|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Podpowiedzcie co robic. Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Widze ludzie juroszka w natarciu, zawsze jednopostowcy, to samo na konkurencyjnym forum, sianie paniki widze przynosi skutki patrząc tam na reakcje, ale na tym forum to nie przejdzie, ile wam placą za te posty 5 zl? 10?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Podpowiedzcie co robic. Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc. wklej skan wezwania to pomożemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
To nie do mnie przyszlo to wezwanie tylko do kolezanki.Ma sie stawic we wtorek w UC w Ciechanowie.Nie pisze tego zeby was straszyc, chce tylko madrej podpowiedzi.Dziewczyna jest przerazona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
2009 powinien być traktowany jako przedawniony. Czyżby w Państwie prawa przestępstwa hazardowe się nie przedawniały ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Napisali ze chca historie od 2009.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
wklej skan wezwania i dopiero po nim mozesz dalej pisac w temacie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Jak moge wkleic jak to nie do mnie przyszlo.Czy wy we wszystkim wietrzycie spisek.Nie pisze zebyscie nie grali,nie mam zamiaru was straszyc.Dziewczyna dostala wezwanie prawdopodobnie bank udostepnil.Oni nawet nie wiedza od kiedy ona jest zarejestrowana.Zarejestrowana jest od 2012 a kazali jej wyciag od 2009 dac.Ludzie uwierzcie.Chce tylko podpowiedzi,a czy wy gracie czy nie to wasz problem. Jak bezie taka mozliwosc to wam wkleje,w tej chwili nie mam takiej mozliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Przecież nie wypłacała, sam napisałeś więc jak bank udostępnił ? Bujda na resorach, idź gdzieś indziej swoje bajki pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Napisali ze chca historie od 2009. to znaczy ze nie znaja prawa  no chyba ze dostala to wezwanie do 31 grudnia 2014 wtedy czsa przedawnienia jest przerywany
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Dostala w tym roku, we wtorek ma sie stawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Wydaje mi sie,ze 2014 rozlczasz do kwietnia, to jak najbardziej moga kontrolwac 2009
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Wydaje mi sie,ze 2014 rozlczasz do kwietnia, to jak najbardziej moga kontrolwac 2009 5 lat od chwili czynu, czyli 2009 zamknął się z 31/12/2014 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
Jak sie do niej dodzwoni to sie dokladnie dopytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Jeśli koleżankę wezwali to niech idzie i złoży wyjaśnienia im mniej konkretów tym lepiej. Po paru latach może jakąś decyzje sąd wyda. Koleżanka wyrazi tzw. czynny żal i będzie po całej sprawie. A tu poniżej macie jak nasze drogie państwo radzi sobą z ustawą hazardową, nic dodać nic ująć. http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/dowody-ws.-turnieju-w-szczecinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Ja nie jestem prawnikiem,ale z tego co wiem,to nie obywatel ma udowadniać,że jest niewinny ( w tym przypadku żądanie przez UC historii gry od 2009 r jest bezzasadne ) tylko to UC ma obowiązek zebrać materiały o winie podejrzewanego i przesłać je do wyzszej instancji tj prokuratury,czy sądu.A więc koleżanka,może im powiedzieć,że zdobywanie wyciągu należy do nich nie do niej...na pytanie,dlaczego wpłacała pieniądze do bukmachera,zawsze można udać głupa i powiedzieć,bo kolega mi mówił,że tam jest wyzsze oprocentowanie niż w banku...a wypłaciłam pieniądze,bo po jakimś czasie okazało się,że te pieniądze nie są oprocentowane...może to głupie tłumaczenie,ale w naszym kraju wszystko jest głupie i może się to udać...w każdym razie udowadnianie winy należy do prowadzącego postępowanie i tego niech koleżanka się trzyma.Pozdrówka / jaja /
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Jeśli koleżankę wezwali to niech idzie i złoży wyjaśnienia im mniej konkretów tym lepiej. Po paru latach może jakąś decyzje sąd wyda. Koleżanka wyrazi tzw. czynny żal i będzie po całej sprawie. A tu poniżej macie jak nasze drogie państwo radzi sobą z ustawą hazardową, nic dodać nic ująć. http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/dowody-ws.-turnieju-w-szczecinieNa czynny żal jeżeli urzędnicza machina już ruszyła jest już chyba za późno
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Jeśli można jeszcze dwa zdania...w żadnym wypadku,koleżanka nie może UC dostarczyć wyciągu historii swojej gry,bo będzie to niezbity dowód w sprawie i przyznanie się do winy...żadnego też czynnego żalu ! UC nie udowodni jej popełnienia wykroczenia,bo raczej nie zdobędzie od bet-at-hom takiego wyciągu,bo byłoby to naruszenie Ustawy o Ochronie danych osobowych...sprawa będzie umorzona z braku dowodów winy ! Koleżanka do niczego niech się nie przyznaje ! Przyznanie się w sprawie,traktowane jest jako dowód przeciwko ! Jeżeli się mylę,to proszę mnie poprawić. / jaja /
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|