|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Mam problem.
Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jakieś sugestie? Cacharel - Amore&Amore (tylko oryginał! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) podróbek i tak bym nie kupował, bo może i zapach podobny, ale dużo krócej trzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mam problem.
Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jakieś sugestie? Rozowy ,Jenifer Lopez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jeżeli chodzi o kobiece zapachy, to Bvlgari Omnia Crystalline wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Naprawdę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143 |
Ja polecam EAU DE CANIZARES. Zapach idealny dla mężczyzn chcących pachnąć jak wściekły bramkarz, który zaprzepaścił wyjazd na mundial, przez rozbitą flaszkę perfum.
A dla Pań.. fanek Grzegorza R. odświeżacz powietrza "Sosnowy Las" ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ja polecam EAU DE CANIZARES. 180 ojro za maly flakonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dziekuje po(smierdze)stoje . Chyba ze masz moze jakis dostep ,to cynkuj, bo nawet na allegro juz nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul http://www.ceneo.pl/82459 hugo boss dark blue http://www.ceneo.pl/82484 christian dior fahrenheit nie wiem który wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ktoś może używa? jak długo trzymają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i jeszcze jedno pytanie, ten sam produkt diora , w 2 sklepach, różnica w cenie prawie 100zł? obydwa to oryginały? jestem zszokowany taką rozpiętością cenową \pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul http://www.ceneo.pl/82459 hugo boss dark blue http://www.ceneo.pl/82484 christian dior fahrenheit nie wiem który wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ktoś może używa? jak długo trzymają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i jeszcze jedno pytanie, ten sam produkt diora , w 2 sklepach, różnica w cenie prawie 100zł? obydwa to oryginały? jestem zszokowany taką rozpiętością cenową \pzdr Co prawda zadnego nie uzywam,ale to ile trzymaja zalezy od tego na czyjej skorze sie znajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Innymi słowy w zaleznosci od konkretnego człeka zapach bedzie sie utrzymywał z odmienna długoscia i intensywnoscia. Dior to jest raczej zapach dla Panow/Pan juz troche starszych - tak po 40stce. Boss nadaje sie bardziej dla osob mlodych i w srednim wieku. Co do ceny to oczywiscie tak byc moze. Dlaczego nie ? W piatek lece na 3 dni do Liverpoolu. Moge Ci przywiezc co zechcesz, oczywiscie placisz tylko za koszt przesylki z Polski i cene w przeliczeniu na zlotowki. Przy silnym obecnie zlotym moze sie to oplacac, tym bardziej, ze tam sprzedaja taniej zestawy niz same flaszki z perfumami. Tylko musialbys wybrac co konkretnie chcesz i napisac mi na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Najlepiej kupować w strefach wolnocłowych. Ja wracając ostatnio do Polski kupiłem na Stansted 100 ml YSL w cenie 50 ml.
Co do cen to różnica między sklepami również nie powinna dziwić. To samo zauważyłem w UK. W jednej sieci mój CK kosztował 37 funtów, w drugiej 32, a w trzeciej 27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul Aktualnie go używam i nie polecam z prostego powodu - zapach długo się nie trzyma , przynajmniej na mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zatanawiam sie nad kupnem wlasnie Pumy. Powiedz zy jestes zadowolony z tego perfumu bo niewiem czy kupic. Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143 |
[quote] Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czyli zapach dla fanów Barcy.. Gio bardzo zachwala.. a duzo tańszy od Canizaresa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
O to czy sa oryginalne zapytaj tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15707 Jesli patrzec na to od strony czysto ekonomicznej, to taka cena jest niemozliwa, bo taka pojemnosc tego Lacoste kosztuje na calym swiecie lekko ponad 200 PLN, nie wylaczajac sklepow wolnoclowych. Sprzedajacy ma na tym kilkadziesiat zlotych, tak wiec musial to kupic za ok. 60-70, jak mysle. Róznice widac jak na dloni - ponad 150 PLN. Moze byc tak jesli ma jakies nieprawdpodobne dojscia, albo produkt jest niekoniecznie z legalnego zrodla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
[quote] Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czyli zapach dla fanów Barcy.. Gio bardzo zachwala.. a duzo tańszy od Canizaresa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ja akurat nie jestem fanem Barcy, ale zapach mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zatanawiam sie nad kupnem wlasnie Pumy. Powiedz zy jestes zadowolony z tego perfumu bo niewiem czy kupic. Dzieki jestem zadowolony Ale kupowalem ostatnim razem tylko 30-tke wiec juz mi sie konczy ogolnie zapaszek fajny przyjemny , noi do tego dziewczynie sie podoba, ale chcialbym sprobowac czegos nowego tym bardziej ze za miesiac Mikołajki czy Wigilia i mozna sprawic jakis prezent komus albo i dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Jonathan Sarkos, w czwartek popołudniu odezwę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko jeśli coś dla Kobiety jeszcze wybiorę. jednak sprawa pewna, bo chyba żadna samica takiej okazji nie przepuści, jak zakup perfum przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
a ja dla Pań polecam perfum Marii Sharapovej naprawdę cudowny zapach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254 |
Ktoś napisał,że Fahrenheit Diora to zapach dla Panów po 40. Bzdura kompletna. Największym minusem Fahrenheita jest to,że jest dosyć popularny i oryginalny za bardzo nie będziesz.Zapach jest na rynku od 1988 roku!!! Jest to zapach,nazwałbym, gorący. Świetny na jakieś specjalne wieczory, elegancki. Zapach jest rewelacyjny i trwały,kobietom się podoba. Druga sprawa to acqua di gio. Zapach świetny,świeży,super na lato,również bardzo popularny.Za 100 kilka złotych tylko i wyłącznie podróby. Ja lubię jeszcze jeden "starszy zapach",ale jest to zapach mający tylu samo zwolenników jak przeciwników,jest inny.Chodzi o Kenzo Pour Homme,bardzo trwały. O innych moich perfumkach napiszę osobno,bo teraz mi się coś nie chce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|