|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
"Całkowita liczba strzelonych bramek." Jak ci nic nie wyjasnie CAŁKOWITA czyli w calym meczu +OT+SH sumuja sie wszystkie bramki szczelone az do wylonienia zwyciescy meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no właśnie moje wątpliwości miały sens i po prostu zapytałem supportu (zależało mi jednak wczoraj na szybkiej odpowiedz tutaj) - no i okazało się, że u/o liczą tylko po 3 tercjach bez dogrywek..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
LOL co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak bez dogrywek ,jest napisane jak byk CALKOWITA a nie 60' !!! Calkowita czyli suma goli po wylonieniu zwyciezcy meczu ! A nie po 60 minutach gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
To są Twoje wątpliwości i domysły, tak jak i moje były. Tu odpowiedz z supportu nt temat: "Witamy serdecznie!
Te zakłady jak również wszystkie inne zakłady bez specjalnej adnotacji są oferowane w regulaminowym czasie. Zakłady oferowane z dogrywką posiadają adnotacje."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
i jesce trzeba do nich dzwonic jak chce wyplacic do MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> numery 0800 są bezpłatne ale nie jeśli wykonujesz połączenie z telefonów komórkowych, myślałem że każdy wie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Ludzie, opanujcie się trochę z tą krytyką kolejnych bukmacherów za byle pierdołę - czasami warto się zastanowić dwa razy nad merytorycznym poziomem swojej wypowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to żaden buk nie będzie pasował bo "ten ma brzydkie kolory strony" , "tamtem ma za długi numer telefonu" a "ten nazywa się jakoś dziwnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Skupmy się na dyskusji o naprawdę ważnych rzeczach (zasięg oferty, wysokość kursów, metody płatności itd). Dziękuję za uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> numery 0800 są bezpłatne ale nie jeśli wykonujesz połączenie z telefonów komórkowych, myślałem że każdy wie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Ludzie, opanujcie się trochę z tą krytyką kolejnych bukmacherów za byle pierdołę - czasami warto się zastanowić dwa razy nad merytorycznym poziomem swojej wypowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to żaden buk nie będzie pasował bo "ten ma brzydkie kolory strony" , "tamtem ma za długi numer telefonu" a "ten nazywa się jakoś dziwnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Skupmy się na dyskusji o naprawdę ważnych rzeczach (zasięg oferty, wysokość kursów, metody płatności itd). Dziękuję za uwagę. a skad mialem wiedziec???? ze 0800 tylko bezplatne ze stacjonarnych??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jak dzwonisz z Orange na 0800... to tez jest bezplatnie (przynajmniej czesc numerow, wiekszosc takich normalnych, do UB nie sprawdzalem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Jak dzwonisz z Orange na 0800... to tez jest bezplatnie (przynajmniej czesc numerow, wiekszosc takich normalnych, do UB nie sprawdzalem) wlasnie kom mam w orange ale widzocznie do UB tez kasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625 |
A ja pwoiem tyle ze Unibet ot zlodzieje. Mialem o nich dobre zdanie ale jak widac wszystko do czasu. Otoz sytuacja przedstawia sie nastepujaco. Gram live na NFL! Lapie kurs 1.85 jak najbardziej prawidlowo. Wtedy gdy jest po rowno 1.85-1.85. Zalicza mi, ksieguje w systemie wszystko cacy. Po minucie od postawienia kurs spada na 1.45 no i nic dziwnego wkacu to live. Do konca jeszcze ok 10 minut wiec sprawa zakladu jak najbardziej otwarta. No ale mecz sie konczy szczesliwie dla mnie. Powinienem zostac rozliczony jako wygrany, krotka pilka. Ale co zrobil UNISHIT? Rozlicza zaklad jako niewazny, z kursem 1. Pisze mejla i w odpowiedzi dostaje ze pkt.5.10 regulaminu (pomylka kursow)!!! No przeciez to jest kpina! Pomylka kursow moglaby wystapic gdyby kursy byly zamienione a tu sie nie moglo tak zdarzyc gdyz oba byly po 1.85!!!! A juz to ze ktos zaspal na live przy obnizaniu to w zadnym wypadku nie jest pomylka kursow! Wkacu wszystkie live wlansie na trym polegaja ze kursy zmieniaja sie bardzo szybko!!! Dlatego uwazam ze to co zrobili to zwykle zlodziejstwo i nie polecam tego BUKA! Widac czuja sie niezle bezkarni skoro pozwalaja sobie na takie walki!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
witam, właśnie chcę założyć konto w Unibecie i przy rejestracji jest pole :
Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe.
Może ktoś ma takowy kod premii albo wie gdzie go można znaleźć ????
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jak jest z wyplatami na konto bankowe wlasne.Trzeba jakies skany im wysylac i inne pierdoly ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Przy pierwszym przelewie wysłałem skan dowodu i nie było żadnego problemu z wypłatą. Dwa dni i kasa była na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4
Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4
Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70" czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4
Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70" czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Na moje to oznacza ze tylko 3 lub wiecej drożne kupony sie licza, ale remis mimo ze bedzie np 2.8 chyba sie liczyl bedzie, tak ja to czaje, poprostu podnosza tyzyko wtopy.. tak ja to rozumiem, ale jesli sie myle prosze o poprawienie mnie! Swoja droga 6x bonus i depozy (12x) to juz przegiecie. RASOWE PRZEGIĘCIE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Mam nadzieje, że większość tych naprawde początkujących (bo to w sumie dla nich ta promocja) przeczyta uważnie regulamin i dotrze do nich co on oznacza i położy h*** na taką promocje, wtedy może buki nas troche poszanują...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70" czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Po prostu zabezpieczają się przed możliwością obstawiania takich prostych sure'ów czy prawie sure'ów - np. w unibecie postawię na over, w pinnaclu na under (na ten sam mecz)... Swoją drogą to na pierwszej stronie piszą że wystarczy 6 razy obrócić bonusem, a jak poczytać szczegółowe warunki to już 6 * (bonus + depozyt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70" czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Po prostu zabezpieczają się przed możliwością obstawiania takich prostych sure'ów czy prawie sure'ów - np. w unibecie postawię na over, w pinnaclu na under (na ten sam mecz)... Swoją drogą to na pierwszej stronie piszą że wystarczy 6 razy obrócić bonusem, a jak poczytać szczegółowe warunki to już 6 * (bonus + depozyt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche przeginaja 1200 orotu po trojdroznym. Zabezpieczaja sei jakby dawali conajmniej 400 zeta bonusu,a nie marna 100.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
mam pytanie ile sie czeka na pieniadze(na koncie gracza) ,jezeli sie dokonalo wplaty poprzez pko inteligo.....?? z gory dziekuje za odp...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|