Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#640810 19/08/2006 03:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#640811 19/08/2006 10:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ile sie obecnie czeka na wypłate z betfiar , nie ma już 30 minut standardowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />?

#640812 19/08/2006 14:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Można złożyć depozyt przelewem na polskie konto? czy to coś kosztuje?

Czy jak wpłacę 60zł to to będzie 15EUR? Ile wynosi minimalna stawka?

Promocja freebeta jest jak sie postawi 25EUR? Czy jak wpłace 15EUR i obstawie dwa razy po kursach 1.01 to będzie to zaliczone jako obrót 30EUR?

#640813 19/08/2006 20:28
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet?

#640814 20/08/2006 00:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
czy jest jakas promocja w BF? zauwazylem ze dzisiaj na meczu pilki noznej Premiership, moja wygrana zostala obciazona tylko 1% prowizji?

#640815 20/08/2006 01:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
na jakim dokładnie rynku? Asiany i Suma goli maja 1% prowizji od zawsze.

#640816 20/08/2006 08:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
Quote
Można złożyć depozyt przelewem na polskie konto? czy to coś kosztuje?

Czy jak wpłacę 60zł to to będzie 15EUR? Ile wynosi minimalna stawka?

Promocja freebeta jest jak sie postawi 25EUR? Czy jak wpłace 15EUR i obstawie dwa razy po kursach 1.01 to będzie to zaliczone jako obrót 30EUR?

Jak wplacisz 60 to przewalutuja to na euro wedlug http://www.xe.com

Minimalny zaklad teoretycznie wynosi 4 EUR ale w praktyce mozna zagrac nawet za 0.01 EUR

Co do obrotu to wystarczy ze kupisz zaklad i zaraz go sprzedaz np. po kursie wyzszym o 0.01 (bo po co tracic) i jak suma transakcji bedzie 30 EUR to bonus zostanie przyznany.

#640817 20/08/2006 17:01
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet?

ponawiam pytanie...

#640818 20/08/2006 17:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet?

ponawiam pytanie...

to juz jest Twoja kasa, mozesz zrobic z nia co chcesz

#640819 20/08/2006 17:57
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Quote
Quote
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet?

ponawiam pytanie...

to juz jest Twoja kasa, mozesz zrobic z nia co chcesz

Niezupełnie, ponieważ:

"Bonus &pound;20 może zostać wykorzystany przez obie strony jedynie do obstawienia zakładów na witrynie Betfair i nie może zostać wypłacony."

#640820 20/08/2006 18:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Quote
na jakim dokładnie rynku? Asiany i Suma goli maja 1% prowizji od zawsze.

Tak byl to Asian, wiec wszystko sie zgadza, dzieki za uswiadomienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640821 20/08/2006 18:34
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
"Bonus &pound;20 może zostać wykorzystany przez obie strony jedynie do obstawienia zakładów na witrynie Betfair i nie może zostać wypłacony."
wiec jest to zwykly freebet? czy tez mozna ta kase uzyc do oplacania prowizji itp.(i w ten sposob ja wykorzystac, nie wyplacajac jej)?

#640822 20/08/2006 18:56
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Prowizja jest odliczana automatycznie od Twojej wygranej netto i dopiero po tym pomniejszeniu wygrana pojawia się na Twoim koncie.

Osobom, które chcą na dłużej zadomowić się na betfair (a takich jest chyba większość), raczej nie przeszkadza, że takich bonusów nie można wypłacić - toż to kapitał, który "robi" następny kapitał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a część tego kolejnego można z powodzeniem konsumować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640823 21/08/2006 08:08
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
czyli jak dostane ten bonus, to przy wyplacie musi pozostac on na koncie?

ps. cos dlugo rozlcizja mi zaklad angola-nowa zelandia w kosza, mam nadzieje ze to tylko chwlowa niedyspzycja

#640824 21/08/2006 08:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Panowie mam pytanie,poniewaz zalozylem wczoraj konto w BF i przez nieuwage zalozylem w $ , a doczytalem, ze jak chce wplacac przelewem na polskie konto to waluta w BF musi byc Euro. Teraz musze napisac do supportu o zamkniecie tamtego konta, czy jest mozliwosc zeby support zmienil walute? Czy moze jednak dolar nie bedzie przeszkadzal przy przelewach?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640825 21/08/2006 09:26
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Załóż sobie drugie konto w euro, a o tamtym możesz zapomnieć - oni nie robią z tego problemów.

#640826 21/08/2006 09:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Punter mam pytanie odnosnie BF na komorce. Wyslali mi zakladke, która nie dziala i nie da sie pobrac oprogramowania na tel. Napisali, ze skontaktuja sie szybko, a mina juz tydzien. Co zrobic w takiej sytuacji wyslac im maila do zwyklego supportu?

#640827 21/08/2006 15:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
chris, napisz do nich po angielsku na adres mobile@betfair.com

jaka zakładke Ci przysłali?

pocztaj FAQ , byc moze tam znajdziesz rozwiazanie
http://www.betfairmobile.com/main/en/contactus.jsp

#640828 21/08/2006 22:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
Mam pytania zwiazane z Betfair.

Czy stosowane so limity indywidualne lub dla poszczegolnych wydarzen? Podejrzewam, ze mozna zagrac za tyle, za ile dane wydarzenie jest wystawiane przez innych. Czy Betfair robili komus problemy, gdy mial dobra passe i gral naprawde wysokie stawki i wygrywal wieksze sumy (nie chodzi mi o 1000 zlotych)?
Do tei pory gram (gralem) u wielu bukmacherow i w bwinie. Lecz kursy Betfair daja do myslenia.
Prosze o odpowiedzi osoby, ktore maja doswiadczenie w grze na Betfair. Dziekuje i pozdrawiam.

#640829 21/08/2006 22:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
nie ma limitow, bo betfairowi wisi, czy wygrywasz czy nie, im zalezy na jak najwyzszych obrotach bo oni z tego maja kase

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1