Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#637883 16/08/2006 23:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
a z tanszych to whisky

Szkoda, naprawde szkoda, ze tak szybko sie ulatnia, bo ten zapach jest naprawde super. wiele kobiet pytalo co to jest i mialy pretensje jak sie innym popsikalem. Whisky jest naprawde ekstra, mam nadzieje, ze ktos kiedys zrobi to porzadnie.

Bonus: Unibet
#637884 16/08/2006 23:47
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
Mydło i woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Polecam, wszyscy na to lecą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#637885 17/08/2006 07:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
[Linked Image]

polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637886 17/08/2006 08:16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
A ja polecam paco rabanne "Black XS " lub zwykły bo oba zabijają "apres rasage "

i lacoste esential

Dupcie uwielbiają te zapaszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdr

zabinho77

#637887 17/08/2006 08:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Quote
Lacoste - Essential

Fajny zapach, a polecam też:

Lacoste - Cool Play

Seria limitowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poleciła mi całkiem ładna pani z perfumerii kiedy chciałem zakupić po raz kolejny Essentiala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mówiła, że ona się rozpływa przy Cool Play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I faktycznie podoba się płci pięknej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637888 17/08/2006 08:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Joop - Rococo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637889 17/08/2006 08:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Lacoste - Essential najlepsze, a z ciut tanszych to STR8 - brazowy lub czarny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637890 17/08/2006 08:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
polecam takze Marc O Polo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na nie to dopiero leca laski hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637891 17/08/2006 08:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Standard:
Giorgio Armani - Acqua di gio
Dior - Highter Energy

Ostatnio:
Davidoff - Echo
Zapach żywiołowy, dynamiczny i zarazem subtelny. Skierowany jest do mężczyzny uwielbiającego wolność i niestabilność. Zwraca uwagę i dodaje energii dzięki nucie stworzonej przez metaliczny aldehyd. Pozwala on wyobrazić sobie architekture wielkiego miasta. Odrobina gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu oraz wyciągu z sandałowca daje poczucie zmysłowości i niewyobrażalnej głebi.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#637892 17/08/2006 09:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Zapach żywiołowy, dynamiczny i zarazem subtelny. Skierowany jest do mężczyzny uwielbiającego wolność i niestabilność. Zwraca uwagę i dodaje energii dzięki nucie stworzonej przez metaliczny aldehyd. Pozwala on wyobrazić sobie architekture wielkiego miasta. Odrobina gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu oraz wyciągu z sandałowca daje poczucie zmysłowości i niewyobrażalnej głebi.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

sam to wymysliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#637893 17/08/2006 09:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Str8 sa bardzo ok podobnie jak Route 66...mimo, iz nizsza półka, ale nie odstają jakos drastycznie.

#637894 17/08/2006 10:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Jil Sander - Sun Men kozak zapaszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym Armani -aqua di gio i zgadzam sie shane marco polo tez super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637895 18/08/2006 21:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Quote
Str8 sa bardzo ok podobnie jak Route 66...mimo, iz nizsza półka, ale nie odstają jakos drastycznie.
Route 66 własnie mi sie skonczyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#637896 16/10/2006 18:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Czy ktoś mógłby napisać jak długo wytrzymuje woda toaletowa Giorgio Armani Acqua di Gio Homme? Jeżeli ktoś używał, proszę o opinię. Wiadomo że testery są mocniejsze, więc ciężko mi określić jak intensywny zapach unosi się po kilku godzinach.

#637897 16/10/2006 18:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
polecam takze Marc O Polo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na nie to dopiero leca laski hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tez taki mam to naprawde pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze dobry jest bruno banani

#637898 16/10/2006 19:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Dla mnie teraz najlepiej pachnie Chanell- Allure, kiedyś się zachwycałem Ck Eternity ale teraz mi się znudził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637899 16/10/2006 19:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536

#637900 16/10/2006 20:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
moja trojka to :

1 Armani Aqua di gio

2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy

3 ALLURE SPORTS

4 Bruno Banani

to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czarna lista

ZIELONY HUGO

#637901 16/10/2006 20:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Od dłuższego czasu używam perfumy Dolce Gabbana. Numer jeden dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lubie też perfumę Bruno Bananiego.

Transat - dla mnie najlepsza woda po goleniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#637902 16/10/2006 20:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ja teraz sobie kupilem, a w zasadzie kolega mi z reichu przywiozl

s.oliver - man

mnie sie podoba, a stosunkowa tani - 15 EUR

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1