Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#637923 24/10/2006 20:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Quote
Mam problem.

Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jakieś sugestie?

Cacharel - Amore&Amore (tylko oryginał! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

podróbek i tak bym nie kupował, bo może i zapach podobny, ale dużo krócej trzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#637924 24/10/2006 21:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Mam problem.

Chcę kupić perfum dla laski do 200 zł, ale nie mam za bardzo pomysłu jaki kupić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jakieś sugestie?

Rozowy ,Jenifer Lopez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637925 24/10/2006 21:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeżeli chodzi o kobiece zapachy, to Bvlgari Omnia Crystalline wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Naprawdę.

#637926 24/10/2006 21:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
Ja polecam EAU DE CANIZARES.
Zapach idealny dla mężczyzn chcących pachnąć jak wściekły bramkarz, który zaprzepaścił wyjazd na mundial, przez rozbitą flaszkę perfum.

A dla Pań.. fanek Grzegorza R. odświeżacz powietrza "Sosnowy Las" ;-)

#637927 24/10/2006 22:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Ja polecam EAU DE CANIZARES.
180 ojro za maly flakonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dziekuje po(smierdze)stoje .
Chyba ze masz moze jakis dostep ,to cynkuj, bo nawet na allegro juz nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#637928 29/10/2006 12:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul
http://www.ceneo.pl/82459 hugo boss dark blue
http://www.ceneo.pl/82484 christian dior fahrenheit


nie wiem który wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ktoś może używa? jak długo trzymają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i jeszcze jedno pytanie, ten sam produkt diora , w 2 sklepach, różnica w cenie prawie 100zł? obydwa to oryginały? jestem zszokowany taką rozpiętością cenową
\pzdr

#637929 29/10/2006 13:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul
http://www.ceneo.pl/82459 hugo boss dark blue
http://www.ceneo.pl/82484 christian dior fahrenheit


nie wiem który wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ktoś może używa? jak długo trzymają? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i jeszcze jedno pytanie, ten sam produkt diora , w 2 sklepach, różnica w cenie prawie 100zł? obydwa to oryginały? jestem zszokowany taką rozpiętością cenową
\pzdr

Co prawda zadnego nie uzywam,ale to ile trzymaja zalezy od tego na czyjej skorze sie znajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Innymi słowy w zaleznosci od konkretnego człeka zapach bedzie sie utrzymywał z odmienna długoscia i intensywnoscia.

Dior to jest raczej zapach dla Panow/Pan juz troche starszych - tak po 40stce. Boss nadaje sie bardziej dla osob mlodych i w srednim wieku.

Co do ceny to oczywiscie tak byc moze. Dlaczego nie ?

W piatek lece na 3 dni do Liverpoolu. Moge Ci przywiezc co zechcesz, oczywiscie placisz tylko za koszt przesylki z Polski i cene w przeliczeniu na zlotowki. Przy silnym obecnie zlotym moze sie to oplacac, tym bardziej, ze tam sprzedaja taniej zestawy niz same flaszki z perfumami. Tylko musialbys wybrac co konkretnie chcesz i napisac mi na priva.

#637930 29/10/2006 14:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Najlepiej kupować w strefach wolnocłowych. Ja wracając ostatnio do Polski kupiłem na Stansted 100 ml YSL w cenie 50 ml.

Co do cen to różnica między sklepami również nie powinna dziwić. To samo zauważyłem w UK. W jednej sieci mój CK kosztował 37 funtów, w drugiej 32, a w trzeciej 27.

#637931 29/10/2006 15:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
http://www.ceneo.pl/100686 hugo boss soul
Aktualnie go używam i nie polecam z prostego powodu - zapach długo się nie trzyma , przynajmniej na mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637932 29/10/2006 16:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637933 29/10/2006 22:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Quote
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zatanawiam sie nad kupnem wlasnie Pumy. Powiedz zy jestes zadowolony z tego perfumu bo niewiem czy kupic. Dzieki

#637934 29/10/2006 22:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637935 29/10/2006 23:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
Quote
[quote]
Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czyli zapach dla fanów Barcy.. Gio bardzo zachwala.. a duzo tańszy od Canizaresa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#637936 29/10/2006 23:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Panowie, a co powiedziecie o tym?

