Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#641471 06/11/2006 17:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
witam mam pytanko czy musze miec ukonczone 21 lat by muc grac w bodogu czy wystarczy pelnoletnosc 18 lat do 21 braknie mi 4 miechow a nieche miec z tego powodu potem klopotow z wyplata

Bonus: Unibet
#641472 06/11/2006 21:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Witam
Dzisiaj do nich wplacilem kase zeby skorzystac z bonusa...
chce zrobic wymagany obrot i zniknac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Czy moge sobie zrobic 'recznie' 1X?? na zdarzenie trojdrozne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641473 07/11/2006 23:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Juz wiem ze nie podoba im sie jak robie 1X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj zrobilem tak na Sportingu.
...i po meczu dostalem od Nich wiadomosc ze zaliczaja mi kupon na zwyciestwo( bo zlecilem go jako pierwszy) a anuluja na remis

czyli mialem troche szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
no i zachowali sie calkiem fair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> bo mogli mnie wykosic

#641474 08/11/2006 02:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Juz wiem ze nie podoba im sie jak robie 1X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj zrobilem tak na Sportingu.
...i po meczu dostalem od Nich wiadomosc ze zaliczaja mi kupon na zwyciestwo( bo zlecilem go jako pierwszy) a anuluja na remis

czyli mialem troche szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
no i zachowali sie calkiem fair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> bo mogli mnie wykosic
Anulowali zakład na remis czy też zaliczyli "1" do obrotu" ?

Uważam, że wcale nie zachowują się fair.

Ręczne "1x", to nie jest coś nagannego.

Np:
jak sa kursy 1: 2,00 x: 3,00
czyli 1x: 1,20

Jak zagram: 1 - 300 PLN, x - 200 PLN, to wygrywam 100 PLN

Wolę grać: 1 - 200 PLN, x - 100 PLN by wygrać: 100 PLN gdy "1" i nie przegrać gdy remis.

Czyli ręcznie robie sobie DNB (draw no bet).

i gram "1" za 300 po kursie 1,333
zamiast "1x" za 500 PLN po kursie 1,2

wygrywając 100 PLN

(w przypadku "2" przegram 300 lub 500 PLN)

Przy zaliczaniu do bonusu jest problem
bo jeśli mają wymagany kurs, to "ręczne 1x" omija ten problem.
Zaliczanie pierwszego zakładu też nie jest fair choc dla gracza bywa korzystne.

#641475 08/11/2006 10:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Witam, mam pytanko odnosnie tego bonusu "REFER YOUR FRIENDS AND EARN $$$$"

gdzie kolega ma wpisać mój numer referencyjny, czyżby w okienku How did you hear about us? ?

pozdr, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#641476 08/11/2006 10:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
mozna na wselki wypadek wpisac w How You heard about us czy cos w tym stylu ale jesli dostal od Ciebie maila to automatycznie to pole znika i jest polecony przez Ciebie. Dziala na pewno. Wczoraj dwie osoby polecilem;-)

#641477 08/11/2006 13:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
witam!
ile wynosi minimalna stawka i czy można wplacac przez Moneybookers?
A i czy mozna zmienic format kursów na standardowy europesjski- np. 1.75 etc, jesli tak to jak to zrobic.

będę b. wdzięczny za szybką odpowiedź.

pozdrawiam

#641478 08/11/2006 13:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
minimalna stawka 5$, nie ma mozliwoscie przejsc na europejskie kursy

I można wpłacać przez MB

#641479 08/11/2006 13:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wpłacałem kartą i był mały problem z Mozillą. Ale pod IE poszło gładko.
Czy akceptują e-kartę Mbanku nie wiem, wpłacałem zwykłą kredytową

#641480 08/11/2006 14:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
witam!

A i czy mozna zmienic format kursów na standardowy europesjski- np. 1.75 etc, jesli tak to jak to zrobic.


pozdrawiam

to chyba ich jedyny minus, który jak na razie wyłapałem

#641481 12/11/2006 08:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2
Witam, mam problem z tym bookiem. Wiecie kiedy zmienily sie warunki obrotu tym bonusem 100$, albo gdzie to mozna sprawdzic? Rejestrowalem sie 15.09 i jestem przekonany ze bylo wtedy 500$... oni kaza mi zrobic 1000$, podajac jako dowod ten link do bonusa <smieszne>

W ogole zablokowali mi konto, kazali wyslac skany ID, dalej nie moge wejsc... teraz mam do nich dzwonic...

#641482 12/11/2006 19:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
z tego co pamiętam zawsze byl 1000$

tylko na refer a frend dla osoby ktora sie 1 raz rejestruje bylo 500$

#641483 12/11/2006 19:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
jakis czas temu byl jednak 500usd obrot, ale zmienil sie na 1000. z tego co pamietam to jakos wlasnie w okolicach polowy wrzesnia podwyzszyli pulap wymaganego obrotu. Czy 15.09 byl jeszzce 500 tego nie pamietam tak dokladnie.

#641484 12/11/2006 20:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
mialem dokladnie te sama sytuacje. gdy sie rejestrowalem wymagany byl na pewno obrot 500$, zrobilem cos kolo 600, po czym zlecilem wyplate, oczywiscie wysylajac skany itd. zablokowali mi konto i wyplacili niecala polowe tego co mialem na koncie, argumentujac ze zabrali mi bonusa i to, co z niego wygralem a dostaje spowrotem depozyt (fajnie, ze wedlug nich na bonusie tylko wygrywalem, a depozytem przegrywalem...). w sumie stracilem ponad 100$, a po wymianie kilku maili, w ktorych ich przekonywalem ze zrobilem obrot taki, jaki byl wymagany przy rejestracji, lub tez niech mi oddadza moje pieniadze, a zrobie ten "nowy" obrot, stwierdzili ze dla nich temat jest zamkniety i przestali odpisywac

#641485 12/11/2006 20:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2
ja najprawdopodobniej strace troche wiecej bo dorobilem sie prawie 700$. Normalnie jakis obled... chcialem wyplacic tylko 100$. Pozniej dostalem maila ze ta wyplata zostala anulowana. Poczym przelali mi na konto 340$, teraz najsmiesniejsze, wyslali mi maila ze dziekuja za zrealizowanie wyplaty, gdzie mam juz od 3 dni zablokowane konto.

Czemu przy nie obroconym bonusie nie odejmuja tylko kwoty bonusa, tylko jakas polowe?

A mialem takie pozytywne nastawienie do tego booka...

#641486 14/11/2006 07:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Czy Bodog też już woda sodowa uderza do głowy?

#641487 15/11/2006 07:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Czy u nich sa jakies ograniczenia czasowe obrotu? Dostalem automatycznie bonus reload i mam spory obrot do zrobienia (o ile sie nie myle to 5x depozyt + bonus). Nie zamierzam na razie wyplacac ale nie chcialbym po 30 dniach dowiedziec sie, ze bonus i polowa kasy przepadly bo nie zrobilem obrotu w terminie.

Wojtek

#641488 16/11/2006 22:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
złodzieje
nie wplacajcie tam dla bonusa lub grania bo przy wyplacie wam napisza albo powiedza ze nie zrobiliscie wymaganego obrotu i dostaniecie w najlepszym przypadku tylko polowe...
a grac tam nie ma co np. kursy na NBA moneyline pojawaiaja sie dopiero przed 23 , na totale troche wczesniej ... wiec lipa

#641489 20/11/2006 21:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
lol gram tam codziennie NBA i z tego co zauważyłem oferta jest zawsze około 18 naszego czasu

#641490 20/11/2006 21:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
a ja jakos nie widze kursow na ML w NBA

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,812 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1