Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136

Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki,
daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by aker
Zastanawiam się o co chodzi z tym Wonga.
Jaki oni mają zysk skoro po 2 miechach jak jest reklamie oddaje się 10zł plus kwota którą sie wzięło.
Napewno kolejny przekręt i później jest zapis małą czcionką że po 2 miechach trzeba oddać 50% od podstawy
albo zapis ze musisz wziasc druga pozyczke juz na 395%

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by Biszop
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136

Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki,
daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-)

Equalizer z Denzelem W

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biszop
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)

W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki
Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam. smile

sie ssie:)
dzięki, dziś będziemy testować:) piwo

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
we francji jak ladnie X dzis

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
czemu jak dam jakis under to pierdoli sie zazwyczaj w 90 min? np. teraz under 3,5 psv laugh laugh puke

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biszop
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)

W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki
Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam. smile

sie ssie:)
dzięki, dziś będziemy testować:) piwo

o tak, Feh ma racje. Fargo to jest moc

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by dragon
Originally Posted by aker
Zastanawiam się o co chodzi z tym Wonga.
Jaki oni mają zysk skoro po 2 miechach jak jest reklamie oddaje się 10zł plus kwota którą sie wzięło.
Napewno kolejny przekręt i później jest zapis małą czcionką że po 2 miechach trzeba oddać 50% od podstawy

Bo to chyba jest tylko przy pierwszej pożyczce a wiadome że jak ktoś raz pożyczy to pewnie 80% takich ludzi pożyczy i w przyszłości również, poza tym całkiem możliwe że jest jakieś ubezpieczenie jeszcze do zapłaty tak jak w banku bierzesz kredyt to jeszcze musisz ubezpieczie brać

wkurza mnie takie robienie ludzi w balona tak jak kiedys Hajzer reklamował "wyślij pusty sms a mozesz wygrać 100 000".
każdy logicznie myslacy człowiek wie że nie ma coś za nic, a podobno wiele ludzie się na tym nieźle przejechało.
Chociaż w tym przypadku mi ich nie jest żal

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Black243
czemu jak dam jakis under to pierdoli sie zazwyczaj w 90 min? np. teraz under 3,5 psv laugh laugh puke

a na drugim kupoonie under 4,5 spierdoli sie w 91min


w 89 min ksiegowalem 1000 za under 3,5 i 4,5 psv laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
jakiego jak ma kurwa pecha mato boska laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Biszop
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136

Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki,
daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-)

Chłopiec i Życie jest piękne, to też świetne wybory.

Nie znam dobrych, łatwych, miłych u przyjemnych.

i polecam to: http://www.filmweb.pl/film/Imagine-2012-607122

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
monaco 1

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
miec under 3,5 i 4,5 i 2-0 do 75 min i chuj laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biszop
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)

W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki
Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam. smile

sie ssie:)
dzięki, dziś będziemy testować:) piwo
Luzik smile Tutaj bez ssania nawet się obędzie jeśli nie chcesz czekać wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biszop
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)

W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki
Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam. smile

sie ssie:)
dzięki, dziś będziemy testować:) piwo
Luzik smile Tutaj bez ssania nawet się obędzie jeśli nie chcesz czekać wink
Sorry, linka nie wkleiłem smile O tutaj http://seansik.tv/act/watch/id/32854/episode/219174

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
napisze chyba jakas ksiazke w swoim pechu

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by dragon
Originally Posted by Biszop
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136

Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki,
daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-)

Equalizer z Denzelem W
wlasnie skonczylem ogladac smile dobry film

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
również polecam oglądałem i nawet sie mojej podobał:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Opinie ma bardzo przeciętne, ale wierze w Was, tez się ssie laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by Biszop
Opinie ma bardzo przeciętne, ale wierze w Was, tez się ssie laugh

lekki łatwy i przyjemny z serii bajka dla dorosłych

Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,758 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1