|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35 |
10 maili BODOG do mnie slalo jak sie sprawa rozchodzi wszystko wyjaśnili i kasa wplynela na BODOGA...solidna firma!
zmianiam zdanie dobry amerykanski buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Ya yuz od nich nie gram, tzn wyplacilem 100$, wyplacilem 200$, wyplata bez zadnych problemopw (neteller), ale niestety nie zostane u nich bo format kursow mi zdecydowanie nie odpowiada, pozatym wszystko ok i zdexcydoiwanie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Teddy o co chodzi z tym Bodog-Moneybookers, o co się rozchodziło bo zaczyna mnie martwić Moneybookers??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Na pewno mozna obracac bonus po byle jakim kursie?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
A zwroty sa wliczane w obroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Blyskawiczna wyplata, bardzo mily support! Gdyby nie to, ze trzeba miec kursy amerykanskie i walute w $ to chetnie bym do nich wrocil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Czy ktos korzystal u nich z bonusa reload? Jakis czas temu zalozylem tam konto biorac bonus ale niewiele ugralem :-(. http://www.bodog.com/bonuses/reloadBonus.jsptu jest o bonusie ale nie jestem pewien czy jak korzystalem wczesniej z bonusa to tez mi przyslugoje czy nie? This bonus may not be combined with the 10% Signup Bonus. i nie wiem czy to dotyczy pierwszej wplaty czy jak juz raz dostalem bonus to reload nie dostane? Wojtek Jesli wplaciles do nich kase i przegrales tam to dostaniesz ponownei bonus, mialem tak w 5dimes, pojechali ze mna, ale za powrot daja bonus, nie przypominam sobie buka ktory nie dawalby za powrot, przynajmniej takiego od sportow amerykanskich. WIecie kto jest wlascicielem bodoga? Ten gosciu ladnie na bukmacherce zarobil, poczytajcie troche o nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak sie nazywa ten gościu?? Bo mnie zaciekawiłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ile trwa wyplata z bodog?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Ile trwa wyplata z bodog? w moim przypadku poprzez Mb niecałą godzinę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie czy ktoś się orientuje jak są rozliczane krecze w tenisie u tego buczka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie czy ktoś się orientuje jak są rozliczane krecze w tenisie u tego buczka?? zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
ta promocja 100% bonus up to 100$ w bodogu jaki ma wymog obrotu- ile, po jakim kursie? i wogole to jest bonus czy freebet? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
to jest bonus a nie freebet, w zakladach sportowych musisz miec 1000$ obrotu (wczesniej bylo chyba 500 czy 600), co do kursu to nie jestem pewien ale "chyba" nie ma ograniczen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Błagam o pomoc:
Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:
+165 czyli 2.65 Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego. Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Błagam o pomoc:
Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:
+165 czyli 2.65 Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego. Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna bo pokazuja tyle ile wezmiesz na czysto, hmm to takie trudne?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Błagam o pomoc:
Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:
+165 czyli 2.65 Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego. Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna Jest wszystko ok.Wyświetlany jest tylko rzeczywisty zysk po odjęciu stawki. 2,65*57=151-57(stawka)=94
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
dobra jestem głupi i sam sobie już odpowiedziałem 57 zaryzykowane + 94 to win daje właśnie te ok 150 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam koło 10:00 zleciłem wypłate na MB i czekam na realizację. Ktoś musiał wysyłać skan dowodu czy to olewają? Ile czekaliście na kasę?( poza tymi osobami, które już się wypowiedziały na ten temat)
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
10:00 to srodek nocy wiec pewnie poczekasz z 5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wyplacalen Netellerem o 22:30 zlecilem a w mniej niz kwadrans kasa byla na koncie bez zadnych pytan o skany itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|