|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Mam pytanie co do tego bonusa w sportingbet. Jeśli wplace 100 zł i wysle 1 kupon za 100 zł to ile dostanę bonusu ??? 150 czy 50 ? Od czego zalezy wysokosc przyznanego bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]ten bonus to 50% zwrotu stawki. Czyli jak postawisz za 100 to niezależnie od tego czy trafisz zakład, czy nie - dostajesz 50zł (50% stawki) Możesz postawic za 300 i wtedy powinienes dostac 150zł.
P.S. Temat o tym juz jest i tam ta promocja była kilkakrotnie rozkładana na czynniki pierwsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Nie wprowadzaj w błąd - wystarczy postawić 100 zł i dostaje sie 150.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]ten bonus to 50% zwrotu stawki. Czyli jak postawisz za 100 to niezależnie od tego czy trafisz zakład, czy nie - dostajesz 50zł (50% stawki) Możesz postawic za 300 i wtedy powinienes dostac 150zł.
P.S. Temat o tym juz jest i tam ta promocja była kilkakrotnie rozkładana na czynniki pierwsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] mylisz sie kolego, postawisz za 100 i masz 150 za free
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ciekawe bo jakis czas temu pytalem sie o to samo i dostalem taka odpowiedz. To jak to kurde w końcu jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]Ciekawe bo jakis czas temu pytalem sie o to samo i dostalem taka odpowiedz. To jak to kurde w końcu jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak wyżej - z autopsji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Stawiasz zaklad za 100PLN i bez wzgledu na to czy wygrasz czy nie dosajesz 150 bonusa. Rozmawialem na ten temat z ich supportem kiedys.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
No ja znalazłem w regulaminie promocji taki punkt:
6. Wysokość bonusa jest stała i wynosi 150PLN/30USD/30Euro lub ekwiwalent w Twojej walucie.
Z tego punktu można wywnioskować, ze jesli sie wplaci obojetnie ile to bonus wynosi 150 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
ja wpłacałem kase! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: a wiec jest tak: wpłacasz depozyt i nalezy puscic pierwszego kupona za 30 euro! nastepnie informujesz support o tym ze chcesz BONUS, i po chwili dostajesz go! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
jak puscilem kupona za 30 EURO i dostalem BONUS 30 EURO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]ja wpłacałem kase! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: a wiec jest tak: wpłacasz depozyt i nalezy puscic pierwszego kupona za 30 euro! nastepnie informujesz support o tym ze chcesz BONUS, i po chwili dostajesz go! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
jak puscilem kupona za 30 EURO i dostalem BONUS 30 EURO![/qb] bys puscil za 20 euro i tak bys dostal bonus 30 euro..... LUDZIE qrwa po co ciagle o tym piszecie, przeciez juz nie raz bylo pisane i mozna to znalezc przynajmniej w paru watkach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Mam jeszcze pytanko. Jaki sposob wybrac aby sianko na sportingu znalazlo sie jak najszybciej przelew a może karta? A jesli chodzi o wyplate to pieniazki na konto jak dlugo idą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał gsm: [qb]Mam jeszcze pytanko. Jaki sposob wybrac aby sianko na sportingu znalazlo sie jak najszybciej przelew a może karta? A jesli chodzi o wyplate to pieniazki na konto jak dlugo idą?[/qb] przelew...? gdzie niby chcesz go wplacic...na konto w UK ? jasne, ze w tym wypadku tylko wchodzi w gre karta lub moneybookers...co do wyplat - pieniadze ida do 3 dni na konto bankowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22 |
pod wzgledem wyplat ta firma jest extra , kaske na moneybookers dostalem juz 5 min po zleceniu wyplaty
|
|
|
Link skopiowany do schowka