Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#639913 05/10/2006 20:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
moja wina wieliki LOL:D dla mnie:P,sam sie zakrecilem im chodzilo o moj normalny meil przeciez:D,a ja zaczelem wymyslac niewiadomo co:P
soeka

Bonus: Unibet
#639914 05/10/2006 20:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Quote
mi też zablokowali konto:/
dostaje identyczny komunikat, wysłałem maila ale jeszcze nie odpowiedzieli. Żadnych weryfikacji tam nie miałem ( konto miałem jakieś 6 miesięcy) wpłacałem tam i wypłacałem z mojego konta bankowego ( więc ono chyba było zweryfikowane)
miałem ostatnio wymiane na 400zł.
Czyli wymiany są zabronione w MB?

pozdro

niestety tak...kiedys o tym czytalem w ich regulaminie, ale teraz znalesc tego nie moge

Pierwsze slysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> to po co jest opcja w MB "wyślij pieniądze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#639915 05/10/2006 23:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#639916 06/10/2006 08:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru.
???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#639917 06/10/2006 13:07
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Czy komus juz odblokowali konto? Czy ktos do nich dzwonil?
Moze przeslaliscie kase komus kto nie istnieje, a jedynie jest konto na niego zalozone w moneybookers przez inna osobę? Przeciez widzicie tylko adres email tego uzytkownika. Czy przy wymianie pisaliscie w temacie tekst: "wymianka mbank"?
Czy jesli przesylam kase tylko osobom, które znam i na pewno istnieją i sa zweryfikowane to moge byc pewien, ze blokady nie bedzie? Bo nie widze tutaj powodu jej zaistnienia... Chyba lepiej podawac w temacie, ze to zaplata za cos tam, albo zwrot pozyczki?
Co sadziecie o powyzszym?

#639918 06/10/2006 17:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

zbyt duzo % ??

#639919 06/10/2006 17:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Quote
Quote
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

zbyt duzo % ??

myslenie lepiej tez przecwicz

#639920 09/10/2006 13:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
jest może jakiś polak w supportcie MB z którym można pogadać po Polsku?

#639921 10/10/2006 16:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
tak

#639922 11/10/2006 11:54
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
własnie ktos zajebal mi sporo kasy z MB ,takie maile braly udzial w tranzakcji
tigerbeerguy1@yahoo.com
pat.schulz@gmx.net
egold_cashier@yahoo.com

Da sie cos z tym zrobic czy juz moge zapomniec o kasie??

#639923 11/10/2006 12:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
żyła, jak to? tak po prostu ci ktoś kase "zaje**ał"?
podaj szczegóły bo tak nikt ci nie pomoże...do supportu MB rozumiem ze już pisałeś?

#639924 11/10/2006 12:23
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal.

#639925 11/10/2006 12:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
Quote
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal.

jak coś będziesz o tym wiedział to pisz, pozdrawiam

#639926 11/10/2006 12:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal.

pisz do supportu '[email protected]' niech tamtym blokuja konta ,pewnie masz na kompie keyloggera albo inne badziewie

#639927 11/10/2006 14:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Chciałem się zalogować na MB, ale wyskakuije takie coś:
"W celu zapewnienia bezpieczeństwa konta, sesje użytkownika są automatycznie kończone po pewnym czasie braku aktywności.

Proszę, o ponowne zalogowanie się! "

Macie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#639928 11/10/2006 14:42
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Chciałem się zalogować na MB, ale wyskakuije takie coś:
"W celu zapewnienia bezpieczeństwa konta, sesje użytkownika są automatycznie kończone po pewnym czasie braku aktywności.

Proszę, o ponowne zalogowanie się! "

Macie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

jasne, jezeli nie uzywa sie pare min odpalonego MB, to sie samo zamyka i taki komunikat sie pojawia :-)

#639929 11/10/2006 14:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Uruchomienie ponowne kompa pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie czy można mieć kilka kont na MB i z nich korzystać z 1 kompa (tego samego IP) oczywiście dane użytkowników odmienne.

#639930 11/10/2006 14:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Uruchomienie ponowne kompa pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie czy można mieć kilka kont na MB i z nich korzystać z 1 kompa (tego samego IP) oczywiście dane użytkowników odmienne.

pytalem support odpowiedz brzmiala jedno,
ale mozesz wrzucic 2 numery konta bankowego, i na te 2 mozesz wybierac aby kasa szla, oraz miec 5 adresow e-mail do przyjmowania/wysylania kasy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#639931 11/10/2006 14:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Akurat mam 2 konta w MB na siebie i daleką rodzine, w celu bonusów u buków. Mogą mi bez słowa zablokować bez zwrotu kase? Chyba nie :/

#639932 11/10/2006 14:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
mb sie sypnelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> akurat kiedy potzrebuje ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pS. tez mi taki bld wyskakiwal

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1