Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 28 1 2 22 23 24 25 26 27 28
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Kokomak
Podpowiedzcie co robic.
Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc.

hehe no i znow bet-at-home laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Bo tylko od nich w przelewach widnieje nazwa firmy laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Poljot
Bo tylko od nich w przelewach widnieje nazwa firmy laugh

a to, akurat nie jest prawdą

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Może ostatnio nie, ale wcześniej na pewno w tytule przelewu było nawet ID gracza

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Poljot
Może ostatnio nie, ale wcześniej na pewno w tytule przelewu było nawet ID gracza

nie zrozumielismy się ,-nie tylko b-a-h,o to mi chodziło

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
Nie wiem z czego tu zartowac. Myslalem ze na tym forum ktos cos podpowie.Oprocz 3 osob ktore cos staraly sie podpowiedziec reszta mysli ze to zart.Jej niestety nie jest do smiechu.
Moze jest ktos na forum kto mial juz kontakt z UC?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Poljot
Bo tylko od nich w przelewach widnieje nazwa firmy laugh

nieprawda bo od wielu jest nazwa

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Kokomak
Nie wiem z czego tu zartowac. Myslalem ze na tym forum ktos cos podpowie.Oprocz 3 osob ktore cos staraly sie podpowiedziec reszta mysli ze to zart.Jej niestety nie jest do smiechu.
Moze jest ktos na forum kto mial juz kontakt z UC?

Jesli chcesz zeby traktowano Cie powaznie bo przestan sam bawic sie w cyrk i napisz ze chodzi o Ciebie a nie o kolezanke , babcie , dziadka czy sasiada bo takie numery to przerabialem wiele lat temu wink ooo

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by Kokomak
Nie wiem z czego tu zartowac. Myslalem ze na tym forum ktos cos podpowie.Oprocz 3 osob ktore cos staraly sie podpowiedziec reszta mysli ze to zart.Jej niestety nie jest do smiechu.
Moze jest ktos na forum kto mial juz kontakt z UC?

dostales juz w 100% rzeczowa odpowiedz

a brzmi ona "DO NICZEGO SIĘ NIE PRZYZNAWAĆ"

jeżeli cię nie satysfakcjonuje to idz na konkurencyjne forum,tam jest troche wiecej obsranych januszow.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
to cały czas pokłosie tej listy pierwotnej ze sprawy baha
wszyscy z listy którzy wpłacili/wypłacili bezpośrednio na konto buka i z konta buka na bankowe dostaną wezwania
lista za okres 2009 - 2012
jak dla mnie klienci przelewy24 czy skrilla mogą NA DZIŚ spać spokojnie

Dołączył: Feb 2015
Posty: 8
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 8
[quote=Luc Nilis]to cały czas pokłosie tej listy pierwotnej ze sprawy baha
wszyscy z listy którzy wpłacili/wypłacili bezpośrednio na konto buka i z konta buka na bankowe dostaną wezwania
lista za okres 2009 - 2012
jak dla mnie klienci przelewy24 czy skrilla mogą NA DZIŚ spać spokojnie [/quote]

oj ty debilu

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by windykacja_nanek
Originally Posted by Luc Nilis
to cały czas pokłosie tej listy pierwotnej ze sprawy baha
wszyscy z listy którzy wpłacili/wypłacili bezpośrednio na konto buka i z konta buka na bankowe dostaną wezwania
lista za okres 2009 - 2012
jak dla mnie klienci przelewy24 czy skrilla mogą NA DZIŚ spać spokojnie

oj ty debilu

laugh laugh :D:

piwo: exactly

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Kokomak
Podpowiedzcie co robic.
Kolezanka dostala wezwanie z Urzedu Celnego.Ma sie zglosic z historia gry od 2009 do 2015 w bet-at-home.Smieszne jest to, ze miala tylko 2 wplaty na laczna sume 65 zl.Jedna w 2012i druga pod koniec2013.Nic nie wyplacala,bo nic nie wygrala.Strasza ja paragrafami i grzywna .Moze ktos madry podpowie jak sie tlumaczyc.

Wystarczyło napisać: "KOLEGA, który jest wykluczony cyfrowo, sam się nie może zapytać na forum" i od razu cała historia byłaby bardziej prawdopodobna.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mazik
Widze ludzie juroszka w natarciu, zawsze jednopostowcy, to samo na konkurencyjnym forum, sianie paniki widze przynosi skutki patrząc tam na reakcje, ale na tym forum to nie przejdzie, ile wam placą za te posty 5 zl? 10?

Pewnie jakiś darmowy tasiemiec.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Originally Posted by Luc Nilis
oby skończyło się to na gadaniu jak zawsze, napewno moim skromnym zdaniem jak ktoś wpłcał i wypłacał grosze poniżej 1000 zeta nawet nie ma o czym gadac ale ci grający grubo i bardzo grubo mają zgryz jak robili to z polskich banków i naszego terytorium, tyle o demnie w tym temacie.

