Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
jak koszty eksploatacji to zdecydowanie Brother...za tą kasę będziesz miał full wypas z wifi, podajnikiem automatycznym i drukiem dwustronnym...oczywiście mówię o wielofunkcyjnym urządzeniu..

tonery startowe są pełne, nie tak jak w innych firmach, gdzie starczają na 100 kartek laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Też bym zdecydowanie polecał Brothera, ich drukarki wielofunkcyjne są bardzo dobre. Porządna firma.

Warto też dodać, że podajnik na papier jest z prawdziwego zdarzenia i w całości schowany w drukarce. A nie jak w niektórych modelach innych firm, gdzie papier wystaje i sterczy na zewnątrz urządzenia.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Conrad
Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować.
Nieautomatyczny też jest dobry - większość oprogramowań już to ogarnia.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
To niech poleci ktoś jakiś jak najmniejszy model laserowego B&W. Drukarki używam kilka razy w miesiącu aby wydrukować jakąś fakturę i tyle, więc wolę zaoszczędzić i nadwyżkę wydać na piwo :-)

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
HP LaserJet Pro P1102w

Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by LED
HP LaserJet Pro P1102w

Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe!
Ty chyba nigdy nie miałeś drukarki HP ... to najdroższe drukarki do utrzymania za raz za nimi albo i na równi Epson .

Jeśli chodzi o koszta użytkowania to zdecydowanie Brother

Dwa to drukarki HP na zamiennikach długo nie pojadą 1-2 podmiany oryginału na zamiennik i drukarka przestaje działać .Tak teraz HP robi sprzęt .Przetestowane w domu jak i u żony w pracy .


Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Mam ją to polecam. To jest drukarka laserowa, a nie atramentowa, gdzie dysza się zatyka po dwóch miesiącach. A tutaj koszt tonera na 2200 stron to 10-15 zł smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Był tu kiedyś temat o zegarkach, pamięta ktoś jak się nazywał, bo wyszukiwarka nie pomaga mi go odnaleźć...

"Zegarek" - https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=779731&page=12

Last edited by Goget; 12/12/2014 13:30.
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Witam

Panowie taka sprawa,
Przebywam aktualnie w Holandii w Lisse i chciałbym sobie kilka meczyków dziś puścić niestety nie wiem przy jakiej ulicy znajduje sie punkt.
Zna ktos moze Holenderski i jest wstanie to znaleźć na necie, ja próbowałem ale bez efektu niestety!

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Pytanie do ludzi grających w PRo Evolution Soccer 2015:
Gdzie znajdę opcje ustawienia akranu, tzw. zmiany rozdzielczości i włączenie full screen.

Póki co kiedy odpalam grę przez Steam to otwiera mi się okno z grą i mogę jedynie powiększyć okno gdzie zostaje pasek okna i widzę pasek startowy windowsa.

Grę posiadam od paru dni, trochę szperałem na forach ale połowicznie opisany jest ten problem jakże odpowiedź jak to zmienić.

Jeśli jest większe grono graczy PES2015 to jestem za tym żeby stworzyć temat i podyskutować trochę bo na większości for o tej grze piszę głównie gimbaza niezrozumiałym językiem wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Wie ktoś jak można oglądać kanał TVN24 Biznes i świat online?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
IPLA?

Ostatnio patrzyłem jak przez ipada zagranicą oglądać tv. Np. Fakty obejrzysz bez problemu, ale TVN24 już trzeba być w Polsce lub płacić abonament by obejrzeć poza krajem. Natomiast pytanie cy kanał Biznes jest w ogóle dostępny online? Ja bym sprawdził ten IPLA oraz bezpośrednio TVN. Jak tam nie ma to pewnie tylko mniej oficjalne sposoby wchodzą w grę.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Problem IP omijam programem BartVPN. Na Ipli tego kanału oczywiście nie ma bo to przecież nie ta rodzina, ale co gorsza na TVN player nawet nie ma czego już zrozumieć nie potrafię.
Nie będe ukrywał, chodzi mi tutaj o mniej legalne sposoby typu weeb.tv (które niestety tego kanału nie posiada). Swego czasu krążył po forum jakiś link do opdpowiednika weeba, więc pewnie parę takich stron jeszcze się znajdzie, może więc ktoś udostępnia ten kanał

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Siema, zna się ktoś na exelu??

sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???

inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Originally Posted by john
Siema, zna się ktoś na exelu??

sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???

inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować...

"Filtrowanie według koloru komórki, czcionki lub zbioru ikon"

http://office.microsoft.com/pl-pl/excel-help/filtrowanie-danych-w-zakresie-lub-tabeli-HP010073941.aspx#BMfilter_by_cell_color,_font_color,_or_

Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
witam ja z dośc niecodzienna prośbą...posypały mi sie plany sylwestrowe, a że nie chce tego dnia siedzieć w domu, skoro cały świat od buszmenów z vanuatu po los angeles sie bawi, to poszukuje jakiejs miejscówki we wrocławiu ...może jakaś brac mecz.pl wybiera się na balet do któregos z klubów albo na rynek, ewentualnie jakąś domówke robi i przygarnie kulturalnego młodego faceta po starej znajomości z mecz.pl...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Przykra sprawa, że co rok masz ten problem frown

"Panowie, idzie ktoś na rynek we wrocławiu ? nie mam sie gdzie podziać, może ktoś robi domówke i może wkrcic kolege po fachu ?"

Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
no niestety tak się życie potoczyło. Ale może dzieki temu apelowi jeszcze nie wszystko stracone...wszak brac mecz.pl znana jest z tego, że nie jednemu w potrzebie pomogła...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Ma tu ktoś może kontakt z użytkownikiem wwwujek ? Typu gg lub coś alternatywnego dla forum smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Jak rozwiązać problem z java script 0?
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1