|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Mecz Diósgyõr - Nyíregyháza [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
internet to nie wszystko
kazdy ma swoje wyrobione zdanie po gali i przy tym pozostanmy
byl Slask, byla Wisla - gala sie konczyla bardzo pozno, trwala kilka godzin wiec ta wielka internetowa Wiselka chyba doskonale wiedziala, ze ta "nic nie znaczaca" Cracovia jest na Arenie i jakos z niej bedzie wracac
wiecej nie ma co pisac, nie dzialo sie praktycznie nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
co tydzień tak samo gracie mecze i możecie pisać że Wisła wie gdzie jesteście/jedziecie itp.meczu też nie przełożono na 20:30 żeby Wisła nie zobaczyła wszystkich walk.masowe wakacje powinny was czegoś nauczyć, no chyba że na takie potknięcie Wisły liczycie, przyjmując postawę króliczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
a tak zmieniając temat - jutro zapowiada sie rekordowa ilosc kondonów policjnych, cyrk -w całej polsce cbś wjeżdza na mieszkania na tle propagowania faszyzmu  dziwne że najczęściej organizatorom wyjazdu i akurat przed marszem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
a tak zmieniając temat - jutro zapowiada sie rekordowa ilosc kondonów policjnych, cyrk -w całej polsce cbś wjeżdza na mieszkania na tle propagowania faszyzmu  dziwne że najczęściej organizatorom wyjazdu i akurat przed marszem Cyrk na kółkach to jest ale ten cały marsz. W ogóle to osobiście podziwiam jego organizatorów i ludzi z tej straży żeby cały rok prowadzić przygotowania i organizację a potem w pizdę dostać w parę minut od paru kolesi wytrenowanych na popeegerowskiej siłowni co przyjechali z jakiejś buraczanej wiochy w takich samych kurteczkach 4 ligowego powiatowego potentata. Normalnie jakby im broń rozdać to zamiast do znienawidzonych rządzących zaczęli by do marszu pewnie strzelać albo do siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Wczorajsze zakonczenie historii tego legendarnego stadionu [ Linked Image] pod zegarem tez nie proznowali [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Breaking News Nearly 100 Ajax fans wielding iron bars arrested in Paris ahead of Champions League match against Paris Saint-GermainWidze Ajax trzyma poziom w LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,17052340,Liga_holenderska__Milik_obrazany_przez_pseudokibicow.html#BoxSportTxt
prawdziwi ambasadorowie legii. nie mozna zaorac tej holoty? rozumiem, ze prezes sie boi, ale chyba w koncu cos bedzie musial zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
[ Linked Image] Mistrzu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,17052340,Liga_holenderska__Milik_obrazany_przez_pseudokibicow.html#BoxSportTxt
prawdziwi ambasadorowie legii. nie mozna zaorac tej holoty? rozumiem, ze prezes sie boi, ale chyba w koncu cos bedzie musial zrobic Eee kompromitacja goni kompromitacje, a Lesny nie ma wyjscia albo lize tylek zylecie albo pusta trybuna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
To są ci niby najlepsi kibice  Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kompromitacja to twoje drugie imię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To są ci niby najlepsi kibice  Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da... A jak na Śląskim gwizdali na Deynę po strzeleniu bramki z rożnego, to już byłeś myśliwym, czy jeszcze zwierzyną ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu! ta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu!  o kurwa szanujmy sie panowie to ze jestes z Warszawy Aronek nie znaczy ze masz tuszowac taki kwas ,nastepny Akagi i jego wyjazd ze Sp. Deyna panowie wstydze sie za was
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
nie znaczy ze masz tuszowac taki kwas Ale jaki kwas? Dostał pare chu.ów, to dostał. Też mi k-wa wielkie halo. To już nie można naubliżać piłkarzowi przeciwnej drużyny? Niektórzy to chyba tylko szukają sytuacji żeby zaprezentować swoje święte oburzenie. Ciekawe czy gdyby to był jakiś mniej znany piłkarz albo reprezentacja grała słabo, to ktoś by się w ogóle o tym zająknął. Teraz czekam na przyjazd Śląska na Ł3 i tradycyjną porcję chu.ow i k-rew dla Sebka Mili dopiero się od oburzenia mikrofony zagotują. Bo jak można nie lubić takiego bohatera.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
To są ci niby najlepsi kibice  Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da... A jak na Śląskim gwizdali na Deynę po strzeleniu bramki z rożnego, to już byłeś myśliwym, czy jeszcze zwierzyną ? a jak, a jak , a jak.... A jak Ty kiedykolwiek nie obronisz LEGII w jakimkolwiek temacie to będzie cud ! Czasem Panie @akagi warto sciągnąć te dwie ``eLki`` z siatkówki oka i popatrzeć obiektywnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|