Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#640763 24/11/2006 11:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
lleyt1 a co ty sie tak interesujesz promocja dla nowych skoro masz juz konto w unibecie?
to pytanie jest skierowane rowniez do tych ktorzy maja po kilka tysiecy postow i dziwnym trafem tak bardzo interesuje ich promocja dla nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

"...a no bo babcia chce grac w unibecie..." LOL

Bonus: Unibet
#640764 24/11/2006 12:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
lleyt1 a co ty sie tak interesujesz promocja dla nowych skoro masz juz konto w unibecie?
to pytanie jest skierowane rowniez do tych ktorzy maja po kilka tysiecy postow i dziwnym trafem tak bardzo interesuje ich promocja dla nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

"...a no bo babcia chce grac w unibecie..." LOL

Po prostu rozbawily mnie te wymogi Unibetu,zabezpieczaja sie jakby niewiadomo jaka suma tego bonusu byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#640765 25/11/2006 17:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
Witam czy mozna otrzymując bonus grać inne zakłady niz jest to w regulaminie? Czy wtedy normalnie otrzymuje pieniądze za wygraną i poprostu nie liczy sie to do obrotu?

#640766 26/11/2006 23:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
dziwicie sie panowie, że się zapezpieczają,właśnie przed takimi jak ja zbieraczami bonusów, prosta sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

zaczynamy w unibecie, trzeba sprawdzić jak się tam sprawy mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#640767 27/11/2006 00:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Czy to ze nie moge grac zakladow dwudroznych po kurie wiekszym niz 1,7 oznacza ze wogole ich nie moge grac czy nei beda sie one liczyly do obortu bonusem tylko??

#640768 27/11/2006 07:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Witam czy mozna otrzymując bonus grać inne zakłady niz jest to w regulaminie? Czy wtedy normalnie otrzymuje pieniądze za wygraną i poprostu nie liczy sie to do obrotu?

Kasa jest normalnie ksiegowana na twoim koncie,jednakze nie wlicza sie do obotu

#640769 27/11/2006 10:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
A dlugo trzeba czekac na Maila bo na rozliczenie zakaldu strasznie dlugo a do tego jescze nie maja dzis kursow na DBE ehhhhhh ... to byl blad ze tutaj wplacilem kase:(

#640770 27/11/2006 12:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
O co chodzi z tym obrotem? Minimalny kurs to 1,4 na zakład tak? A nie na kupon? A nie można grać zakładów po 1,7 ... nigdy tego nie kumałem... może ktoś jasno i na przykładzie wyjaśnić? Pozdrawiam

#640771 27/11/2006 12:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Juz wyjasniam. Minimalny kurs jest na kupon i tutaj moze przekraczac 1,7 natomisat na singla kurs zeby liczyl sie do obrotu musi byc pomiedzy 1,4 a 1,7 wszystkie kursy rowne 1,7 lub wyzsze nie beda liczyly sie do obrotu ale dotyczy to tylko zakladow dwudrogowych czyli zakladow gdzie sa dwie mozliwosci do wyboru np kosz tenis siatkowka . Chyba jasniej sie juz nie da;)

#640772 27/11/2006 12:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Dopiero poznaje tego buka, ale jak w większości przypadków rawdopodobnie chodzi o to, iż na kuponie musi być chociaż jedno zdarzenie po minimalnym kursie 1.4 aby po prostu wliczane to było w obrót. Co do zakładów po kursie 1.7 chodzi tu oczywiście o zakłady dwudrożne i również wliczanie do obrotu. W takim zakładzie kurs przeciwstawny wynosi 1.9. Chodzi oczywiście o asekuracje, ale dziwne jest to troszke bo bonus jest niewielki.

#640773 27/11/2006 13:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
dzięki i tak jest to pokręcone ostro.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najprościej się zapytam tak.. Mam 100 zł stawiam to na kupon z AKO 1,5 , kursy oscyluja kolo 1,2 * 1,3 ... to rozumiem ze tak nie moze byc o minimalny zaklad na kuponie to 1,4 wiec zmula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640774 27/11/2006 13:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Szczypior jestes pewien ze chodzi o to ze kurs na jeden mecz musi wynosic 1,4 a nie ako na kuponie? bo ja do nich napisalem ale jescze nie raczyli odpisac:( Odradzam wszystkim tego buka wplacilem tam kase pochopnie i juz zaczynam zalowac ale oby to byle zle milego poczatki.

#640775 27/11/2006 13:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Nie jestem pewny w 100 %, dopiero teraz będę miał pierwsze konto w tym buku, wydaje mi się że tak jest czytając regulamin.
Chcą sie zabezbieczyć przed zbieraczami bonusów i zakładaniem wielu kont, podobnie jak betway, tyle ze przy bonusie 400+400 nie było dziwne że wprowadzają tak drakońskie przepisy, ale niektórych i tak nie powstrzyma to przed kilkoma kontami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do jakości buka to trzeba poprostu ocenić samemu, dziś wpłaciłem pieniążki i będziemy obracać bonusikiem

#640776 27/11/2006 13:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
heheeh .... to widze ze podobnie jak ja ale ja wczoraj wplacilem do 100zl troche duzo komplikacji bym wiedzial to bym sie napewno w to nie zaglebial:( no nic nastepnym razem najpierw trzeba uwaznei poczytac:P

#640777 27/11/2006 13:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Quote
Szczypior jestes pewien ze chodzi o to ze kurs na jeden mecz musi wynosic 1,4 a nie ako na kuponie? bo ja do nich napisalem ale jescze nie raczyli odpisac:( Odradzam wszystkim tego buka wplacilem tam kase pochopnie i juz zaczynam zalowac ale oby to byle zle milego poczatki.

NIe wiem jak teraz, ale przy promocji na Mś kurs ako na kuponie musiał być 1.4, można było zagrać np kupon złożony z 2 spotkań po kursie 1.2 X 1.2 i było OK. A wogóle to moim zdaniem oprócz sportingbetu jeden z najlepszych byków netowych. Gram tam regularnie i nigdy nie było problemu. Fakt że czasem trochę przydługo rozliczają kupon ale za to nie ma problemu z wypłatą - w 2 dni robocze jest kasa (inteligo).

#640778 27/11/2006 19:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Jak oni rozliczaja Under/Over z dogrywka czy bez w koszu??

#640779 27/11/2006 19:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jak oni rozliczaja Under/Over z dogrywka czy bez w koszu??

z dogrywka...

#640780 27/11/2006 22:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dobra, ale zaklady na wyniki wyborow mogli by juz rozliczyc... przeciez wyniki juz sa od wczorajszego wieczora, a od rana juz oficjalne.

#640781 28/11/2006 09:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
ostatnimi czasy strasznie mnie denrwuje UNIBET te ich czeste aktualizacje serwisu i niedostepnoscstrony,
dzisaij znowu nie dziala i nie jest to np aktualizacja tylko cos sie zje***o :| ,chyba trzeba sie zawijac z tego buka bo robi sie nie ciekawie

#640782 29/11/2006 10:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Wiecie czy ako zakladow akumukumulowanych tez sie liczy do obrotu czy jeden mec zna kuponie musi miec 1,4 bo Unibet nie raczy odpisac mi na to pytanie:(

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1