|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Szkoda, naprawde szkoda, ze tak szybko sie ulatnia, bo ten zapach jest naprawde super. wiele kobiet pytalo co to jest i mialy pretensje jak sie innym popsikalem. Whisky jest naprawde ekstra, mam nadzieje, ze ktos kiedys zrobi to porzadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Mydło i woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Polecam, wszyscy na to lecą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
[ Linked Image] polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28 |
A ja polecam paco rabanne "Black XS " lub zwykły bo oba zabijają "apres rasage "
i lacoste esential
Dupcie uwielbiają te zapaszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdr
zabinho77
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Fajny zapach, a polecam też: Lacoste - Cool Play Seria limitowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poleciła mi całkiem ładna pani z perfumerii kiedy chciałem zakupić po raz kolejny Essentiala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mówiła, że ona się rozpływa przy Cool Play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I faktycznie podoba się płci pięknej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Joop - Rococo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Lacoste - Essential najlepsze, a z ciut tanszych to STR8 - brazowy lub czarny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
polecam takze Marc O Polo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na nie to dopiero leca laski hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Standard: Giorgio Armani - Acqua di gio Dior - Highter Energy
Ostatnio: Davidoff - Echo Zapach żywiołowy, dynamiczny i zarazem subtelny. Skierowany jest do mężczyzny uwielbiającego wolność i niestabilność. Zwraca uwagę i dodaje energii dzięki nucie stworzonej przez metaliczny aldehyd. Pozwala on wyobrazić sobie architekture wielkiego miasta. Odrobina gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu oraz wyciągu z sandałowca daje poczucie zmysłowości i niewyobrażalnej głebi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Zapach żywiołowy, dynamiczny i zarazem subtelny. Skierowany jest do mężczyzny uwielbiającego wolność i niestabilność. Zwraca uwagę i dodaje energii dzięki nucie stworzonej przez metaliczny aldehyd. Pozwala on wyobrazić sobie architekture wielkiego miasta. Odrobina gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu oraz wyciągu z sandałowca daje poczucie zmysłowości i niewyobrażalnej głebi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> sam to wymysliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149 |
Str8 sa bardzo ok podobnie jak Route 66...mimo, iz nizsza półka, ale nie odstają jakos drastycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
Jil Sander - Sun Men kozak zapaszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym Armani -aqua di gio i zgadzam sie shane marco polo tez super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Str8 sa bardzo ok podobnie jak Route 66...mimo, iz nizsza półka, ale nie odstają jakos drastycznie. Route 66 własnie mi sie skonczyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Czy ktoś mógłby napisać jak długo wytrzymuje woda toaletowa Giorgio Armani Acqua di Gio Homme? Jeżeli ktoś używał, proszę o opinię. Wiadomo że testery są mocniejsze, więc ciężko mi określić jak intensywny zapach unosi się po kilku godzinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
polecam takze Marc O Polo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na nie to dopiero leca laski hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tez taki mam to naprawde pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze dobry jest bruno banani
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Dla mnie teraz najlepiej pachnie Chanell- Allure, kiedyś się zachwycałem Ck Eternity ale teraz mi się znudził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
moja trojka to :
1 Armani Aqua di gio
2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy
3 ALLURE SPORTS
4 Bruno Banani
to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czarna lista
ZIELONY HUGO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Od dłuższego czasu używam perfumy Dolce Gabbana. Numer jeden dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lubie też perfumę Bruno Bananiego.
Transat - dla mnie najlepsza woda po goleniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ja teraz sobie kupilem, a w zasadzie kolega mi z reichu przywiozl
s.oliver - man
mnie sie podoba, a stosunkowa tani - 15 EUR
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|