|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Witam! nie znalazlem tematu o tym buku, a jestem ciekaw czy ktos z forumowiczow korzysta z ich uslug? Mam pare pytan zwiazanych z weryfikacja kart kredytowych... www.5dimes.com [ 5dimes.com] pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by Experto; 15/10/2005 23:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Moim zdaniem jeden z najlepszych bukow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Mają sporo promocji, ale z nazwy to buk jakiś taki egzotyczny...możecie napisać coś więcej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Jezeli ktos wplacal do nich kase przez moneybookers to niech mi powie jak to zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
czy ktoś z Was u nich gra ? , bo gdzieś czytałem że mają dobrą ofertę z tenisa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Swietny buk, ja osobiscie wplacalem netellerem, przez mb sie wplaca chyba identycznie - na glownej stronie (bez logowania) kliksaz odpowiednia ikonke i podajesz pare danych i to wsio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Można gdzieś zobaczyć ich kursy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oczywiście że można. Pod warunkiem że się zalogujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Wie ktos jak to u nich jest z wyplatami?
I czy weryfikowac karte trzeba faxem czy mozna wyslac na maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Kartą nie wpłacisz chyba, że mieszkasz w USA. Ja też wpłacałem netellerem, wtedy jeszcze nie mieli opcji wpłaty przez mb ale tak jak Adiqq napisał zapewne wszystko wygląda podobnie. Zawsze możesz pogadać na live chacie z miłą panią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , która wszystko wytłumaczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Troche mi glupio ale nie wiem gdzie sie wchodzi na ten chat? :rolleyes:
edit: juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Warto dodać, ze bonus od pierwszej wpłaty przez Neteller to 20% MP, ale przez MB już 50% MP (max $200).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
czyli potwierdzacie ze jest to wiarygodny buk ? zero problemów z wypłatami, bez jakiś dziwnych limitów itp. ? Jeśli tak to wpłacam kase bo bonus jest zachęcający <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Buk z górnej półki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Mam pytanie Czy da się wpłacić do nich przez Moneybookers jeżeli mam konto w Euro, a jak wiadomo w 5Dimes są tylko dolary, i czy ewentualnie automatycznie przeliczą. Wczoraj próbowałem i nie dało rady. przysłali takiego maila: Your recent request for deposit was rejected because in order to deposit money using money bookers you have to first fund your Moneybookers account and proceed to send the funds to the email address listed below. Send deposits to: [email] [email protected]<br[/email] /> Czy ktoś mi powie co to dokładnie oznacza ( kasa na maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) z góry dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Prawdopodobnie musisz wysłać kasę z poziomu Moneybookers, zakładka Send Money i wpisać ten adres w polu Recipient's email address. Muszą Ciebie zidentyfikować więc najlepiej jak wpiszesz swój login w temacie maila i możesz dodać jakieś wyjaśnienie. Oczywiście Twoje adresy e-mail na MB i 5dimes muszą być takie same.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Prawdopodobnie musisz wysłać kasę z poziomu Moneybookers, zakładka Send Money i wpisać ten adres w polu Recipient's email address. Muszą Ciebie zidentyfikować więc najlepiej jak wpiszesz swój login w temacie maila i możesz dodać jakieś wyjaśnienie. Oczywiście Twoje adresy e-mail na MB i 5dimes muszą być takie same.[/qb] dzieki Cyborg, spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 74 |
Prosze o wiecej informacji na temat bonusa dla nowych uzytkownikow, poniewaz nie znam dobrze angielskiego. Jezeli dobrze zrozumialem to dostaje sie 50% od depozytu. I jeszcze jedno pytanie, czy mozna wyplacac pieniadze na MB i czy potrzebne sa do tego skany dokumentow oraz jaka jest minimalna kwota do wyplaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
właśnie wysłałem depozyt przez MB, do 2 godzin powinien być , poczekamy...., a co do bonusa to rzeczywiscie jest 50% (max 200$), jak go dostane to dam znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
edit....
Depozyt na koncie , jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie Cyborg,.... teraz cos zagram i zobaczymy czy dadzą bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
z tym bonusem to nie jest tak ciekawie. 50% od depozytu można otrzymać jeżeli obróci się 5 razy tym depozytem. Czyli np. wpłacamy 400$ , bonus wynosi 200$, aby go otrzymać trzeba obrócić kwotą 5 * 400 = 2000 $ :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|