|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
lleyt1 a co ty sie tak interesujesz promocja dla nowych skoro masz juz konto w unibecie? to pytanie jest skierowane rowniez do tych ktorzy maja po kilka tysiecy postow i dziwnym trafem tak bardzo interesuje ich promocja dla nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
"...a no bo babcia chce grac w unibecie..." LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
lleyt1 a co ty sie tak interesujesz promocja dla nowych skoro masz juz konto w unibecie? to pytanie jest skierowane rowniez do tych ktorzy maja po kilka tysiecy postow i dziwnym trafem tak bardzo interesuje ich promocja dla nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
"...a no bo babcia chce grac w unibecie..." LOL Po prostu rozbawily mnie te wymogi Unibetu,zabezpieczaja sie jakby niewiadomo jaka suma tego bonusu byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
Witam czy mozna otrzymując bonus grać inne zakłady niz jest to w regulaminie? Czy wtedy normalnie otrzymuje pieniądze za wygraną i poprostu nie liczy sie to do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
dziwicie sie panowie, że się zapezpieczają,właśnie przed takimi jak ja zbieraczami bonusów, prosta sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
zaczynamy w unibecie, trzeba sprawdzić jak się tam sprawy mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Czy to ze nie moge grac zakladow dwudroznych po kurie wiekszym niz 1,7 oznacza ze wogole ich nie moge grac czy nei beda sie one liczyly do obortu bonusem tylko??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Witam czy mozna otrzymując bonus grać inne zakłady niz jest to w regulaminie? Czy wtedy normalnie otrzymuje pieniądze za wygraną i poprostu nie liczy sie to do obrotu? Kasa jest normalnie ksiegowana na twoim koncie,jednakze nie wlicza sie do obotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
A dlugo trzeba czekac na Maila bo na rozliczenie zakaldu strasznie dlugo a do tego jescze nie maja dzis kursow na DBE ehhhhhh ... to byl blad ze tutaj wplacilem kase:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
O co chodzi z tym obrotem? Minimalny kurs to 1,4 na zakład tak? A nie na kupon? A nie można grać zakładów po 1,7 ... nigdy tego nie kumałem... może ktoś jasno i na przykładzie wyjaśnić? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Juz wyjasniam. Minimalny kurs jest na kupon i tutaj moze przekraczac 1,7 natomisat na singla kurs zeby liczyl sie do obrotu musi byc pomiedzy 1,4 a 1,7 wszystkie kursy rowne 1,7 lub wyzsze nie beda liczyly sie do obrotu ale dotyczy to tylko zakladow dwudrogowych czyli zakladow gdzie sa dwie mozliwosci do wyboru np kosz tenis siatkowka . Chyba jasniej sie juz nie da;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Dopiero poznaje tego buka, ale jak w większości przypadków rawdopodobnie chodzi o to, iż na kuponie musi być chociaż jedno zdarzenie po minimalnym kursie 1.4 aby po prostu wliczane to było w obrót. Co do zakładów po kursie 1.7 chodzi tu oczywiście o zakłady dwudrożne i również wliczanie do obrotu. W takim zakładzie kurs przeciwstawny wynosi 1.9. Chodzi oczywiście o asekuracje, ale dziwne jest to troszke bo bonus jest niewielki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
dzięki i tak jest to pokręcone ostro.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najprościej się zapytam tak.. Mam 100 zł stawiam to na kupon z AKO 1,5 , kursy oscyluja kolo 1,2 * 1,3 ... to rozumiem ze tak nie moze byc o minimalny zaklad na kuponie to 1,4 wiec zmula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Szczypior jestes pewien ze chodzi o to ze kurs na jeden mecz musi wynosic 1,4 a nie ako na kuponie? bo ja do nich napisalem ale jescze nie raczyli odpisac:( Odradzam wszystkim tego buka wplacilem tam kase pochopnie i juz zaczynam zalowac ale oby to byle zle milego poczatki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Nie jestem pewny w 100 %, dopiero teraz będę miał pierwsze konto w tym buku, wydaje mi się że tak jest czytając regulamin. Chcą sie zabezbieczyć przed zbieraczami bonusów i zakładaniem wielu kont, podobnie jak betway, tyle ze przy bonusie 400+400 nie było dziwne że wprowadzają tak drakońskie przepisy, ale niektórych i tak nie powstrzyma to przed kilkoma kontami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do jakości buka to trzeba poprostu ocenić samemu, dziś wpłaciłem pieniążki i będziemy obracać bonusikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
heheeh .... to widze ze podobnie jak ja ale ja wczoraj wplacilem do 100zl troche duzo komplikacji bym wiedzial to bym sie napewno w to nie zaglebial:( no nic nastepnym razem najpierw trzeba uwaznei poczytac:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Szczypior jestes pewien ze chodzi o to ze kurs na jeden mecz musi wynosic 1,4 a nie ako na kuponie? bo ja do nich napisalem ale jescze nie raczyli odpisac:( Odradzam wszystkim tego buka wplacilem tam kase pochopnie i juz zaczynam zalowac ale oby to byle zle milego poczatki. NIe wiem jak teraz, ale przy promocji na Mś kurs ako na kuponie musiał być 1.4, można było zagrać np kupon złożony z 2 spotkań po kursie 1.2 X 1.2 i było OK. A wogóle to moim zdaniem oprócz sportingbetu jeden z najlepszych byków netowych. Gram tam regularnie i nigdy nie było problemu. Fakt że czasem trochę przydługo rozliczają kupon ale za to nie ma problemu z wypłatą - w 2 dni robocze jest kasa (inteligo).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Jak oni rozliczaja Under/Over z dogrywka czy bez w koszu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak oni rozliczaja Under/Over z dogrywka czy bez w koszu?? z dogrywka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
dobra, ale zaklady na wyniki wyborow mogli by juz rozliczyc... przeciez wyniki juz sa od wczorajszego wieczora, a od rana juz oficjalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ostatnimi czasy strasznie mnie denrwuje UNIBET te ich czeste aktualizacje serwisu i niedostepnoscstrony, dzisaij znowu nie dziala i nie jest to np aktualizacja tylko cos sie zje***o :| ,chyba trzeba sie zawijac z tego buka bo robi sie nie ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Wiecie czy ako zakladow akumukumulowanych tez sie liczy do obrotu czy jeden mec zna kuponie musi miec 1,4 bo Unibet nie raczy odpisac mi na to pytanie:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|