|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
moja wina wieliki LOL:D dla mnie:P,sam sie zakrecilem im chodzilo o moj normalny meil przeciez:D,a ja zaczelem wymyslac niewiadomo co:P soeka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mi też zablokowali konto:/ dostaje identyczny komunikat, wysłałem maila ale jeszcze nie odpowiedzieli. Żadnych weryfikacji tam nie miałem ( konto miałem jakieś 6 miesięcy) wpłacałem tam i wypłacałem z mojego konta bankowego ( więc ono chyba było zweryfikowane) miałem ostatnio wymiane na 400zł. Czyli wymiany są zabronione w MB?
pozdro niestety tak...kiedys o tym czytalem w ich regulaminie, ale teraz znalesc tego nie moge Pierwsze slysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> to po co jest opcja w MB "wyślij pieniądze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Czy komus juz odblokowali konto? Czy ktos do nich dzwonil? Moze przeslaliscie kase komus kto nie istnieje, a jedynie jest konto na niego zalozone w moneybookers przez inna osobę? Przeciez widzicie tylko adres email tego uzytkownika. Czy przy wymianie pisaliscie w temacie tekst: "wymianka mbank"? Czy jesli przesylam kase tylko osobom, które znam i na pewno istnieją i sa zweryfikowane to moge byc pewien, ze blokady nie bedzie? Bo nie widze tutaj powodu jej zaistnienia... Chyba lepiej podawac w temacie, ze to zaplata za cos tam, albo zwrot pozyczki? Co sadziecie o powyzszym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> zbyt duzo % ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
uzywaj tej opcji to sie dowiesz inni juz wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bolo, jestes zajebiscie zabawny, naprawde zazdroszcze poczucia humoru. Moze przecwicz czytanie codziennie przed snem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> zbyt duzo % ?? myslenie lepiej tez przecwicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jest może jakiś polak w supportcie MB z którym można pogadać po Polsku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
żyła, jak to? tak po prostu ci ktoś kase "zaje**ał"? podaj szczegóły bo tak nikt ci nie pomoże...do supportu MB rozumiem ze już pisałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10 |
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal. jak coś będziesz o tym wiedział to pisz, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Teraz sie dowiedzialem,(wiec wyslalem tez w tym momencie).No wchodze na konto i pieniedzy niema i 3-4 tranzakcje byly przeprowadzone w ciagu paru minut, po prostu ktos mi haslo zajebal. pisz do supportu ' [email protected]' niech tamtym blokuja konta ,pewnie masz na kompie keyloggera albo inne badziewie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Chciałem się zalogować na MB, ale wyskakuije takie coś: "W celu zapewnienia bezpieczeństwa konta, sesje użytkownika są automatycznie kończone po pewnym czasie braku aktywności.
Proszę, o ponowne zalogowanie się! "
Macie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Chciałem się zalogować na MB, ale wyskakuije takie coś: "W celu zapewnienia bezpieczeństwa konta, sesje użytkownika są automatycznie kończone po pewnym czasie braku aktywności.
Proszę, o ponowne zalogowanie się! "
Macie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> jasne, jezeli nie uzywa sie pare min odpalonego MB, to sie samo zamyka i taki komunikat sie pojawia :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Uruchomienie ponowne kompa pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie czy można mieć kilka kont na MB i z nich korzystać z 1 kompa (tego samego IP) oczywiście dane użytkowników odmienne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Uruchomienie ponowne kompa pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie czy można mieć kilka kont na MB i z nich korzystać z 1 kompa (tego samego IP) oczywiście dane użytkowników odmienne. pytalem support odpowiedz brzmiala jedno, ale mozesz wrzucic 2 numery konta bankowego, i na te 2 mozesz wybierac aby kasa szla, oraz miec 5 adresow e-mail do przyjmowania/wysylania kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Akurat mam 2 konta w MB na siebie i daleką rodzine, w celu bonusów u buków. Mogą mi bez słowa zablokować bez zwrotu kase? Chyba nie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
mb sie sypnelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> akurat kiedy potzrebuje ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pS. tez mi taki bld wyskakiwal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|