|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64 |
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
To moze ktos wie czy mozna dokonac pierwszej wyplay na Moneybookers i ile taka wyplata idzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
co za qwa buk ,noemalnie padaka wkuwia mnie maksymalnie taich awaryjnosc.Obstawiam mecze teraz a tu strona sie wylancza qwa i nie chce sie ponownie wlaczyc :| no normalnie krew mnie zaleje zaraz .PADAKA jednym slowem to co sie ostatnio dizeje .........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727 |
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić. dzien albo dwa no 3 max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja na konto zlecilem w niedziele wiczorem (3oo zł ) a we wtorek juz mialem na karcie po poludniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jak długo sie czeka na wypłatę? Bo otrzymałem bonusa 15zł i zrobiłem z nich ponad 1000zł i chcem sobie wypłacić. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji, że z otrzymanego bonusa tyle zrobiłem i chcem wypłacić. dzien albo dwa no 3 max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja na konto zlecilem w niedziele wiczorem (3oo zł ) a we wtorek juz mialem na karcie po poludniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to strasznie dlugo,np w betgun zlecasz wyplate rano o 7:00 o 19:00 kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w ekstremalnych przypadkach czekasz 24 h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64 |
A oni wysyłają z polskiego banku czy z zagranicznego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Niech ktoś szybko odpowie. Aktualnie Unibet wystawił kursy na skoki narciarskie Interesuje mnie zakład o godz. 16:00:
5921 Ahonen, J - Małysz, A Najlepsza pozycja końcowa Skoczek Pre-qualified zawsze wygrywa ze skoczkiem, który nie zakwalifikował się do konkursu. Liczą się oficjalne wyniki.
Czy tu chodzi tylko o kwalifikacje, czy jutrzejsze zawody też sie w to wlicza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3 |
Kursy na lige mistrzów w unibecie MEcz Porto Arsenal popelnili bład wg mnie na PORTO KURS 3.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3 |
Kursy na lige mistrzów w unibecie MEcz Porto Arsenal popelnili bład wg mnie na PORTO KURS 3.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
lol jaki koleś ma nick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba długo tu nie zabawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 24 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
supper5 ... człowieku. Przed zarejestrowaniem się na forum najpierw trzeba przeczytać regulamin. Później zapytać się admina o pozwolenie podania linka do swojej strony, a na końcu podać go w odpowiednim dziale, a Ty co wyprawisz ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 33 |
w regulaminie pisze, że nie mozna załozyc konta jak się ma internet osiedlowy ...hmm, moze jednak ktoś z was mimo ze ma osiedlówke założył konto ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
czy przy 1 wyplacie na Konto Mbanku trzeba wyslac skana dowodu ? bo zrealizlwame przelwe prawie tydzien temu w wtorek i do dzisiaj nie doszly pienidze na konto .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
w regulaminie pisze, że nie mozna załozyc konta jak się ma internet osiedlowy ...hmm, moze jednak ktoś z was mimo ze ma osiedlówke założył konto ?? ja,ale to już było jakiś czas temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
czy przy 1 wyplacie na Konto Mbanku trzeba wyslac skana dowodu ? bo zrealizlwame przelwe prawie tydzien temu w wtorek i do dzisiaj nie doszly pienidze na konto . Ja wypłacałem 23 listopada i 29 pieniądze były na koncie w mBanku. Dość pokaźna sumka, ale nie wykagaki żadnego skanu dowodu ani nic. Może dlatego że gram u nich już trochę czasu i mi ufają. W Twoim przypadku, gdyby chcieli skan dowodu to by pewnie jakiegoś maila wysłali, więc spoko, kasa napewno niedługo przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Nie jestem pewniem czy dobrze zrozumiałem zakład który wystawił Unibet. Chodzi miamowicie o:
9253 Henrik Larsson Specjalne: Zdobędzie Pemiership medal Czy wygram Premiership medal dla Manchesteru United w sezonie 2006/07? Zakłady rozstrzygane w oparciu o oficjalne reguły Premier League. TAK 25.00
Z tego co napisali wnioskuję że jeżeli postawię TAK to jeżeli MAN UTD wygra ligę ( z Larssonem ) to zakład jest wygrany...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
Czy jezeli mam konto zalozone w Euro to moge skorzystac z bonusu 100 % od depozytu ? Jesli tak to mam wplacac normalnie w PLN walucie a oni automatycznie robia przewalutowanie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka