Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#641409 17/09/2006 17:49
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
10 maili BODOG do mnie slalo jak sie sprawa rozchodzi wszystko wyjaśnili i kasa wplynela na BODOGA...solidna firma!

zmianiam zdanie dobry amerykanski buk

Bonus: Unibet
#641410 17/09/2006 18:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Ya yuz od nich nie gram, tzn wyplacilem 100$, wyplacilem 200$, wyplata bez zadnych problemopw (neteller), ale niestety nie zostane u nich bo format kursow mi zdecydowanie nie odpowiada, pozatym wszystko ok i zdexcydoiwanie polecam.

#641411 17/09/2006 21:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Teddy o co chodzi z tym Bodog-Moneybookers, o co się rozchodziło bo zaczyna mnie martwić Moneybookers??

#641412 20/09/2006 16:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Na pewno mozna obracac bonus po byle jakim kursie??
pozdro

#641413 20/09/2006 16:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
A zwroty sa wliczane w obroty?

#641416 21/09/2006 15:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Blyskawiczna wyplata, bardzo mily support!
Gdyby nie to, ze trzeba miec kursy amerykanskie i walute w $ to chetnie bym do nich wrocil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641417 22/09/2006 14:36
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Quote
Czy ktos korzystal u nich z bonusa reload? Jakis czas temu zalozylem tam konto biorac bonus ale niewiele ugralem :-(.

http://www.bodog.com/bonuses/reloadBonus.jsp

tu jest o bonusie ale nie jestem pewien czy jak korzystalem wczesniej z bonusa to tez mi przyslugoje czy nie?

This bonus may not be combined with the 10% Signup Bonus. i nie wiem czy to dotyczy pierwszej wplaty czy jak juz raz dostalem bonus to reload nie dostane?

Wojtek

Jesli wplaciles do nich kase i przegrales tam to dostaniesz ponownei bonus, mialem tak w 5dimes, pojechali ze mna, ale za powrot daja bonus, nie przypominam sobie buka ktory nie dawalby za powrot, przynajmniej takiego od sportow amerykanskich.

WIecie kto jest wlascicielem bodoga? Ten gosciu ladnie na bukmacherce zarobil, poczytajcie troche o nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak sie nazywa ten gościu??
Bo mnie zaciekawiłeś

#641418 22/09/2006 15:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Calvin Ayre

tu jest ciekawy artykul o nim:
http://www.forbes.com/free_forbes/2006/0327/112.html

Ja jeszcze dolozylem do jego fortuny 100$, bo ten bonus w Bodogu akurat 'przegralem'.

#641419 23/09/2006 07:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ile trwa wyplata z bodog?

#641420 23/09/2006 08:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
Ile trwa wyplata z bodog?
w moim przypadku poprzez Mb niecałą godzinę.

#641421 29/09/2006 20:36
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Panowie czy ktoś się orientuje jak są rozliczane krecze w tenisie u tego buczka??

#641422 29/09/2006 21:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Panowie czy ktoś się orientuje jak są rozliczane krecze w tenisie u tego buczka??

zwrot

#641423 30/09/2006 13:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
ta promocja 100% bonus up to 100$ w bodogu jaki ma wymog obrotu- ile, po jakim kursie?
i wogole to jest bonus czy freebet?
pozdro

#641424 30/09/2006 19:53
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
to jest bonus a nie freebet, w zakladach sportowych musisz miec 1000$ obrotu (wczesniej bylo chyba 500 czy 600), co do kursu to nie jestem pewien ale "chyba" nie ma ograniczen.

#641425 01/10/2006 18:20
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Błagam o pomoc:

Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:

+165 czyli 2.65
Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego.
Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna

#641426 01/10/2006 18:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
Błagam o pomoc:

Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:

+165 czyli 2.65
Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego.
Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna

bo pokazuja tyle ile wezmiesz na czysto, hmm to takie trudne?!

#641427 01/10/2006 18:30
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Błagam o pomoc:

Dlaczego chcąc postawić na Los Angeles Dodgers +165 przeciwko San Francisko Giants, przy ustalaniu stawki wychodzą dziwne kwoty:

+165 czyli 2.65
Risk 57 to win 94 - ???? przecież powinno być ok. 150 to win przy takim kursie nie rozumiem tego.
Proszę o odpowiedź bo sprawa pilna

Jest wszystko ok.Wyświetlany jest tylko rzeczywisty zysk po odjęciu stawki.
2,65*57=151-57(stawka)=94

#641428 01/10/2006 18:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
dobra jestem głupi i sam sobie już odpowiedziałem 57 zaryzykowane + 94 to win daje właśnie te ok 150 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#641429 06/10/2006 08:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam koło 10:00 zleciłem wypłate na MB i czekam na realizację. Ktoś musiał wysyłać skan dowodu czy to olewają? Ile czekaliście na kasę?( poza tymi osobami, które już się wypowiedziały na ten temat)

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#641430 06/10/2006 11:39
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
10:00 to srodek nocy wiec pewnie poczekasz z 5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wyplacalen Netellerem o 22:30 zlecilem a w mniej niz kwadrans kasa byla na koncie bez zadnych pytan o skany itp.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1