http://www.allegro.pl/item135897135_acqua_di_gio_200ml_tester_od_asiny_110zl_gwarancja.html

http://www.allegro.pl/item135895954_lacoste_essential_125ml_men_edt_oryginal_gratis.html

http://www.allegro.pl/item136924149_lacoste_essential_125_ml_edt_najtansze_perfumy.html

To sa oryginalki? Mozna spokojnie brac? Bo nie chce kupic drogiej podroby... i jeszcze pytanko jak ejst z tymi testerami czy warto? bo do tej pory kupowalem tylko w perfumerii oryginale, a widze ze tutaj cena zacheca.

pzdr

#637937 30/10/2006 07:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Panowie, a co powiedziecie o tym?

http://www.allegro.pl/item135897135_acqua_di_gio_200ml_tester_od_asiny_110zl_gwarancja.html

http://www.allegro.pl/item135895954_lacoste_essential_125ml_men_edt_oryginal_gratis.html

http://www.allegro.pl/item136924149_lacoste_essential_125_ml_edt_najtansze_perfumy.html

To sa oryginalki? Mozna spokojnie brac? Bo nie chce kupic drogiej podroby... i jeszcze pytanko jak ejst z tymi testerami czy warto? bo do tej pory kupowalem tylko w perfumerii oryginale, a widze ze tutaj cena zacheca.

pzdr

O to czy sa oryginalne zapytaj tutaj:

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15707

Jesli patrzec na to od strony czysto ekonomicznej, to taka cena jest niemozliwa, bo taka pojemnosc tego Lacoste kosztuje na calym swiecie lekko ponad 200 PLN, nie wylaczajac sklepow wolnoclowych. Sprzedajacy ma na tym kilkadziesiat zlotych, tak wiec musial to kupic za ok. 60-70, jak mysle. Róznice widac jak na dloni - ponad 150 PLN.

Moze byc tak jesli ma jakies nieprawdpodobne dojscia, albo produkt jest niekoniecznie z legalnego zrodla.

#637938 30/10/2006 09:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Quote
[quote]
Nie wiem, czy zapach podobny, ale bardzo mogę polecić Puma Create. Nie za droga, a zapach naprawdę ładny. No i jeszcze standard - Acque di Gio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czyli zapach dla fanów Barcy.. Gio bardzo zachwala.. a duzo tańszy od Canizaresa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ja akurat nie jestem fanem Barcy, ale zapach mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637939 30/10/2006 10:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
Quote
ja uzywam Puma Jamaica ale wlasnie mam je na wykonczeniu zastanawiam sie czy nie zmienic na cos o podobnym zapachu, ma ktos jakies pomysly sugestie? jesli tak to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zatanawiam sie nad kupnem wlasnie Pumy. Powiedz zy jestes zadowolony z tego perfumu bo niewiem czy kupic. Dzieki

jestem zadowolony Ale kupowalem ostatnim razem tylko 30-tke wiec juz mi sie konczy ogolnie zapaszek fajny przyjemny , noi do tego dziewczynie sie podoba, ale chcialbym sprobowac czegos nowego tym bardziej ze za miesiac Mikołajki czy Wigilia i mozna sprawic jakis prezent komus albo i dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637940 30/10/2006 16:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Jonathan Sarkos, w czwartek popołudniu odezwę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko jeśli coś dla Kobiety jeszcze wybiorę. jednak sprawa pewna, bo chyba żadna samica takiej okazji nie przepuści, jak zakup perfum przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#637941 30/10/2006 16:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
a ja dla Pań polecam perfum Marii Sharapovej naprawdę cudowny zapach

#637942 30/10/2006 16:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Ktoś napisał,że Fahrenheit Diora to zapach dla Panów po 40. Bzdura kompletna. Największym minusem Fahrenheita jest to,że jest dosyć popularny i oryginalny za bardzo nie będziesz.Zapach jest na rynku od 1988 roku!!! Jest to zapach,nazwałbym, gorący. Świetny na jakieś specjalne wieczory, elegancki. Zapach jest rewelacyjny i trwały,kobietom się podoba. Druga sprawa to acqua di gio. Zapach świetny,świeży,super na lato,również bardzo popularny.Za 100 kilka złotych tylko i wyłącznie podróby. Ja lubię jeszcze jeden "starszy zapach",ale jest to zapach mający tylu samo zwolenników jak przeciwników,jest inny.Chodzi o Kenzo Pour Homme,bardzo trwały. O innych moich perfumkach napiszę osobno,bo teraz mi się coś nie chce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1