|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
[quuote]ale to chyba nie o to chodzi bo takto to bylaby glupota choc moze to byc chwytak wlasnie tej promocji pozdro A ty myślisz, że Bet24 ot tak za nic da Ci 50zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/quote]kiedys dala 100zł wiec i czemu ma nie dac teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Właśnie o to chodzi - dadzą 5 dych jak któryś z graczy trafi za pierwszym uderzeniem do dołka. Kursy na to są w granicach 5 - na nie jakieś 1,15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Obstawaisz byle jaki zakład z Ryder Cup za 25zł. I jeżeli ktoś trafi do dołka za pierwszym razem to dadzą Ci voucher. I tyle. A teraz pytannie do osoby kompetentnej jaka jest procentowa szasna, że komuś się uda trafić do dołka za pierwszym uderzeniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
W Betfair byl na to zaklad - "hole in one" - kursy wahaly sie miedzy 4 a 7, wiec szanse sa naprawde male.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No to się promocja firmie nie udała... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
No rzeczywiscie, sprawdzalem wyniki i widze, ze jakis koles trafil:
" Verplank makes a sensational hole in one at the 213 yard par 3 fourteenth hole. His shot landed eight feet short of the pin before rolling into the cup."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Podczas ostatniego mundialu Bet24 organizował konkurs. Można było u nich typować za wirtualne pieniądze. Nagrodami miały być m.in. koszulki reprezentacji Polski z autografami wszystkich zawodników. Dostał może ktoś już od nich nagrode? Bo coś mi się wygaje, że ściemniają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
Mam pytanie do grających u tego buka, chopdzi mianowicie omozliwosc ewentualnej wyplaty na konto bankowe, czy istnieje taka mozliwosc czy tylko na karte kredytowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kiedys tam gralem i wyplacilem przelewem na konto w mbanku. Miesiac temu wyslalem maila do supportu z pytaniem czy dalej wplaty/wyplaty przelewem sa realizowane, to odpowiedzeli ze tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
oki dzieki Logan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
dzisiaj napisalem do supportu czy moge juz wyplacic od nich pieniadze (nic nie wplacalem, pieniadze mialem tam tylko z promocji 90minut.pl) i odpisali ze moge, wiec pytanie:
jak to bylo z tym wyplacaniem na konto?
nie mam swojego (wniosek o eKonto dopiero wyslalem), nie wiecie czy dalo by rade przelac pieniadze na konto ojca w PKO?
i kiedys tam czytalem ze trzeba napisac do supportu z prosba o odblokowanie wyplat na konto, troche zalezy na czasie bo chce sie na promocje do expecta zalapac jak to teraz wyglada z tymi wyplatami, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
na czyjes konto nie mozna wyplacac w zadnym buku, kurna ile razy to jeszcze trzeba powtarzac...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Dni 15 października zleciłem wypłate na konto bankowe. Od tamtej pory pieniędzy nie dostałem. Pisałem już wielokrotnie do supportu. Jak moge załatwić tą sprawe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
zadzwoń do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Powiedział, że oni pieniądze wysłali. Znacie inne sposoby?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
to niech dadzą Ci skan jakiegoś potwierdzenia, że wysłali kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
witam, chce wyplacic pieniadze na konto w mBanku, musze chyba napisac maila do supportu? poprosic o odblokowanie mozliwosci wyplaty na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
to niech dadzą Ci skan jakiegoś potwierdzenia, że wysłali kasę wiesz to nie takie proste mam ten sam problem co kolega wyzej tylko z expektem i oni mowia ze nie maja zadnych potwierdzen ja jesszcze poczekam do jutra i znow bede ich zawalal meilami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
ok juz wyplacilem, ale mam takie dwa male pytania: wyswietlilo cos takiego jak juz zatwierdzilem wyplate: Wybrales wyplate ze swojego konta kwoty 184,99 PLN. Po odliczeniu wszystkich kosztów transakcji, kwota do wyplaty wyniesie #2#:
oraz w rubryce wlasciciel konta jest tylko moje imie, nie ma nazwiska, bedzie dobre ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
bedzie dobrze tam zawsze cos takiego wyskakuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka