Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#63882 10/07/2004 17:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm
Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Mam pytanie co do tego bonusa w sportingbet. Jeśli wplace 100 zł i wysle 1 kupon za 100 zł to ile dostanę bonusu ??? 150 czy 50 ? Od czego zalezy wysokosc przyznanego bonusu?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]ten bonus to 50% zwrotu stawki.
Czyli jak postawisz za 100 to niezależnie od tego czy trafisz zakład, czy nie - dostajesz 50zł (50% stawki)
Możesz postawic za 300 i wtedy powinienes dostac 150zł.

P.S. Temat o tym juz jest i tam ta promocja była kilkakrotnie rozkładana na czynniki pierwsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Nie wprowadzaj w błąd - wystarczy postawić 100 zł i dostaje sie 150.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]ten bonus to 50% zwrotu stawki.
Czyli jak postawisz za 100 to niezależnie od tego czy trafisz zakład, czy nie - dostajesz 50zł (50% stawki)
Możesz postawic za 300 i wtedy powinienes dostac 150zł.

P.S. Temat o tym juz jest i tam ta promocja była kilkakrotnie rozkładana na czynniki pierwsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
mylisz sie kolego, postawisz za 100 i masz 150 za free

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ciekawe bo jakis czas temu pytalem sie o to samo i dostalem taka odpowiedz.
To jak to kurde w końcu jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]Ciekawe bo jakis czas temu pytalem sie o to samo i dostalem taka odpowiedz.
To jak to kurde w końcu jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak wyżej - z autopsji

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Stawiasz zaklad za 100PLN i bez wzgledu na to czy wygrasz czy nie dosajesz 150 bonusa. Rozmawialem na ten temat z ich supportem kiedys.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm
Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
No ja znalazłem w regulaminie promocji taki punkt:

6. Wysokość bonusa jest stała i wynosi 150PLN/30USD/30Euro lub ekwiwalent w Twojej walucie.

Z tego punktu można wywnioskować, ze jesli sie wplaci obojetnie ile to bonus wynosi 150 zł.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja wpłacałem kase! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
a wiec jest tak: wpłacasz depozyt i nalezy puscic pierwszego kupona za 30 euro! nastepnie informujesz support o tym ze chcesz BONUS, i po chwili dostajesz go! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

jak puscilem kupona za 30 EURO i dostalem BONUS 30 EURO!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]ja wpłacałem kase! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
a wiec jest tak: wpłacasz depozyt i nalezy puscic pierwszego kupona za 30 euro! nastepnie informujesz support o tym ze chcesz BONUS, i po chwili dostajesz go! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

jak puscilem kupona za 30 EURO i dostalem BONUS 30 EURO![/qb]
bys puscil za 20 euro i tak bys dostal bonus 30 euro.....
LUDZIE qrwa po co ciagle o tym piszecie, przeciez juz nie raz bylo pisane i mozna to znalezc przynajmniej w paru watkach...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm
Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Mam jeszcze pytanko. Jaki sposob wybrac aby sianko na sportingu znalazlo sie jak najszybciej przelew a może karta? A jesli chodzi o wyplate to pieniazki na konto jak dlugo idą?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gsm:
[qb]Mam jeszcze pytanko. Jaki sposob wybrac aby sianko na sportingu znalazlo sie jak najszybciej przelew a może karta? A jesli chodzi o wyplate to pieniazki na konto jak dlugo idą?[/qb]
przelew...? gdzie niby chcesz go wplacic...na konto w UK ?

jasne, ze w tym wypadku tylko wchodzi w gre karta lub moneybookers...co do wyplat - pieniadze ida do 3 dni na konto bankowe...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
pod wzgledem wyplat ta firma jest extra , kaske na moneybookers dostalem juz 5 min po zleceniu wyplaty


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1