|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10  nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao SEPPI!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
smethurst - farquharson 1:5 0:40 dałem na farquharsona ze przelamie za 1k kurs 3,1 a tu chyba krecz bedzie  sukinsyn walnie krecza przy koncowym punkciku tak jakby nie mogl tego zrobic przy stanie 1:6  Jaki krecz smethurst na mecz @4.33 Set Smethurst Kontra 3.75 i dzida 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kuboty w debla mogą dziś wygrać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10  nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao SEPPI!!!!!! bez screna sie chyba nie obejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10  nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao SEPPI!!!!!! bez screna sie chyba nie obejdzie  spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
smethurst - farquharson 1:5 0:40 dałem na farquharsona ze przelamie za 1k kurs 3,1 a tu chyba krecz bedzie  sukinsyn walnie krecza przy koncowym punkciku tak jakby nie mogl tego zrobic przy stanie 1:6  Jaki krecz smethurst na mecz @4.33 Set Smethurst Kontra 3.75 i dzida  GSM Smethurst  poszła zwykła konterka bo na kesz in za mało dawali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
CO na dziś Panowie z AO polecacie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Verdasco +2,5 seta Coco ..no i obok Simona nie można przejść obojętnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
CO na dziś Panowie z AO polecacie ? to ja mialem zadac to pytanie Felek Lopez kurs kosmos szanse wieksze niz spore  Beny +2,5seta Pospisil Bacsinszky kurs ostro zawyzony Lepchenko bo ile rywalka moze grac dobrze musi przyjsc slabszy mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
zaiste Vasek, LEpchenko I Felek Lopez kursy ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10  nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao SEPPI!!!!!! bez screna sie chyba nie obejdzie  spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi  Raczej nikt Cię prosił o to nie będzie, raczej Ty czem prędzej powinieneś powiewać kuponem na wyciągniętej ręce zanim Cię zieloni stąd wypierdolą za TAKIE typy PO meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10  nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao SEPPI!!!!!! bez screna sie chyba nie obejdzie  spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi  Raczej nikt Cię prosił o to nie będzie, raczej Ty czem prędzej powinieneś powiewać kuponem na wyciągniętej ręce zanim Cię zieloni stąd wypierdolą za TAKIE typy PO meczu  powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja  co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja  co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost: Są 2 opcje: 1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo  albo  (opcjonalnie ze screenem wedle uznania) 2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia. Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja  co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost: Są 2 opcje: 1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo  albo  (opcjonalnie ze screenem wedle uznania) 2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia. Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"?  zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze przekonales mnie tym szacunem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja  co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost: Są 2 opcje: 1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo  albo  (opcjonalnie ze screenem wedle uznania) 2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia. Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"?  zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze przekonales mnie tym szacunem  gratki!! nawet jesli bylo za drobne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
bukma szacun na quasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze przekonales mnie tym szacunem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Paire jaki kozak w tym roku.Najpierw Ymer w AO a teraz pewnie we Francji pusci rodakowi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|