"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#637903 16/10/2006 21:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
CK Summer mmmmmmmmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#637904 16/10/2006 21:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
CK - Escape

YSL - L'Homme

#637905 16/10/2006 21:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
uzywal ktos givenchy pour homme??

#637906 16/10/2006 21:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
ja obecnie uzywam Hugo Dark Blue oraz La coste czerwona flaszka ;p Mialem rowniez Nikos Sculpture oraz Clinique Happy bardzo fajne zapachy wiec moge polecic ;p

#637907 16/10/2006 21:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Na trwajaca jesien i zblizajaca sie zime zdecydowanie polecam zapach J. P. Gaultiera - Gauliter2.

Wg mnie jest to typowy unisex (choc spotkalem sie ze stwierdzeniem, ze to damski zapach i "prawdziwy facet" nigdy by czegos takiego nie uzyl) i wlasnie jako unisex jest sprzedawany. Jest to moj ulubiony zapach wlasnie na chlodne wieczory. Dodac nalezy, ze to dosc odwazny zapach, ale dla tych, ktorzy lubia i potrafia lamac stereotypy bedzie idealny.

Sprzedawany jest on nie w formie wody toaletowej(edt) lecz w formie wody perfumowanej(edp) przez co jego cena jest nieco wyzsza, ale jest za to bardziej trwaly. Dostepne sa w sprzedazy zestawy 2x40ml wiec po zakupie mozna jedna butelke dac swojej dziewczynie/zonie/kochance/przyjaciolce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[Linked Image]

#637908 17/10/2006 06:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
moja trojka to :

1 Armani Aqua di gio

2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy

3 ALLURE SPORTS

4 Bruno Banani

to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czarna lista

ZIELONY HUGO

Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to to jak wkońcu z tą listą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 3-ka czy 4-ka ?

#637909 17/10/2006 06:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
Quote
moja trojka to :

1 Armani Aqua di gio

2 La costa -czerwona nie znam konkretnej nazwy

3 ALLURE SPORTS Bruno Banani

to raczej perfumy do lat 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czarna lista

ZIELONY HUGO

Hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to to jak wkońcu z tą listą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 3-ka czy 4-ka ?
brono z allure ex eqvo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#637910 17/10/2006 09:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Allure Sports i Allure Chanel [classic po prostu] rządzą
Szary Boss + Baldessarini
Kenzo pour homme [classic]
Issey Miyake (ten biały)

Armani mania (ale to juz troche 'powazniejszy' zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#637911 17/10/2006 09:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ktos tu o Marco Polo wspominal - tez kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637912 18/10/2006 22:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
wg mnie number one na wieczory to Giorgio Armani Black Code - do tanich nie nalezy, ale my bukmacerzy nie zalujmy sobie:)
na codzien Allure Homme Chanela - bardzo podoba sie plci przeciwnej

polecam i nie zalujcie kasy bo prawdziwego mezczyzne poznaje sie po zapachu:D

#637913 18/10/2006 22:34
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No, widze ze przynajmniej w tym Torun z Bydgoszczą się zgadzają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Allure Chanel/Chanel Sport - do Douglasa mości panowie!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#637914 19/10/2006 19:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Quote
No, widze ze przynajmniej w tym Torun z Bydgoszczą się zgadzają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Allure Chanel/Chanel Sport - do Douglasa mości panowie!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Kurde, ja perfum nigdy nie kupuje w polskich perfumeriach typu Sephora albo Douglas - za drogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystko markowe mam albo na lewo jakieś testery, albo strefa wolnocłowa. Szczególnie polecam tę drugą opcje, jak macie kogoś kto często lata lub jeździ poza Unię Europejską. Można trafić fajną promocję, a ceny i tak są dużo mniejsze niż w sklepach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637915 19/10/2006 19:30
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Dior- Higher Energy to jest coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko troszku kosztuje, ale pachnie za****** i laski lecą na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637916 19/10/2006 19:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
wg mnie number one na wieczory to Giorgio Armani Black Code - do tanich nie nalezy, ale my bukmacerzy nie zalujmy sobie:)

uzywałem tego zapachu niedawno, faktycznie zdecydowanie numer jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

i faktycznie drooogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#637917 21/10/2006 01:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Acqua di Gio - dla mnie absolutny numer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko cena troszę za wysoka - 165 PLN za 30 ml w Sephorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637918 21/10/2006 01:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Acqua di Gio - dla mnie absolutny numer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko cena troszę za wysoka - 165 PLN za 30 ml w Sephorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zapomniałem dodać - Black Code jak dla mnie zbyt intensywny - wolę łagodniejsze zapachy...

#637919 21/10/2006 09:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
wolę łagodniejsze zapachy...
i ja wole 'lajty' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

CK - One <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637920 24/10/2006 20:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Mam problem.

Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jakieś sugestie?

#637921 24/10/2006 20:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Mam problem.

Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jakieś sugestie?

Cacharel - Amore&Amore (tylko oryginał! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

#637922 24/10/2006 20:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Mam problem.

Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jakieś sugestie?

rozowa lacoste?

ubostwiam ten zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1