|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
CK Summer mmmmmmmmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
uzywal ktos givenchy pour homme??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
ja obecnie uzywam Hugo Dark Blue oraz La coste czerwona flaszka ;p Mialem rowniez Nikos Sculpture oraz Clinique Happy bardzo fajne zapachy wiec moge polecic ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Na trwajaca jesien i zblizajaca sie zime zdecydowanie polecam zapach J. P. Gaultiera - Gauliter2. Wg mnie jest to typowy unisex (choc spotkalem sie ze stwierdzeniem, ze to damski zapach i "prawdziwy facet" nigdy by czegos takiego nie uzyl) i wlasnie jako unisex jest sprzedawany. Jest to moj ulubiony zapach wlasnie na chlodne wieczory. Dodac nalezy, ze to dosc odwazny zapach, ale dla tych, ktorzy lubia i potrafia lamac stereotypy bedzie idealny. Sprzedawany jest on nie w formie wody toaletowej(edt) lecz w formie wody perfumowanej(edp) przez co jego cena jest nieco wyzsza, ale jest za to bardziej trwaly. Dostepne sa w sprzedazy zestawy 2x40ml wiec po zakupie mozna jedna butelke dac swojej dziewczynie/zonie/kochance/przyjaciolce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
moja trojka to :
1 Armani Aqua di gio
2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy
3 ALLURE SPORTS
4 Bruno Banani
to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czarna lista
ZIELONY HUGO Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to to jak wkońcu z tą listą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 3-ka czy 4-ka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
moja trojka to :
1 Armani Aqua di gio
2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy
3 ALLURE SPORTS Bruno Banani
to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czarna lista
ZIELONY HUGO Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to to jak wkońcu z tą listą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 3-ka czy 4-ka ? brono z allure ex eqvo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Allure Sports i Allure Chanel [classic po prostu] rządzą Szary Boss + Baldessarini Kenzo pour homme [classic] Issey Miyake (ten biały)
Armani mania (ale to juz troche 'powazniejszy' zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ktos tu o Marco Polo wspominal - tez kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
wg mnie number one na wieczory to Giorgio Armani Black Code - do tanich nie nalezy, ale my bukmacerzy nie zalujmy sobie:) na codzien Allure Homme Chanela - bardzo podoba sie plci przeciwnej
polecam i nie zalujcie kasy bo prawdziwego mezczyzne poznaje sie po zapachu:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
No, widze ze przynajmniej w tym Torun z Bydgoszczą się zgadzają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Allure Chanel/Chanel Sport - do Douglasa mości panowie!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
No, widze ze przynajmniej w tym Torun z Bydgoszczą się zgadzają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Allure Chanel/Chanel Sport - do Douglasa mości panowie!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Kurde, ja perfum nigdy nie kupuje w polskich perfumeriach typu Sephora albo Douglas - za drogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystko markowe mam albo na lewo jakieś testery, albo strefa wolnocłowa. Szczególnie polecam tę drugą opcje, jak macie kogoś kto często lata lub jeździ poza Unię Europejską. Można trafić fajną promocję, a ceny i tak są dużo mniejsze niż w sklepach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Dior- Higher Energy to jest coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko troszku kosztuje, ale pachnie za****** i laski lecą na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wg mnie number one na wieczory to Giorgio Armani Black Code - do tanich nie nalezy, ale my bukmacerzy nie zalujmy sobie:) uzywałem tego zapachu niedawno, faktycznie zdecydowanie numer jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i faktycznie drooogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Acqua di Gio - dla mnie absolutny numer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko cena troszę za wysoka - 165 PLN za 30 ml w Sephorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Acqua di Gio - dla mnie absolutny numer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko cena troszę za wysoka - 165 PLN za 30 ml w Sephorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zapomniałem dodać - Black Code jak dla mnie zbyt intensywny - wolę łagodniejsze zapachy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
wolę łagodniejsze zapachy... i ja wole 'lajty' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> CK - One <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Mam problem.
Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jakieś sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Mam problem.
Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jakieś sugestie? Cacharel - Amore&Amore (tylko oryginał! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mam problem.
Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jakieś sugestie? rozowa lacoste? ubostwiam ten zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|