Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#640743 18/11/2006 18:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
"Całkowita liczba strzelonych bramek."
Jak ci nic nie wyjasnie CAŁKOWITA czyli w calym meczu +OT+SH sumuja sie wszystkie bramki szczelone az do wylonienia zwyciescy meczu.

Bonus: Unibet
#640744 18/11/2006 18:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no właśnie moje wątpliwości miały sens i po prostu zapytałem supportu (zależało mi jednak wczoraj na szybkiej odpowiedz tutaj) - no i okazało się, że u/o liczą tylko po 3 tercjach bez dogrywek..

#640745 18/11/2006 18:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
LOL co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak bez dogrywek ,jest napisane jak byk CALKOWITA a nie 60' !!!
Calkowita czyli suma goli po wylonieniu zwyciezcy meczu !
A nie po 60 minutach gry

#640746 18/11/2006 18:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
To są Twoje wątpliwości i domysły, tak jak i moje były. Tu odpowiedz z supportu nt temat:
"Witamy serdecznie!

Te zakłady jak również wszystkie inne zakłady bez specjalnej adnotacji są
oferowane w regulaminowym czasie. Zakłady oferowane z dogrywką posiadają
adnotacje."

#640747 20/11/2006 11:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

i jesce trzeba do nich dzwonic jak chce wyplacic do MB

#640748 20/11/2006 12:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

numery 0800 są bezpłatne ale nie jeśli wykonujesz połączenie z telefonów komórkowych, myślałem że każdy wie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Ludzie, opanujcie się trochę z tą krytyką kolejnych bukmacherów za byle pierdołę - czasami warto się zastanowić dwa razy nad merytorycznym poziomem swojej wypowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to żaden buk nie będzie pasował bo "ten ma brzydkie kolory strony" , "tamtem ma za długi numer telefonu" a "ten nazywa się jakoś dziwnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Skupmy się na dyskusji o naprawdę ważnych rzeczach (zasięg oferty, wysokość kursów, metody płatności itd). Dziękuję za uwagę.

#640749 20/11/2006 12:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
Quote
k...... ale oni w ch. leca maja napisane ze nr telefonu do niech jest bezplatny a dziwnie ze mi kase z konta odbiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

numery 0800 są bezpłatne ale nie jeśli wykonujesz połączenie z telefonów komórkowych, myślałem że każdy wie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Ludzie, opanujcie się trochę z tą krytyką kolejnych bukmacherów za byle pierdołę - czasami warto się zastanowić dwa razy nad merytorycznym poziomem swojej wypowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to żaden buk nie będzie pasował bo "ten ma brzydkie kolory strony" , "tamtem ma za długi numer telefonu" a "ten nazywa się jakoś dziwnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Skupmy się na dyskusji o naprawdę ważnych rzeczach (zasięg oferty, wysokość kursów, metody płatności itd). Dziękuję za uwagę.

a skad mialem wiedziec???? ze 0800 tylko bezplatne ze stacjonarnych??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki za informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640750 20/11/2006 13:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak dzwonisz z Orange na 0800... to tez jest bezplatnie (przynajmniej czesc numerow, wiekszosc takich normalnych, do UB nie sprawdzalem)

#640751 20/11/2006 14:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Quote
Jak dzwonisz z Orange na 0800... to tez jest bezplatnie (przynajmniej czesc numerow, wiekszosc takich normalnych, do UB nie sprawdzalem)

