Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#640484 22/09/2006 06:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
[quuote]ale to chyba nie o to chodzi bo takto to bylaby glupota choc moze to byc chwytak wlasnie tej promocji
pozdro

A ty myślisz, że Bet24 ot tak za nic da Ci 50zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/quote]kiedys dala 100zł wiec i czemu ma nie dac teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

Bonus: Unibet
#640485 22/09/2006 07:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Właśnie o to chodzi - dadzą 5 dych jak któryś z graczy trafi za pierwszym uderzeniem do dołka. Kursy na to są w granicach 5 - na nie jakieś 1,15.

#640486 22/09/2006 07:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Obstawaisz byle jaki zakład z Ryder Cup za 25zł. I jeżeli ktoś trafi do dołka za pierwszym razem to dadzą Ci voucher. I tyle. A teraz pytannie do osoby kompetentnej jaka jest procentowa szasna, że komuś się uda trafić do dołka za pierwszym uderzeniem

#640487 22/09/2006 08:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
W Betfair byl na to zaklad - "hole in one" - kursy wahaly sie miedzy 4 a 7, wiec szanse sa naprawde male.

#640488 24/09/2006 16:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to się promocja firmie nie udała... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640489 24/09/2006 17:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
No rzeczywiscie, sprawdzalem wyniki i widze, ze jakis koles trafil:

" Verplank makes a sensational hole in one at the 213 yard par 3 fourteenth hole. His shot landed eight feet short of the pin before rolling into the cup."

#640490 30/09/2006 09:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Podczas ostatniego mundialu Bet24 organizował konkurs. Można było u nich typować za wirtualne pieniądze. Nagrodami miały być m.in. koszulki reprezentacji Polski z autografami wszystkich zawodników. Dostał może ktoś już od nich nagrode? Bo coś mi się wygaje, że ściemniają.

#640491 10/10/2006 12:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Mam pytanie do grających u tego buka, chopdzi mianowicie omozliwosc ewentualnej wyplaty na konto bankowe, czy istnieje taka mozliwosc czy tylko na karte kredytowa?

#640492 10/10/2006 12:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Kiedys tam gralem i wyplacilem przelewem na konto w mbanku. Miesiac temu wyslalem maila do supportu z pytaniem czy dalej wplaty/wyplaty przelewem sa realizowane, to odpowiedzeli ze tak

#640493 10/10/2006 12:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
oki dzieki Logan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640494 19/10/2006 12:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
dzisiaj napisalem do supportu czy moge juz wyplacic od nich pieniadze (nic nie wplacalem, pieniadze mialem tam tylko z promocji 90minut.pl) i odpisali ze moge, wiec pytanie:

jak to bylo z tym wyplacaniem na konto?

nie mam swojego (wniosek o eKonto dopiero wyslalem), nie wiecie czy dalo by rade przelac pieniadze na konto ojca w PKO?

i kiedys tam czytalem ze trzeba napisac do supportu z prosba o odblokowanie wyplat na konto, troche zalezy na czasie bo chce sie na promocje do expecta zalapac
jak to teraz wyglada z tymi wyplatami, pzdr

#640495 19/10/2006 13:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
na czyjes konto nie mozna wyplacac w zadnym buku, kurna ile razy to jeszcze trzeba powtarzac...

#640496 24/10/2006 11:27
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Dni 15 października zleciłem wypłate na konto bankowe. Od tamtej pory pieniędzy nie dostałem. Pisałem już wielokrotnie do supportu. Jak moge załatwić tą sprawe?

#640497 24/10/2006 11:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
zadzwoń do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640498 24/10/2006 12:02
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Powiedział, że oni pieniądze wysłali. Znacie inne sposoby?

#640499 24/10/2006 12:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
to niech dadzą Ci skan jakiegoś potwierdzenia, że wysłali kasę

#640500 30/10/2006 07:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
witam, chce wyplacic pieniadze na konto w mBanku, musze chyba napisac maila do supportu? poprosic o odblokowanie mozliwosci wyplaty na konto bankowe?

#640501 30/10/2006 07:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
to niech dadzą Ci skan jakiegoś potwierdzenia, że wysłali kasę
wiesz to nie takie proste mam ten sam problem co kolega wyzej tylko z expektem i oni mowia ze nie maja zadnych potwierdzen ja jesszcze poczekam do jutra i znow bede ich zawalal meilami

#640502 30/10/2006 08:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
ok juz wyplacilem, ale mam takie dwa male pytania:
wyswietlilo cos takiego jak juz zatwierdzilem wyplate:
Wybrales wyplate ze swojego konta kwoty 184,99 PLN. Po odliczeniu wszystkich kosztów transakcji, kwota do wyplaty wyniesie #2#:

oraz w rubryce wlasciciel konta jest tylko moje imie, nie ma nazwiska, bedzie dobre ?

#640503 30/10/2006 20:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
bedzie dobrze tam zawsze cos takiego wyskakuje

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,794 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1