Originally Posted by Luc Nilis
jak ktoś wysyłał kase z gry bezpośrednio na konto bankowe od buka (sic!) albo przez skrila czy inne portfele, linia buk-portfel-bank radzę się za wczasu prawnie doedukować bo może być niezła jazda w najbliższym czasie jak ktoś miał częste i w miare konkretne transakcje...


A teraz napisał:

Originally Posted by Luc Nilis
wszyscy z listy którzy wpłacili/wypłacili bezpośrednio na konto buka i z konta buka na bankowe dostaną wezwania
lista za okres 2009 - 2012


Niby taki jesteś obeznany w temacie, a podajesz ciągle sprzeczne informacje. To w końcu bać się mają tylko ci co grubo grali i wypłacali, czy jeśli ktoś wpłacił powiedzmy kilkaset złotych, które przegrał i ani grosza nie wypłacił, to też dostanie wezwanie? Zdecyduj się w końcu...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Przestańcie się bać,że nas wezwą do Urzędu Celnego,czy gdzie indziej...przede wszystki,przestańmy się bać i pomyślmy jak się tłumaczyć.Na początek pomyslmy,jakimi dowodami dysponuje wobec nas UC ? Praktycznie niewielkimi,albo żadnymi.Pamiętajmy więc,że nigdy,przenigdy,w żadnym wypadku,czy bedziemy przesłuchiwani w UC,czy w prokuraturze,czy w sądzie,NIE MOŻEMY się do niczego przyznać ! Mówicie tutaj o tzw czynnym żalu...w Polsce przyznanie się do winy stanowi niezbity dowód popełnienia czynu ! No bo co może być lepszego dla sądu,czy Policji jak petent,który się przyznał,żałuje,płacze,prosi o niski wyrok ? A więc zawsze idziemy w zaparte ! Na Policji mogą nas bić,czy wymuszać zeznania.Ja bardzo chciałbym być pobity na Policji na Komisariacie....bardzo.A więc nie bójmy się ! Raczej tu,na tym forum,w tym temacie piszmy,jaką można obrać linię obrony,wobec żadnych ,albo znikomych dowodów jakimi ewentualnie może dysponować wobec nas (....) Urząd Celny.Trzymajmy się i myslmy ! Pozdrówka smile / jaja /



Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ile razy trzeba powtoarzac, ze UC bazuje na zastraszeniu i tym ze ludzie sie przyznaja i zaplaca kare dla swietego spokoju?

Uc dysponuje tylko dowodem w postaci przelewu z konta bankowego buka do konta bankowego klienta. To nie jest wystarczajacy dowod aby sad mogl stwierdzic, ze oskarzony zawieral zaklady z terytorium polski w czasie obowiazywania ustawy hazardowej.


Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by ssaczu
Ile razy trzeba powtoarzac, ze UC bazuje na zastraszeniu i tym ze ludzie sie przyznaja i zaplaca kare dla swietego spokoju?

Uc dysponuje tylko dowodem w postaci przelewu z konta bankowego buka do konta bankowego klienta. To nie jest wystarczajacy dowod aby sad mogl stwierdzic, ze oskarzony zawieral zaklady z terytorium polski w czasie obowiazywania ustawy hazardowej.

Znam wiele osób, które wplaciły do beta jakieś grosze, tylko żeby ogladać żużlową british elite league. w sezonie 2014 codziennie kamera byla na innym stadione.
Nie brały udziału w żadnych zakładach.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Wchodzenie na strony bukow, zalozenie konta nie sa zakazane.

Wplaty tez nie sa karalne.

Nielegalne jest zawieranie zakladow, gra w kasynie, gra w pokera, bingo itd.

Musza udowodnic, ze delikwent na swoim koncie zawieral zaklady, gral w kasynie lub w pokera z terytorium polski.

Bez historii logowan z IP i historii zakladow nie maja jak udowodnic w sadzie, ze konkretna osoba grala u buka. Sam przelew z buka do klienta nie jest konkretnym dowodem a tylko przypuszczeniem, ze ktos mogl zawierac zaklady bo przeciez po cholere by tam wplacal kase. No ale w sadzie samo przypuszczenie nie powinno wystarczyc.

Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2015
Posty: 12
DZIEKI za ostatnie komentarze.Green Arrow dzieki za podpowiedz,to
jest chyba dobry pomysl.
SSaczu oni chca historie zakladow ale zawsze moze powiedziec,ze sie dawno nie logowala i nie pamieta hasla.Cos sie wymysli
Dzieki

Strona 24 z 28 1 2 22 23 24 25 26 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1