Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#640783 29/11/2006 13:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić.

Bonus: Unibet
#640784 29/11/2006 13:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
To moze ktos wie czy mozna dokonac pierwszej wyplay na Moneybookers i ile taka wyplata idzie?

#640785 29/11/2006 21:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
co za qwa buk ,noemalnie padaka wkuwia mnie maksymalnie taich awaryjnosc.Obstawiam mecze teraz a tu strona sie wylancza qwa i nie chce sie ponownie wlaczyc :| no normalnie krew mnie zaleje zaraz .PADAKA jednym slowem to co sie ostatnio dizeje .........

#640786 29/11/2006 22:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Quote
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić.

dzien albo dwa no 3 max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja na konto zlecilem w niedziele wiczorem (3oo zł ) a we wtorek juz mialem na karcie po poludniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640787 30/11/2006 06:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Quote
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić.

dzien albo dwa no 3 max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja na konto zlecilem w niedziele wiczorem (3oo zł ) a we wtorek juz mialem na karcie po poludniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no to strasznie dlugo,np w betgun zlecasz wyplate rano o 7:00 o 19:00 kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w ekstremalnych przypadkach czekasz 24 h.

#640788 30/11/2006 15:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
A oni wysyłają z polskiego banku czy z zagranicznego?

#640789 30/11/2006 23:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
z polskiego

#640790 01/12/2006 13:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Niech ktoś szybko odpowie. Aktualnie Unibet wystawił kursy na skoki narciarskie Interesuje mnie zakład o godz. 16:00:

5921 Ahonen, J - Małysz, A
Najlepsza pozycja końcowa
Skoczek Pre-qualified zawsze wygrywa ze skoczkiem, który nie zakwalifikował się do konkursu. Liczą się oficjalne wyniki.


Czy tu chodzi tylko o kwalifikacje, czy jutrzejsze zawody też sie w to wlicza?

#640791 01/12/2006 13:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Jutrzejesze zawody

#640792 02/12/2006 10:33
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
Kursy na lige mistrzów w unibecie MEcz Porto Arsenal popelnili bład wg mnie na PORTO KURS 3.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !

#640793 02/12/2006 10:34
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
Quote
Kursy na lige mistrzów w unibecie MEcz Porto Arsenal popelnili bład wg mnie na PORTO KURS 3.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !

#640794 02/12/2006 10:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
lol jaki koleś ma nick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba długo tu nie zabawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#640795 02/12/2006 10:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 24
Post deleted by Conrad

#640796 02/12/2006 10:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
supper5 ... człowieku. Przed zarejestrowaniem się na forum najpierw trzeba przeczytać regulamin. Później zapytać się admina o pozwolenie podania linka do swojej strony, a na końcu podać go w odpowiednim dziale, a Ty co wyprawisz ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#640797 03/12/2006 17:10
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
w regulaminie pisze, że nie mozna załozyc konta jak się ma internet osiedlowy ...hmm, moze jednak ktoś z was mimo ze ma osiedlówke założył konto ??

#640798 04/12/2006 10:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
czy przy 1 wyplacie na Konto Mbanku trzeba wyslac skana dowodu ? bo zrealizlwame przelwe prawie tydzien temu w wtorek i do dzisiaj nie doszly pienidze na konto .

#640799 05/12/2006 09:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
w regulaminie pisze, że nie mozna załozyc konta jak się ma internet osiedlowy ...hmm, moze jednak ktoś z was mimo ze ma osiedlówke założył konto ??

ja,ale to już było jakiś czas temu

#640800 05/12/2006 10:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Quote
czy przy 1 wyplacie na Konto Mbanku trzeba wyslac skana dowodu ? bo zrealizlwame przelwe prawie tydzien temu w wtorek i do dzisiaj nie doszly pienidze na konto .

Ja wypłacałem 23 listopada i 29 pieniądze były na koncie w mBanku. Dość pokaźna sumka, ale nie wykagaki żadnego skanu dowodu ani nic. Może dlatego że gram u nich już trochę czasu i mi ufają.
W Twoim przypadku, gdyby chcieli skan dowodu to by pewnie jakiegoś maila wysłali, więc spoko, kasa napewno niedługo przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640801 05/12/2006 16:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Nie jestem pewniem czy dobrze zrozumiałem zakład który wystawił Unibet. Chodzi miamowicie o:

9253 Henrik Larsson Specjalne: Zdobędzie Pemiership medal
Czy wygram Premiership medal dla Manchesteru United w sezonie 2006/07?
Zakłady rozstrzygane w oparciu o oficjalne reguły Premier League.

TAK 25.00

Z tego co napisali wnioskuję że jeżeli postawię TAK to jeżeli MAN UTD wygra ligę ( z Larssonem ) to zakład jest wygrany...?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#640802 05/12/2006 16:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
Czy jezeli mam konto zalozone w Euro to moge skorzystac z bonusu 100 % od depozytu ? Jesli tak to mam wplacac normalnie w PLN walucie a oni automatycznie robia przewalutowanie?

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1