Juz wiem ze nie podoba im sie jak robie 1X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj zrobilem tak na Sportingu.
...i po meczu dostalem od Nich wiadomosc ze zaliczaja mi kupon na zwyciestwo( bo zlecilem go jako pierwszy) a anuluja na remis
czyli mialem troche szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
no i zachowali sie calkiem fair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> bo mogli mnie wykosic
Anulowali zakład na remis czy też zaliczyli "1" do obrotu" ?
Uważam, że wcale nie zachowują się fair.
Ręczne "1x", to nie jest coś nagannego.
Np:
jak sa kursy 1: 2,00 x: 3,00
czyli 1x: 1,20
Jak zagram: 1 - 300 PLN, x - 200 PLN, to wygrywam 100 PLN
Wolę grać: 1 - 200 PLN, x - 100 PLN by wygrać: 100 PLN gdy "1" i nie przegrać gdy remis.
Czyli ręcznie robie sobie DNB (draw no bet).
i gram "1" za 300 po kursie 1,333
zamiast "1x" za 500 PLN po kursie 1,2
wygrywając 100 PLN
(w przypadku "2" przegram 300 lub 500 PLN)
Przy zaliczaniu do bonusu jest problem
bo jeśli mają wymagany kurs, to "ręczne 1x" omija ten problem.
Zaliczanie pierwszego zakładu też nie jest fair choc dla gracza bywa korzystne.