wlasnie kom mam w orange ale widzocznie do UB tez kasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640752 20/11/2006 18:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,625
A ja pwoiem tyle ze Unibet ot zlodzieje.
Mialem o nich dobre zdanie ale jak widac wszystko do czasu.
Otoz sytuacja przedstawia sie nastepujaco.
Gram live na NFL! Lapie kurs 1.85 jak najbardziej prawidlowo. Wtedy gdy jest po rowno 1.85-1.85. Zalicza mi, ksieguje w systemie wszystko cacy. Po minucie od postawienia kurs spada na 1.45 no i nic dziwnego wkacu to live. Do konca jeszcze ok 10 minut wiec sprawa zakladu jak najbardziej otwarta. No ale mecz sie konczy szczesliwie dla mnie. Powinienem zostac rozliczony jako wygrany, krotka pilka. Ale co zrobil UNISHIT?
Rozlicza zaklad jako niewazny, z kursem 1. Pisze mejla i w odpowiedzi dostaje ze pkt.5.10 regulaminu (pomylka kursow)!!!
No przeciez to jest kpina! Pomylka kursow moglaby wystapic gdyby kursy byly zamienione a tu sie nie moglo tak zdarzyc gdyz oba byly po 1.85!!!! A juz to ze ktos zaspal na live przy obnizaniu to w zadnym wypadku nie jest pomylka kursow! Wkacu wszystkie live wlansie na trym polegaja ze kursy zmieniaja sie bardzo szybko!!! Dlatego uwazam ze to co zrobili to zwykle zlodziejstwo i nie polecam tego BUKA! Widac czuja sie niezle bezkarni skoro pozwalaja sobie na takie walki!!!!

#640753 21/11/2006 10:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
witam,
właśnie chcę założyć konto w Unibecie i przy rejestracji jest pole :

Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe.

Może ktoś ma takowy kod premii albo wie gdzie go można znaleźć ????

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#640754 21/11/2006 11:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Jak jest z wyplatami na konto bankowe wlasne.Trzeba jakies skany im wysylac i inne pierdoly ?

#640755 21/11/2006 11:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Przy pierwszym przelewie wysłałem skan dowodu i nie było żadnego problemu z wypłatą. Dwa dni i kasa była na koncie.

#640756 23/11/2006 14:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4

Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640757 23/11/2006 23:21
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4

Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70"
czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#640758 24/11/2006 02:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Quote
Quote
Ta promocja 100+100 już nie jest taka łatwiutka do zgarnięcia jak ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teras trzeba obrócić bagatela 6 razy DEPOZYTEM I BONUSEM, czyli 1200 zł po kursie 1.4

Ehhh warunki promocji wszędzie spadają na pieski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70"
czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Na moje to oznacza ze tylko 3 lub wiecej drożne kupony sie licza, ale remis mimo ze bedzie np 2.8 chyba sie liczyl bedzie, tak ja to czaje, poprostu podnosza tyzyko wtopy.. tak ja to rozumiem, ale jesli sie myle prosze o poprawienie mnie!

Swoja droga 6x bonus i depozy (12x) to juz przegiecie. RASOWE PRZEGIĘCIE!

#640759 24/11/2006 07:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Mam nadzieje, że większość tych naprawde początkujących (bo to w sumie dla nich ta promocja) przeczyta uważnie regulamin i dotrze do nich co on oznacza i położy h*** na taką promocje, wtedy może buki nas troche poszanują...

#640760 24/11/2006 07:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Quote
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70"
czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Po prostu zabezpieczają się przed możliwością obstawiania takich prostych sure'ów czy prawie sure'ów - np. w unibecie postawię na over, w pinnaclu na under (na ten sam mecz)...
Swoją drogą to na pierwszej stronie piszą że wystarczy 6 razy obrócić bonusem, a jak poczytać szczegółowe warunki to już 6 * (bonus + depozyt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640761 24/11/2006 08:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Quote
"Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70"
czyli jesli jest miedzy 1.4 a 1.69 to jest ok?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Po prostu zabezpieczają się przed możliwością obstawiania takich prostych sure'ów czy prawie sure'ów - np. w unibecie postawię na over, w pinnaclu na under (na ten sam mecz)...
Swoją drogą to na pierwszej stronie piszą że wystarczy 6 razy obrócić bonusem, a jak poczytać szczegółowe warunki to już 6 * (bonus + depozyt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Troche przeginaja 1200 orotu po trojdroznym. Zabezpieczaja sei jakby dawali conajmniej 400 zeta bonusu,a nie marna 100.

#640762 24/11/2006 09:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
mam pytanie ile sie czeka na pieniadze(na koncie gracza) ,jezeli sie dokonalo wplaty poprzez pko inteligo.....?? z gory dziekuje za odp...

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1