Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 60 z 67 1 2 58 59 60 61 62 66 67
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by beks
Originally Posted by beks
Tottenham 2.20 worek

a także:

Milan i Juventus Ako: 2.07 kasa

piwo

90' Pirlo, thank You

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

wcześniej było o analu

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Biczu
- Jaki chcesz prezent od Mikołaja?
- Chcę smoka.
- Daj spokój, może coś bardziej realnego.
- Chciałbym żeby Widzew został Mistrzem Polski.
- Jakiego koloru ma być ten smok?

piwo rozbawiłeś mnie ,ale jeszcze wrócimy

A teraz Forza Roma boks

Witam wszystkich

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
[Linked Image] ostatnio miałem okazje spróbować borysa, zaskoczenie na +

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Aro
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

wcześniej było o analu

Damn it!

A myślałem, że wypad do restauracji ze znajomymi to był dzisiaj najlepszy wybór.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.

Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel.

Pełen szacun piwo
Ja z polskich piw czasami piję Miłosław oraz Ciechan

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by Aro
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

wcześniej było o analu

Po paru piwach kobieta jest bardziej rozluźniona łącznie ze zwieraczami a co za tym idzie i anal jest lepszy.
więć anal i piwo to tematy pokrewne grin

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.

Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel.

Johannesa też niedawno piłem i jak najbardziej potwierdam że piwko smaczne.
Szkoda tylko że ten cały marketing wielkich kompani wygląda za każdym razem mniejwięcej tak że z początku wypuszczają jakieś nowe piwko i odrazu zbiera uznanie wśród konsumentów a po jakims czasie staje się badziewiem od której większość przystających do tej pory się odsuwa i szuka nowości

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
aker Twój teść to czyta laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Ja ostatnio męczę "Amber chmielowe" ale już mi się powoli brzydnie i tak jak napisałem wcześniej, stwierdzam że i to piwko powoli się psuje

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by chudy
Originally Posted by quincy
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.

Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel.

Johannesa też niedawno piłem i jak najbardziej potwierdam że piwko smaczne.
Szkoda tylko że ten cały marketing wielkich kompani wygląda za każdym razem mniejwięcej tak że z początku wypuszczają jakieś nowe piwko i odrazu zbiera uznanie wśród konsumentów a po jakims czasie staje się badziewiem od której większość przystających do tej pory się odsuwa i szuka nowości

największe qrestwo ostatnich lat to to co Carlsberg zrobił z Kasztelanem , kiedyś Kasztelan niepasteryzowany to było mniamsi piwo a teraz popłuczyny robione bodajże w Szczecinie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
GEERRRVIIINNNOOOOOO GOOOOOOLLLLLLL !!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by Aro
aker Twój teść to czyta laugh

nie mieszkam z teściami (na szczęscie)

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie


valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by czołg
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie


valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?

B365 tylko obrazek trochę mały ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aker
Originally Posted by Aro
aker Twój teść to czyta laugh

nie mieszkam z teściami (na szczęscie)

bo nie widziales fecha tesciowej

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by czołg
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie


valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?

B365 tylko obrazek trochę mały ...
niestety w uk nie transmituja na bet365

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aker
Originally Posted by Aro
aker Twój teść to czyta laugh

nie mieszkam z teściami (na szczęscie)

bo nie widziales fecha tesciowej

fajna teściowa to rzadkość, moja to jeszcze w dodatku kościelny moher

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by czołg
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie


valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?

może być?
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3

Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Originally Posted by czołg
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by czołg
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie


valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?

B365 tylko obrazek trochę mały ...
niestety w uk nie transmituja na bet365
http://futbolhd.tv/stream2.php szału nie ma ale płynnie działa

Strona 60 z 67 1 2 58 59 60 61 62 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1