Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#640850 24/08/2006 13:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Obecne problemy Betfair powinny, podobno, sie skończyć po zblizajacym sie 'upgradzie'.

Bonus: Unibet
#640851 24/08/2006 22:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
Orientuje się ktoś czy można mieć w betfair założone dwa konta na jedno gospodarstwo domowe? I to samo pytanie odnośnie moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640852 24/08/2006 22:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Orientuje się ktoś czy można mieć w betfair założone dwa konta na jedno gospodarstwo domowe? I to samo pytanie odnośnie moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w BF mozesz miec nawet nie ograniczona ilosc kont na osobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z bonusu skorzystac mozna tylko raz, a co do MB to mozna miec wiecej niz jedno na domostwo

#640853 25/08/2006 11:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Jak rozliczane są krecze w tenisa?

#640854 25/08/2006 11:46
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Jeśli zakończy się pierwszy set to normalnie jako porażka, a jesli w pierwszym secie krecz to zwrot.

#640855 26/08/2006 18:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
Powiedzcie mi czy mając na koncie kwotę x,mogę dopłacić kwote y i wypłacic(bez jakiegokolwiek obrotu) y+ pomniejszony x zostawiając mniej niż na popczątku??I jaka jest prowizja od przelewu do polskiego banku oraz ile to trwa, na stronce jest napisane 10 GBP a w praktyce??

#640856 26/08/2006 19:55
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Wydaje mi się, że możesz tak zrobić (jeżeli się mylę, to mnie poprawcie). Prowizja to 10GBP tak jest w praktyce. Przelew trwa jakieś 3 dni.

#640857 26/08/2006 20:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Mogę z BF wypłacić kasę na swój rachunek bankowy? Kosztuje to coś?

A czy punkty BF można zbierać tylko poprzez obstawianie zdarzeń u innych osób (czyli bez wystawiania samemu)?

Z góry dzięki za odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640858 26/08/2006 21:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Jeszcze jedno pytanie: która z form wpłat i wypłat jest najtańsza dla Polaków?

#640859 26/08/2006 21:05
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
po jakim czasie przyznaja bonus za zdobycie 50 pkt? spelnilem ten warunek jakies 3-4 dni temu ale bonusa nie dopisali (teraz mam 71). moze osoba od ktorej bralem kod referencyjny nie miala 50 pkt( jest chyba taki pkt w regulaminie). Po jakim czasie Wam dopisywaali?

#640860 27/08/2006 09:19
Dołączył: May 2004
Posty: 439
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 439
mam problem z betfair, a mianowicie nie wyświetla mi sumy środków na stronie głównej, chociaż tą opcię mam włączoną widnieje puste pole. Natomiast gdy sprawdzę stan w moim koncie to tam środki są. Wiecie może co się dzieje?

#640861 27/08/2006 09:54
Dołączył: May 2004
Posty: 439
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 439
już działa, wykasowałem ciasteczka

#640862 27/08/2006 10:51
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Moglby ktos napisac ile betfair pobiera za wyplate odpowiednio przez PayPal,Moneybookers,NETeller? Wiem ze za wyplate przez przelew bankowy kasuja sobie 15 euro,kurcze ladna sumka.Jakim sposobem wyplata wyjdzie "najtaniej".Z gory dzieki za info

#640863 27/08/2006 11:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Radmanovic mb czy neteller podajrzewam ze są bezpłatne - niestety musisz pamiętać o jednej rzeczy, wypłate musisz zrobić tą samą metodą co depozyt.

#640864 27/08/2006 12:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mam pytanie dotyczące Wakacji Betfair. Jeżeli zarezerwuję wakację, to mogę normalnie grać na giełdzie, czy jeżeli w tym czasie będę grał, to wakacje mi się anulują?

#640865 27/08/2006 13:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
mozesz gra wakacje sa aktualne tylko nie zdobywasz i nie ubywa ci w tym tygodniu punktow

#640866 27/08/2006 13:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Moglby ktos napisac ile betfair pobiera za wyplate odpowiednio przez PayPal,Moneybookers,NETeller? Wiem ze za wyplate przez przelew bankowy kasuja sobie 15 euro,kurcze ladna sumka.Jakim sposobem wyplata wyjdzie "najtaniej".Z gory dzieki za info
http://www.betfairpromo.com/polish/payment.html

#640867 28/08/2006 10:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
jak mozna sprzedac zaklad??

#640868 28/08/2006 10:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Na razie nic nie mozna, bo robia upgrade i ciagle przesuwaja wlaczenie stronki.
Swoja droga mogliby te australijskie konto zrobic oddzielnie dla kangurow i bylby spokoj...

#640869 28/08/2006 10:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
ale wiesz jak to sie robi

bede wdzieczny

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, Lukasz111, 11kera11, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,590 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1