|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Obecne problemy Betfair powinny, podobno, sie skończyć po zblizajacym sie 'upgradzie'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30 |
Orientuje się ktoś czy można mieć w betfair założone dwa konta na jedno gospodarstwo domowe? I to samo pytanie odnośnie moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Orientuje się ktoś czy można mieć w betfair założone dwa konta na jedno gospodarstwo domowe? I to samo pytanie odnośnie moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w BF mozesz miec nawet nie ograniczona ilosc kont na osobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z bonusu skorzystac mozna tylko raz, a co do MB to mozna miec wiecej niz jedno na domostwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Jak rozliczane są krecze w tenisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Jeśli zakończy się pierwszy set to normalnie jako porażka, a jesli w pierwszym secie krecz to zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76 |
Powiedzcie mi czy mając na koncie kwotę x,mogę dopłacić kwote y i wypłacic(bez jakiegokolwiek obrotu) y+ pomniejszony x zostawiając mniej niż na popczątku??I jaka jest prowizja od przelewu do polskiego banku oraz ile to trwa, na stronce jest napisane 10 GBP a w praktyce??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Wydaje mi się, że możesz tak zrobić (jeżeli się mylę, to mnie poprawcie). Prowizja to 10GBP tak jest w praktyce. Przelew trwa jakieś 3 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Mogę z BF wypłacić kasę na swój rachunek bankowy? Kosztuje to coś?
A czy punkty BF można zbierać tylko poprzez obstawianie zdarzeń u innych osób (czyli bez wystawiania samemu)?
Z góry dzięki za odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Jeszcze jedno pytanie: która z form wpłat i wypłat jest najtańsza dla Polaków?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
po jakim czasie przyznaja bonus za zdobycie 50 pkt? spelnilem ten warunek jakies 3-4 dni temu ale bonusa nie dopisali (teraz mam 71). moze osoba od ktorej bralem kod referencyjny nie miala 50 pkt( jest chyba taki pkt w regulaminie). Po jakim czasie Wam dopisywaali?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 439 |
mam problem z betfair, a mianowicie nie wyświetla mi sumy środków na stronie głównej, chociaż tą opcię mam włączoną widnieje puste pole. Natomiast gdy sprawdzę stan w moim koncie to tam środki są. Wiecie może co się dzieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 439 |
już działa, wykasowałem ciasteczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Moglby ktos napisac ile betfair pobiera za wyplate odpowiednio przez PayPal,Moneybookers,NETeller? Wiem ze za wyplate przez przelew bankowy kasuja sobie 15 euro,kurcze ladna sumka.Jakim sposobem wyplata wyjdzie "najtaniej".Z gory dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Radmanovic mb czy neteller podajrzewam ze są bezpłatne - niestety musisz pamiętać o jednej rzeczy, wypłate musisz zrobić tą samą metodą co depozyt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mam pytanie dotyczące Wakacji Betfair. Jeżeli zarezerwuję wakację, to mogę normalnie grać na giełdzie, czy jeżeli w tym czasie będę grał, to wakacje mi się anulują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
mozesz gra wakacje sa aktualne tylko nie zdobywasz i nie ubywa ci w tym tygodniu punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Moglby ktos napisac ile betfair pobiera za wyplate odpowiednio przez PayPal,Moneybookers,NETeller? Wiem ze za wyplate przez przelew bankowy kasuja sobie 15 euro,kurcze ladna sumka.Jakim sposobem wyplata wyjdzie "najtaniej".Z gory dzieki za info http://www.betfairpromo.com/polish/payment.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
jak mozna sprzedac zaklad??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Na razie nic nie mozna, bo robia upgrade i ciagle przesuwaja wlaczenie stronki. Swoja droga mogliby te australijskie konto zrobic oddzielnie dla kangurow i bylby spokoj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
ale wiesz jak to sie robi
bede wdzieczny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|