|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136
Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki, daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Zastanawiam się o co chodzi z tym Wonga. Jaki oni mają zysk skoro po 2 miechach jak jest reklamie oddaje się 10zł plus kwota którą sie wzięło. Napewno kolejny przekręt i później jest zapis małą czcionką że po 2 miechach trzeba oddać 50% od podstawy albo zapis ze musisz wziasc druga pozyczke juz na 395%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136
Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki, daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-) Equalizer z Denzelem W
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)
W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam.  sie ssie:) dzięki, dziś będziemy testować:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
we francji jak ladnie X dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)
W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam.  sie ssie:) dzięki, dziś będziemy testować:)  o tak, Feh ma racje. Fargo to jest moc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3 |
Zastanawiam się o co chodzi z tym Wonga. Jaki oni mają zysk skoro po 2 miechach jak jest reklamie oddaje się 10zł plus kwota którą sie wzięło. Napewno kolejny przekręt i później jest zapis małą czcionką że po 2 miechach trzeba oddać 50% od podstawy Bo to chyba jest tylko przy pierwszej pożyczce a wiadome że jak ktoś raz pożyczy to pewnie 80% takich ludzi pożyczy i w przyszłości również, poza tym całkiem możliwe że jest jakieś ubezpieczenie jeszcze do zapłaty tak jak w banku bierzesz kredyt to jeszcze musisz ubezpieczie brać wkurza mnie takie robienie ludzi w balona tak jak kiedys Hajzer reklamował "wyślij pusty sms a mozesz wygrać 100 000". każdy logicznie myslacy człowiek wie że nie ma coś za nic, a podobno wiele ludzie się na tym nieźle przejechało. Chociaż w tym przypadku mi ich nie jest żal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
jakiego jak ma kurwa pecha mato boska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136
Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki, daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-) Chłopiec i Życie jest piękne, to też świetne wybory. Nie znam dobrych, łatwych, miłych u przyjemnych. i polecam to: http://www.filmweb.pl/film/Imagine-2012-607122
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
miec under 3,5 i 4,5 i 2-0 do 75 min i chuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)
W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam.  sie ssie:) dzięki, dziś będziemy testować:)  Luzik  Tutaj bez ssania nawet się obędzie jeśli nie chcesz czekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Możesz za to polecić jakiś dobry flim na wieczór, ewentualnie jakis serial godziwy bo skończyłem 4 sezon Homeland i coś na długie święta by sie przydało;-)
W Rzymie nici z overka do przerwy, trzeba bedzie polować w 2 połowie na brameczki Oglądałeś Fargo(serial)? Jeśli nie to polecam.  sie ssie:) dzięki, dziś będziemy testować:)  Luzik  Tutaj bez ssania nawet się obędzie jeśli nie chcesz czekać  Sorry, linka nie wkleiłem  O tutaj http://seansik.tv/act/watch/id/32854/episode/219174
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
napisze chyba jakas ksiazke w swoim pechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136
Przymierzam się do powyższego ale nie mam mocy, naprawdę nie nadaję się do takich filmów, ledwo Życie jest piękne dałem radę ogarnąc bo mnie takie filmy rozkładają na łopatki, daj coś z serii łatwe, lekkie i przyjemne;-) Equalizer z Denzelem Wwlasnie skonczylem ogladac  dobry film
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
również polecam oglądałem i nawet sie mojej podobał:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Opinie ma bardzo przeciętne, ale wierze w Was, tez się ssie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Opinie ma bardzo przeciętne, ale wierze w Was, tez się ssie  lekki łatwy i przyjemny z serii bajka dla dorosłych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|