Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 28 1 2 21 22 23 24 25 27 28
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Podpowiedzcie co robic.
Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Widze ludzie juroszka w natarciu, zawsze jednopostowcy, to samo na konkurencyjnym forum, sianie paniki widze przynosi skutki patrząc tam na reakcje, ale na tym forum to nie przejdzie, ile wam placą za te posty 5 zl? 10?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Kokomak
Podpowiedzcie co robic.
Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc.

wklej skan wezwania to pomożemy smile

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
To nie do mnie przyszlo to wezwanie tylko do kolezanki.Ma sie stawic we wtorek w UC w Ciechanowie.Nie pisze tego zeby was straszyc, chce tylko madrej podpowiedzi.Dziewczyna jest przerazona.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
2009 powinien być traktowany jako przedawniony.
Czyżby w Państwie prawa przestępstwa hazardowe się nie przedawniały ?

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Napisali ze chca historie od 2009.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564
Likes: 11
wklej skan wezwania i dopiero po nim mozesz dalej pisac w temacie .

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Jak moge wkleic jak to nie do mnie przyszlo.Czy wy we wszystkim wietrzycie spisek.Nie pisze zebyscie nie grali,nie mam zamiaru was straszyc.Dziewczyna dostala wezwanie prawdopodobnie bank udostepnil.Oni nawet nie wiedza od kiedy ona jest zarejestrowana.Zarejestrowana jest od 2012 a kazali jej wyciag od 2009 dac.Ludzie uwierzcie.Chce tylko podpowiedzi,a czy wy gracie czy nie to wasz problem.
Jak bezie taka mozliwosc to wam wkleje,w tej chwili nie mam takiej mozliwosci

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Przecież nie wypłacała, sam napisałeś więc jak bank udostępnił ?
Bujda na resorach, idź gdzieś indziej swoje bajki pisać.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Kokomak
Napisali ze chca historie od 2009.

to znaczy ze nie znaja prawa wink no chyba ze dostala to wezwanie do 31 grudnia 2014 wtedy czsa przedawnienia jest przerywany

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Ale wplacala cale 2 razy

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Dostala w tym roku, we wtorek ma sie stawic.

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Wydaje mi sie,ze 2014 rozlczasz do kwietnia, to jak najbardziej moga kontrolwac 2009

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Kokomak
Wydaje mi sie,ze 2014 rozlczasz do kwietnia, to jak najbardziej moga kontrolwac 2009

5 lat od chwili czynu, czyli 2009 zamknął się z 31/12/2014 !

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Jak sie do niej dodzwoni to sie dokladnie dopytam

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Jeśli koleżankę wezwali to niech idzie i złoży wyjaśnienia im mniej konkretów tym lepiej. Po paru latach może jakąś decyzje sąd wyda. Koleżanka wyrazi tzw. czynny żal i będzie po całej sprawie.

A tu poniżej macie jak nasze drogie państwo radzi sobą z ustawą hazardową, nic dodać nic ująć. http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/dowody-ws.-turnieju-w-szczecinie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Ja nie jestem prawnikiem,ale z tego co wiem,to nie obywatel ma udowadniać,że jest niewinny ( w tym przypadku żądanie przez UC historii gry od 2009 r jest bezzasadne ) tylko to UC ma obowiązek zebrać materiały o winie podejrzewanego i przesłać je do wyzszej instancji tj prokuratury,czy sądu.A więc koleżanka,może im powiedzieć,że zdobywanie wyciągu należy do nich nie do niej...na pytanie,dlaczego wpłacała pieniądze do bukmachera,zawsze można udać głupa i powiedzieć,bo kolega mi mówił,że tam jest wyzsze oprocentowanie niż w banku...a wypłaciłam pieniądze,bo po jakimś czasie okazało się,że te pieniądze nie są oprocentowane...może to głupie tłumaczenie,ale w naszym kraju wszystko jest głupie i może się to udać...w każdym razie udowadnianie winy należy do prowadzącego postępowanie i tego niech koleżanka się trzyma.Pozdrówka / jaja /



Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by mkr
Jeśli koleżankę wezwali to niech idzie i złoży wyjaśnienia im mniej konkretów tym lepiej. Po paru latach może jakąś decyzje sąd wyda. Koleżanka wyrazi tzw. czynny żal i będzie po całej sprawie.

A tu poniżej macie jak nasze drogie państwo radzi sobą z ustawą hazardową, nic dodać nic ująć. http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/dowody-ws.-turnieju-w-szczecinie

Na czynny żal jeżeli urzędnicza machina już ruszyła jest już chyba za późno

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813


Jeśli można jeszcze dwa zdania...w żadnym wypadku,koleżanka nie może UC dostarczyć wyciągu historii swojej gry,bo będzie to niezbity dowód w sprawie i przyznanie się do winy...żadnego też czynnego żalu ! UC nie udowodni jej popełnienia wykroczenia,bo raczej nie zdobędzie od bet-at-hom takiego wyciągu,bo byłoby to naruszenie Ustawy o Ochronie danych osobowych...sprawa będzie umorzona z braku dowodów winy ! Koleżanka do niczego niech się nie przyznaje ! Przyznanie się w sprawie,traktowane jest jako dowód przeciwko ! Jeżeli się mylę,to proszę mnie poprawić. / jaja /



Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
dzieki

Strona 23 z 28 1 2 21 22 23 24 25 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1