|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
jak koszty eksploatacji to zdecydowanie Brother...za tą kasę będziesz miał full wypas z wifi, podajnikiem automatycznym i drukiem dwustronnym...oczywiście mówię o wielofunkcyjnym urządzeniu.. tonery startowe są pełne, nie tak jak w innych firmach, gdzie starczają na 100 kartek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Też bym zdecydowanie polecał Brothera, ich drukarki wielofunkcyjne są bardzo dobre. Porządna firma.
Warto też dodać, że podajnik na papier jest z prawdziwego zdarzenia i w całości schowany w drukarce. A nie jak w niektórych modelach innych firm, gdzie papier wystaje i sterczy na zewnątrz urządzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować. Nieautomatyczny też jest dobry - większość oprogramowań już to ogarnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
To niech poleci ktoś jakiś jak najmniejszy model laserowego B&W. Drukarki używam kilka razy w miesiącu aby wydrukować jakąś fakturę i tyle, więc wolę zaoszczędzić i nadwyżkę wydać na piwo :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
HP LaserJet Pro P1102w
Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
HP LaserJet Pro P1102w
Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe! Ty chyba nigdy nie miałeś drukarki HP ... to najdroższe drukarki do utrzymania za raz za nimi albo i na równi Epson . Jeśli chodzi o koszta użytkowania to zdecydowanie Brother Dwa to drukarki HP na zamiennikach długo nie pojadą 1-2 podmiany oryginału na zamiennik i drukarka przestaje działać .Tak teraz HP robi sprzęt .Przetestowane w domu jak i u żony w pracy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Mam ją to polecam. To jest drukarka laserowa, a nie atramentowa, gdzie dysza się zatyka po dwóch miesiącach. A tutaj koszt tonera na 2200 stron to 10-15 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Witam
Panowie taka sprawa, Przebywam aktualnie w Holandii w Lisse i chciałbym sobie kilka meczyków dziś puścić niestety nie wiem przy jakiej ulicy znajduje sie punkt. Zna ktos moze Holenderski i jest wstanie to znaleźć na necie, ja próbowałem ale bez efektu niestety!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Pytanie do ludzi grających w PRo Evolution Soccer 2015: Gdzie znajdę opcje ustawienia akranu, tzw. zmiany rozdzielczości i włączenie full screen. Póki co kiedy odpalam grę przez Steam to otwiera mi się okno z grą i mogę jedynie powiększyć okno gdzie zostaje pasek okna i widzę pasek startowy windowsa. Grę posiadam od paru dni, trochę szperałem na forach ale połowicznie opisany jest ten problem jakże odpowiedź jak to zmienić. Jeśli jest większe grono graczy PES2015 to jestem za tym żeby stworzyć temat i podyskutować trochę bo na większości for o tej grze piszę głównie gimbaza niezrozumiałym językiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wie ktoś jak można oglądać kanał TVN24 Biznes i świat online?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
IPLA?
Ostatnio patrzyłem jak przez ipada zagranicą oglądać tv. Np. Fakty obejrzysz bez problemu, ale TVN24 już trzeba być w Polsce lub płacić abonament by obejrzeć poza krajem. Natomiast pytanie cy kanał Biznes jest w ogóle dostępny online? Ja bym sprawdził ten IPLA oraz bezpośrednio TVN. Jak tam nie ma to pewnie tylko mniej oficjalne sposoby wchodzą w grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Problem IP omijam programem BartVPN. Na Ipli tego kanału oczywiście nie ma bo to przecież nie ta rodzina, ale co gorsza na TVN player nawet nie ma czego już zrozumieć nie potrafię. Nie będe ukrywał, chodzi mi tutaj o mniej legalne sposoby typu weeb.tv (które niestety tego kanału nie posiada). Swego czasu krążył po forum jakiś link do opdpowiednika weeba, więc pewnie parę takich stron jeszcze się znajdzie, może więc ktoś udostępnia ten kanał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Siema, zna się ktoś na exelu??
sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???
inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Siema, zna się ktoś na exelu??
sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???
inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować... "Filtrowanie według koloru komórki, czcionki lub zbioru ikon" http://office.microsoft.com/pl-pl/excel-help/filtrowanie-danych-w-zakresie-lub-tabeli-HP010073941.aspx#BMfilter_by_cell_color,_font_color,_or_
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
witam ja z dośc niecodzienna prośbą...posypały mi sie plany sylwestrowe, a że nie chce tego dnia siedzieć w domu, skoro cały świat od buszmenów z vanuatu po los angeles sie bawi, to poszukuje jakiejs miejscówki we wrocławiu ...może jakaś brac mecz.pl wybiera się na balet do któregos z klubów albo na rynek, ewentualnie jakąś domówke robi i przygarnie kulturalnego młodego faceta po starej znajomości z mecz.pl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Przykra sprawa, że co rok masz ten problem  "Panowie, idzie ktoś na rynek we wrocławiu ? nie mam sie gdzie podziać, może ktoś robi domówke i może wkrcic kolege po fachu ?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
no niestety tak się życie potoczyło. Ale może dzieki temu apelowi jeszcze nie wszystko stracone...wszak brac mecz.pl znana jest z tego, że nie jednemu w potrzebie pomogła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Ma tu ktoś może kontakt z użytkownikiem wwwujek ? Typu gg lub coś alternatywnego dla forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jak rozwiązać problem z java script 0? Z góry dziękuje i pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|