|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ile sie obecnie czeka na wypłate z betfiar , nie ma już 30 minut standardowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Można złożyć depozyt przelewem na polskie konto? czy to coś kosztuje?
Czy jak wpłacę 60zł to to będzie 15EUR? Ile wynosi minimalna stawka?
Promocja freebeta jest jak sie postawi 25EUR? Czy jak wpłace 15EUR i obstawie dwa razy po kursach 1.01 to będzie to zaliczone jako obrót 30EUR?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
czy jest jakas promocja w BF? zauwazylem ze dzisiaj na meczu pilki noznej Premiership, moja wygrana zostala obciazona tylko 1% prowizji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
na jakim dokładnie rynku? Asiany i Suma goli maja 1% prowizji od zawsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
Można złożyć depozyt przelewem na polskie konto? czy to coś kosztuje?
Czy jak wpłacę 60zł to to będzie 15EUR? Ile wynosi minimalna stawka?
Promocja freebeta jest jak sie postawi 25EUR? Czy jak wpłace 15EUR i obstawie dwa razy po kursach 1.01 to będzie to zaliczone jako obrót 30EUR? Jak wplacisz 60 to przewalutuja to na euro wedlug http://www.xe.comMinimalny zaklad teoretycznie wynosi 4 EUR ale w praktyce mozna zagrac nawet za 0.01 EUR Co do obrotu to wystarczy ze kupisz zaklad i zaraz go sprzedaz np. po kursie wyzszym o 0.01 (bo po co tracic) i jak suma transakcji bedzie 30 EUR to bonus zostanie przyznany.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet? ponawiam pytanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet? ponawiam pytanie... to juz jest Twoja kasa, mozesz zrobic z nia co chcesz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
witam skorzystalem z drugiej opcji promocji, tzn z kodu referencyjnego, rozumiem ze po uzyskaniu 50 PKt dopisuja mi 24 euro(czy cos takiego) i to sa moje pieniadze a moze musze tym tylko obrocic czy tez moze jest to freebet? ponawiam pytanie... to juz jest Twoja kasa, mozesz zrobic z nia co chcesz Niezupełnie, ponieważ: "Bonus £20 może zostać wykorzystany przez obie strony jedynie do obstawienia zakładów na witrynie Betfair i nie może zostać wypłacony."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
na jakim dokładnie rynku? Asiany i Suma goli maja 1% prowizji od zawsze. Tak byl to Asian, wiec wszystko sie zgadza, dzieki za uswiadomienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
"Bonus £20 może zostać wykorzystany przez obie strony jedynie do obstawienia zakładów na witrynie Betfair i nie może zostać wypłacony." wiec jest to zwykly freebet? czy tez mozna ta kase uzyc do oplacania prowizji itp.(i w ten sposob ja wykorzystac, nie wyplacajac jej)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Prowizja jest odliczana automatycznie od Twojej wygranej netto i dopiero po tym pomniejszeniu wygrana pojawia się na Twoim koncie.
Osobom, które chcą na dłużej zadomowić się na betfair (a takich jest chyba większość), raczej nie przeszkadza, że takich bonusów nie można wypłacić - toż to kapitał, który "robi" następny kapitał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a część tego kolejnego można z powodzeniem konsumować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
czyli jak dostane ten bonus, to przy wyplacie musi pozostac on na koncie?
ps. cos dlugo rozlcizja mi zaklad angola-nowa zelandia w kosza, mam nadzieje ze to tylko chwlowa niedyspzycja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Panowie mam pytanie,poniewaz zalozylem wczoraj konto w BF i przez nieuwage zalozylem w $ , a doczytalem, ze jak chce wplacac przelewem na polskie konto to waluta w BF musi byc Euro. Teraz musze napisac do supportu o zamkniecie tamtego konta, czy jest mozliwosc zeby support zmienil walute? Czy moze jednak dolar nie bedzie przeszkadzal przy przelewach?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Załóż sobie drugie konto w euro, a o tamtym możesz zapomnieć - oni nie robią z tego problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Punter mam pytanie odnosnie BF na komorce. Wyslali mi zakladke, która nie dziala i nie da sie pobrac oprogramowania na tel. Napisali, ze skontaktuja sie szybko, a mina juz tydzien. Co zrobic w takiej sytuacji wyslac im maila do zwyklego supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23 |
Mam pytania zwiazane z Betfair.
Czy stosowane so limity indywidualne lub dla poszczegolnych wydarzen? Podejrzewam, ze mozna zagrac za tyle, za ile dane wydarzenie jest wystawiane przez innych. Czy Betfair robili komus problemy, gdy mial dobra passe i gral naprawde wysokie stawki i wygrywal wieksze sumy (nie chodzi mi o 1000 zlotych)? Do tei pory gram (gralem) u wielu bukmacherow i w bwinie. Lecz kursy Betfair daja do myslenia. Prosze o odpowiedzi osoby, ktore maja doswiadczenie w grze na Betfair. Dziekuje i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
nie ma limitow, bo betfairowi wisi, czy wygrywasz czy nie, im zalezy na jak najwyzszych obrotach bo oni z tego maja kase
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|