|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tottenham 2.20  a także: Milan i Juventus Ako: 2.07   90' Pirlo, thank You
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo wcześniej było o analu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
- Jaki chcesz prezent od Mikołaja? - Chcę smoka. - Daj spokój, może coś bardziej realnego. - Chciałbym żeby Widzew został Mistrzem Polski. - Jakiego koloru ma być ten smok?  rozbawiłeś mnie ,ale jeszcze wrócimy A teraz Forza Roma  Witam wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
[ Linked Image] ostatnio miałem okazje spróbować borysa, zaskoczenie na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo wcześniej było o analu Damn it! A myślałem, że wypad do restauracji ze znajomymi to był dzisiaj najlepszy wybór.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo
Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.
Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel. Pełen szacun  Ja z polskich piw czasami piję Miłosław oraz Ciechan
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo wcześniej było o analu Po paru piwach kobieta jest bardziej rozluźniona łącznie ze zwieraczami a co za tym idzie i anal jest lepszy. więć anal i piwo to tematy pokrewne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo
Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.
Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel. Johannesa też niedawno piłem i jak najbardziej potwierdam że piwko smaczne. Szkoda tylko że ten cały marketing wielkich kompani wygląda za każdym razem mniejwięcej tak że z początku wypuszczają jakieś nowe piwko i odrazu zbiera uznanie wśród konsumentów a po jakims czasie staje się badziewiem od której większość przystających do tej pory się odsuwa i szuka nowości
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
aker Twój teść to czyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ja ostatnio męczę "Amber chmielowe" ale już mi się powoli brzydnie i tak jak napisałem wcześniej, stwierdzam że i to piwko powoli się psuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo
Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.
Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel. Johannesa też niedawno piłem i jak najbardziej potwierdam że piwko smaczne. Szkoda tylko że ten cały marketing wielkich kompani wygląda za każdym razem mniejwięcej tak że z początku wypuszczają jakieś nowe piwko i odrazu zbiera uznanie wśród konsumentów a po jakims czasie staje się badziewiem od której większość przystających do tej pory się odsuwa i szuka nowości największe qrestwo ostatnich lat to to co Carlsberg zrobił z Kasztelanem , kiedyś Kasztelan niepasteryzowany to było mniamsi piwo a teraz popłuczyny robione bodajże w Szczecinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
GEERRRVIIINNNOOOOOO GOOOOOOLLLLLLL !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
aker Twój teść to czyta  nie mieszkam z teściami (na szczęscie)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie
valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie
valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia? B365 tylko obrazek trochę mały ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
aker Twój teść to czyta  nie mieszkam z teściami (na szczęscie) bo nie widziales fecha tesciowej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie
valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia? B365 tylko obrazek trochę mały ... niestety w uk nie transmituja na bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
aker Twój teść to czyta  nie mieszkam z teściami (na szczęscie) bo nie widziales fecha tesciowej fajna teściowa to rzadkość, moja to jeszcze w dodatku kościelny moher
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie
valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia? może być? http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
witam i o linka pytam opornie idzie szukanie
valencia -barca ktos ma stronke godna polecenia? B365 tylko obrazek trochę mały ... niestety w uk nie transmituja na bet365 http://futbolhd.tv/stream2.php szału nie ma ale płynnie działa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|