Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 70 1 2 41 42 43 44 45 69 70
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10 laugh
nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao
SEPPI!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by thomas_1500
smethurst - farquharson 1:5 0:40 dałem na farquharsona ze przelamie za 1k kurs 3,1 a tu chyba krecz bedzie laugh sukinsyn walnie krecza przy koncowym punkciku tak jakby nie mogl tego zrobic przy stanie 1:6 blush blush

Jaki krecz smethurst na mecz @4.33

Set Smethurst

Kontra 3.75 i dzida cool

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Smethurst *3:0

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Kuboty w debla mogą dziś wygrać ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by bukma
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10 laugh
nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao
SEPPI!!!!!!

bez screna sie chyba nie obejdzie grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by bukma
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10 laugh
nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao
SEPPI!!!!!!

bez screna sie chyba nie obejdzie grin

spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by thomas_1500
smethurst - farquharson 1:5 0:40 dałem na farquharsona ze przelamie za 1k kurs 3,1 a tu chyba krecz bedzie laugh sukinsyn walnie krecza przy koncowym punkciku tak jakby nie mogl tego zrobic przy stanie 1:6 blush blush

Jaki krecz smethurst na mecz @4.33

Set Smethurst

Kontra 3.75 i dzida cool

GSM Smethurst piwo

poszła zwykła konterka bo na kesz in za mało dawali

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
CO na dziś Panowie z AO polecacie ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Verdasco +2,5 seta
Coco
..no i obok Simona nie można przejść obojętnie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by moc_Pierdu
CO na dziś Panowie z AO polecacie ?

to ja mialem zadac to pytanie laugh

Felek Lopez kurs kosmos szanse wieksze niz spore tongue

Beny +2,5seta

Pospisil

Bacsinszky kurs ostro zawyzony

Lepchenko bo ile rywalka moze grac dobrze musi przyjsc slabszy mecz

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
zaiste Vasek, LEpchenko I Felek Lopez kursy ciekawe

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
dzis tylko JJ

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by bukma
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10 laugh
nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao
SEPPI!!!!!!

bez screna sie chyba nie obejdzie grin

spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi wink

Raczej nikt Cię prosił o to nie będzie, raczej Ty czem prędzej powinieneś powiewać kuponem na wyciągniętej ręce zanim Cię zieloni stąd wypierdolą za TAKIE typy PO meczu laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by laser
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by bukma
nie ma to jak wstac rano i zobaczyc na koncie trafionego seppiego po @10 laugh
nareszcie bo straszna kaszane mialem na razie na ao
SEPPI!!!!!!

bez screna sie chyba nie obejdzie grin

spoko mam skrina jesli ktos ladnie poprosi wink

Raczej nikt Cię prosił o to nie będzie, raczej Ty czem prędzej powinieneś powiewać kuponem na wyciągniętej ręce zanim Cię zieloni stąd wypierdolą za TAKIE typy PO meczu laugh

powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja smile
co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas
jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by bukma
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja smile
co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas
jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce

Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost:

Są 2 opcje:

1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo puke albo hura (opcjonalnie ze screenem wedle uznania)

2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia.

Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by laser
Originally Posted by bukma
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja smile
co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas
jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce

Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost:

Są 2 opcje:

1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo puke albo hura (opcjonalnie ze screenem wedle uznania)

2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia.

Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"? smile

zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi

http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze

przekonales mnie tym szacunem wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by bukma
Originally Posted by laser
Originally Posted by bukma
powaznie wyrzucaja za takie bzdury pisane na qc? powialo groza chociaz bedac tyle lat na forum tego nie zauwazylem - widac dobrze sie cwaniaki-zieloniaki maskuja smile
co do kuponu to tak jak napisalem skrinem dysponuje wiec to nie jest problem ale skoro nikt nie prosi to po co tracic na to czas
jesli chcesz zobaczyc skrina to napisz - wrzuce

Widzę, że nie zrozumiałeś przesłania, a chodzi tutaj o pewne niepisane reguły tego miejsca. W takim razie napiszę wprost:

Są 2 opcje:

1. Chwalisz się PRZED meczem co grasz, a po meczu albo puke albo hura (opcjonalnie ze screenem wedle uznania)

2. Chwalenie się PO meczu wygraną (bez podania typu wcześniej) jest tutaj niemile widziane, ale jeśli już musisz dać upust radości to OBLIGATORYJNIE, bez żadnej "prośby" ze screenem, który to uwiarygadnia.

Nikt Ci jaj nie urwie jak tego nie zrobisz, ale wiesz co to "szacun na mieście"? Parafrazując: wiesz co to "szacun na quasi"? smile

zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi

http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze

przekonales mnie tym szacunem wink

gratki!! nawet jesli bylo za drobne smile

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
bukma szacun na quasi piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by bukma
zakladam ze ludzie tutaj nie pisza sciem bo ja tak nie robie ale rozumiem o co ci chodzi

http://vlep.pl/0ihmzy.jpg prosze

przekonales mnie tym szacunem wink

piwo

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Paire jaki kozak w tym roku.Najpierw Ymer w AO a teraz pewnie we Francji pusci rodakowi

Strona 43 z 70 1 2 41 42 43 44 45 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, forty, Akhu), 2,670 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1