Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 36 1 2 25 26 27 28 29 35 36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Mecz Diósgyõr - Nyíregyháza
[Linked Image]

Bonus: Unibet
Conrad #6362036 10/11/2014 16:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
internet to nie wszystko

kazdy ma swoje wyrobione zdanie po gali i przy tym pozostanmy

byl Slask, byla Wisla - gala sie konczyla bardzo pozno, trwala kilka godzin wiec ta wielka internetowa Wiselka chyba doskonale wiedziala, ze ta "nic nie znaczaca" Cracovia jest na Arenie i jakos z niej bedzie wracac

wiecej nie ma co pisac, nie dzialo sie praktycznie nic


Conrad #6362105 10/11/2014 19:14
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
co tydzień tak samo gracie mecze i możecie pisać że Wisła wie gdzie jesteście/jedziecie itp.meczu też nie przełożono na 20:30 żeby Wisła nie zobaczyła wszystkich walk.masowe wakacje powinny was czegoś nauczyć, no chyba że na takie potknięcie Wisły liczycie, przyjmując postawę króliczka.

Conrad #6362159 10/11/2014 20:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie ma co dyskutowac

Conrad #6362207 10/11/2014 20:41
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
a tak zmieniając temat - jutro zapowiada sie rekordowa ilosc kondonów policjnych, cyrk -w całej polsce cbś wjeżdza na mieszkania na tle propagowania faszyzmu grin dziwne że najczęściej organizatorom wyjazdu i akurat przed marszem

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by vamos rafa
a tak zmieniając temat - jutro zapowiada sie rekordowa ilosc kondonów policjnych, cyrk -w całej polsce cbś wjeżdza na mieszkania na tle propagowania faszyzmu grin dziwne że najczęściej organizatorom wyjazdu i akurat przed marszem
Cyrk na kółkach to jest ale ten cały marsz. W ogóle to osobiście podziwiam jego organizatorów i ludzi z tej straży żeby cały rok prowadzić przygotowania i organizację a potem w pizdę dostać w parę minut od paru kolesi wytrenowanych na popeegerowskiej siłowni co przyjechali z jakiejś buraczanej wiochy w takich samych kurteczkach 4 ligowego powiatowego potentata. Normalnie jakby im broń rozdać to zamiast do znienawidzonych rządzących zaczęli by do marszu pewnie strzelać albo do siebie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Wczorajsze zakonczenie historii tego legendarnego stadionu piwo

[Linked Image]

pod zegarem tez nie proznowali piwo

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Breaking News Nearly 100 Ajax fans wielding iron bars arrested in Paris ahead of Champions League match against Paris Saint-Germain

Widze Ajax trzyma poziom w LM wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
La Bombonera, Boca - River (21.11.2014)


Conrad #6371465 30/11/2014 15:57
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,17052340,Liga_holenderska__Milik_obrazany_przez_pseudokibicow.html#BoxSportTxt

prawdziwi ambasadorowie legii. nie mozna zaorac tej holoty? rozumiem, ze prezes sie boi, ale chyba w koncu cos bedzie musial zrobic

Conrad #6371473 30/11/2014 16:04
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
[Linked Image]

Mistrzu... grin

huge #6372015 30/11/2014 23:34
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by huge
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,17052340,Liga_holenderska__Milik_obrazany_przez_pseudokibicow.html#BoxSportTxt

prawdziwi ambasadorowie legii. nie mozna zaorac tej holoty? rozumiem, ze prezes sie boi, ale chyba w koncu cos bedzie musial zrobic

Eee kompromitacja goni kompromitacje, a Lesny nie ma wyjscia albo lize tylek zylecie albo pusta trybuna smile

Conrad #6372030 01/12/2014 06:37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
To są ci niby najlepsi kibice laugh Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da...

Conrad #6372038 01/12/2014 09:29
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kompromitacja to twoje drugie imię. smile

hunters #6372040 01/12/2014 09:31
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by hunters
To są ci niby najlepsi kibice laugh Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da...

A jak na Śląskim gwizdali na Deynę po strzeleniu bramki z rożnego,
to już byłeś myśliwym, czy jeszcze zwierzyną ?

Conrad #6372052 01/12/2014 10:37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu!

Aronek #6372054 01/12/2014 11:00
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Aronek
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu!

ta puke

Aronek #6372057 01/12/2014 11:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Aronek
Na Milika śpiewali kibice z Hagi nie z (L) koniec tematu!

laugh o kurwa szanujmy sie panowie to ze jestes z Warszawy Aronek nie znaczy ze masz tuszowac taki kwas ,nastepny Akagi i jego wyjazd ze Sp. Deyna

panowie wstydze sie za was

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by pacyfista
nie znaczy ze masz tuszowac taki kwas

Ale jaki kwas? Dostał pare chu.ów, to dostał. Też mi k-wa wielkie halo. To już nie można naubliżać piłkarzowi przeciwnej drużyny? Niektórzy to chyba tylko szukają sytuacji żeby zaprezentować swoje święte oburzenie. Ciekawe czy gdyby to był jakiś mniej znany piłkarz albo reprezentacja grała słabo, to ktoś by się w ogóle o tym zająknął.
Teraz czekam na przyjazd Śląska na Ł3 i tradycyjną porcję chu.ow i k-rew dla Sebka Mili dopiero się od oburzenia mikrofony zagotują. Bo jak można nie lubić takiego bohatera.

akagi #6372104 01/12/2014 16:09
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
Originally Posted by hunters
To są ci niby najlepsi kibice laugh Rozpierdolić co się da i naubliżać komu się da...

A jak na Śląskim gwizdali na Deynę po strzeleniu bramki z rożnego,
to już byłeś myśliwym, czy jeszcze zwierzyną ?
a jak, a jak , a jak....
A jak Ty kiedykolwiek nie obronisz LEGII w jakimkolwiek temacie to będzie cud !
Czasem Panie @akagi warto sciągnąć te dwie ``eLki`` z siatkówki oka i popatrzeć obiektywnie.

Strona 27 z 36 1 2 25 26 27 28 29 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1