Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#64043 13/07/2004 22:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Witam!
nie znalazlem tematu o tym buku, a jestem ciekaw czy ktos z forumowiczow korzysta z ich uslug? Mam pare pytan zwiazanych z weryfikacja kart kredytowych...

www.5dimes.com [5dimes.com]

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by Experto; 15/10/2005 23:17.
Bonus: Unibet
#64044 13/07/2004 22:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Moim zdaniem jeden z najlepszych bukow.

#64045 13/07/2004 22:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Mają sporo promocji, ale z nazwy to buk jakiś taki egzotyczny...możecie napisać coś więcej ?

#64046 15/07/2004 02:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Jezeli ktos wplacal do nich kase przez moneybookers to niech mi powie jak to zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#64047 17/07/2004 22:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
czy ktoś z Was u nich gra ? , bo gdzieś czytałem że mają dobrą ofertę z tenisa.

#64048 18/07/2004 16:01
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Swietny buk, ja osobiscie wplacalem netellerem, przez mb sie wplaca chyba identycznie - na glownej stronie (bez logowania) kliksaz odpowiednia ikonke i podajesz pare danych i to wsio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#64049 18/07/2004 19:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Można gdzieś zobaczyć ich kursy ?

#64050 18/07/2004 22:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Oczywiście że można. Pod warunkiem że się zalogujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#64051 18/07/2004 23:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Wie ktos jak to u nich jest z wyplatami?

I czy weryfikowac karte trzeba faxem czy mozna wyslac na maila?

#64052 19/07/2004 00:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Kartą nie wpłacisz chyba, że mieszkasz w USA. Ja też wpłacałem netellerem, wtedy jeszcze nie mieli opcji wpłaty przez mb ale tak jak Adiqq napisał zapewne wszystko wygląda podobnie. Zawsze możesz pogadać na live chacie z miłą panią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , która wszystko wytłumaczy.

#64053 19/07/2004 00:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Troche mi glupio ale nie wiem gdzie sie wchodzi na ten chat? :rolleyes:

edit: juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#64054 19/07/2004 03:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Warto dodać, ze bonus od pierwszej wpłaty przez Neteller to 20% MP, ale przez MB już 50% MP (max $200).

#64055 19/07/2004 20:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
czyli potwierdzacie ze jest to wiarygodny buk ? zero problemów z wypłatami, bez jakiś dziwnych limitów itp. ? Jeśli tak to wpłacam kase bo bonus jest zachęcający <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#64056 20/07/2004 02:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Buk z górnej półki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#64057 22/07/2004 20:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Mam pytanie

Czy da się wpłacić do nich przez Moneybookers jeżeli mam konto w Euro, a jak wiadomo w 5Dimes są tylko dolary, i czy ewentualnie automatycznie przeliczą.

Wczoraj próbowałem i nie dało rady. przysłali takiego maila:

Your recent request for deposit was rejected because
in order to deposit money using money bookers you have to first fund your
Moneybookers account and proceed to send the funds to the email address
listed below.
Send deposits to: [email][email protected]<br[/email] />
Czy ktoś mi powie co to dokładnie oznacza ( kasa na maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> )

z góry dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#64058 22/07/2004 22:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Prawdopodobnie musisz wysłać kasę z poziomu Moneybookers, zakładka Send Money i wpisać ten adres w polu Recipient's email address. Muszą Ciebie zidentyfikować więc najlepiej jak wpiszesz swój login w temacie maila i możesz dodać jakieś wyjaśnienie. Oczywiście Twoje adresy e-mail na MB i 5dimes muszą być takie same.

#64059 22/07/2004 22:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Prawdopodobnie musisz wysłać kasę z poziomu Moneybookers, zakładka Send Money i wpisać ten adres w polu Recipient's email address. Muszą Ciebie zidentyfikować więc najlepiej jak wpiszesz swój login w temacie maila i możesz dodać jakieś wyjaśnienie. Oczywiście Twoje adresy e-mail na MB i 5dimes muszą być takie same.[/qb]
dzieki Cyborg, spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#64060 23/07/2004 00:04
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
Prosze o wiecej informacji na temat bonusa dla nowych uzytkownikow, poniewaz nie znam dobrze angielskiego. Jezeli dobrze zrozumialem to dostaje sie 50% od depozytu. I jeszcze jedno pytanie, czy mozna wyplacac pieniadze na MB i czy potrzebne sa do tego skany dokumentow oraz jaka jest minimalna kwota do wyplaty?

#64061 23/07/2004 00:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
właśnie wysłałem depozyt przez MB, do 2 godzin powinien być , poczekamy...., a co do bonusa to rzeczywiscie jest 50% (max 200$), jak go dostane to dam znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

edit....

Depozyt na koncie , jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie Cyborg,.... teraz cos zagram i zobaczymy czy dadzą bonusa

#64062 23/07/2004 01:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
z tym bonusem to nie jest tak ciekawie. 50% od depozytu można otrzymać jeżeli obróci się 5 razy tym depozytem. Czyli np. wpłacamy 400$ , bonus wynosi 200$, aby go otrzymać trzeba obrócić kwotą 5 * 400 = 2000 $ :eek:

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei), 2,478 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1