest sens by sie o to upominac? Niezly burdel tam maja.

Panowie zwracam honor germanbet.com Wlasnie zalogowalem sie na moim koncie, patrze a tam doliczyli mi wygrana z tych dwoch kuponow. Rano zaklady juz byly rozliczone ale nie bylo dodanego z nich zysku do bilansu tylko stawki za jakie gralem. A teraz juz dodali wygrana kase. Przepraszam za zamieszanie. Miejmy ndzieje ze uda nam sie wyplacic te pieniazki.

#636761 16/08/2006 13:26
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
cichoteraz tez tak mialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisalem do nich maila ale po angielsku ale widze ze juz nie potrzebujesz tlumaczenia:) pozdro

#636762 16/08/2006 20:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Na maila (zapytalem grzecznie czy bonus +20% od 1 wplaty rowniez mi przysługuje ," przy okazji" poprosiłem o rozliczenie Colo ) nie raczą odpowiedzieć
Oni ZYJĄ !!!
Dostałem maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#636763 16/08/2006 21:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
1. wypłacił ktoś od nich kase?
2. jak mozna od nich wyplacic kase? przelew bankowy (jaka prowizja?), moneybookers?

#636764 17/08/2006 06:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wlasnie dostalem od nich kase, co prawda malo bo 12e ale jednak sa wyplacalni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Przelew szedl ok. 5dni

#636765 17/08/2006 07:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
pietroc1908 zaloguj sie na swoim koncie. Wejdz w "My Acounnt" nastepnie kliknij na "In-/Outpayments" i wybierz "Outpayments". Tam masz wszyskie dostepne formy wyplaty. Pozdro!

#636766 17/08/2006 08:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Czy ktoś z Was ma dostepną opcję wyplaty na karte ?
U mnie tam się nic nie otwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#636767 17/08/2006 08:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
pietroc1908 zaloguj sie na swoim koncie. Wejdz w "My Acounnt" nastepnie kliknij na "In-/Outpayments" i wybierz "Outpayments". Tam masz wszyskie dostepne formy wyplaty. Pozdro!

wlasnie chcialem sie dowiedziec, zanim sie zarejestruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#636768 17/08/2006 09:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
pietroc1908 : a ze sie tak zapytam , po kiego tam sie rejestrujesz ?
Oferta beznadziejna , kursy przecietne , kontakt do d..., bledy w rozliczaniu zakładów i zbyt dlugie ich rozliczanie.
Oferta bonus 20%od 1 wpłaty tez nie powala na kolana .
Nie lepiej znalezc cos lepszego ?

#636769 17/08/2006 09:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
jedno pytanko mam. chce wyplacic sianko co mam wpisac w rubryce recipient's name?? prosze o szybka odpowiedz

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec, wHiTe_StAr, forty), 2,858 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1