|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Logika wskazuje, że dostaniesz. Aby mieć pewność napisz do supportu (w Australii jest dzień) - szybko odpisują. Niestety moj ang. jest kulawy ale tak bedzie chyba najlepiej bo logika logiką .... ps. Tylko jak dla mnie to nie jest bonus 100% od 1 depozytu do 50E jak napisali tylko rodzaj premii za zagranie 2 zakladow po 50E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzieki Panowie i sorki za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zebym sie nie pospieszyl to od razu bym wplacil 100e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Trzeba obrocic 2x50e czy mozna przykladowo 4x25e ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
oczywiscie ze mozna jakimi chcesz stawkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Ok, wplacilem 70 funtow, postawilem dwa kupony za 35 funtow, czyli kwalifikuje sie do bonusa?? Jak dostane bonusa to musze go obracac czy moge od razu wyplacic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
no wlasnie wg. tej dzwinej promocji chyba sie nie kwalifikujesz bo chyba trzeba obrócic (przed otrzymaniem bonusa) 100E . Dziwne to troszke ale tak o wyglada ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
czy centrebet ma polski support?jak szybko odpisuja?
i jeszcze drugie pytanie: czy moge postawic jeden zaklad na zwyciestwo druzyny w meczu, a drugi na remis w tym samym meczu? czy to sie bedzie liczylo do obrotu?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jak wplacic do Centrebet poprzez Neteller? Niby jest baner Netellera na glownej stronie, ale w opcjach depozytu tej metody nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
w pierwszym poscie jest napisane, że minimalny depozyt 50EUR. Ale z czego to wynika, bo nie widze... jak wplacilem mniej, to nie dostane juz bonusu?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Ja wczoraj wplacilem 100E, puscilem dwa zaklady po 50E a bonusa jak nie bylo tak nie ma. Dzis zagralem sobie dodatkowo za 100E i wciaz zadnej kasy z promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin. Zasugerowalem sie wypowiedzia jednego z uzytkownikow, ktory napisal, ze bonus dostal na drugi dzien, a faktycznie w regulaminie pisze: "Your bonus will be added to your betting account within three working days." Tak wiec nie robie zamieszania i czekam spokojnie na promocyjna kase:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja dzisiaj pisałem do centrebet i powiedzieli mi że bonusy będa dopisywali dopiero w poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Zarejestrowalem sie i nie wyslali mi mejla zwrotnego z moim ID gracza.. czekam juz 3 dzien (adres na 100% dobry podalem, tak samo nie ma tej wiadomosci w spamie). Zostaje mi tylko pisac do supportu z prosba o otwarcie konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Prosze jeszcze raz o odpowiedz na moje pytanie: Jak moge wplacic do Centrebet poprzez Neteller (na glownej stronie wyswietla sie baner Netellera, natomiast w opcjach wplaty juz tej opcji nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) Ewentualnie, czy jest bukmacher, ktory pozwoli wplacic Netellerem i wyplacic na Moneybookers bez tzw. obrotu depozytem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać? Mógłby ktoś odpowiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
dostalem dzis bonusika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wczoraj skonczylem robienie tych 100E obrotu, dzis wstae rano a 50E dopisane do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chyba normalnie moge juz to wyplacic, bo nigdzie nic nie ma o koniecznosci robienia ponownego obrotu, tym razem dopisana kwota.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Aby otrzymać ten bonus trzeba się zarejestrować z banera czy wystarczy wpisać ten kod promocyjny? Pytam bo banera już na betbrainie chyba nie ma (albo ja nie mogę na niego trafić ...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225 |
Wystarczy wpisac kod promocyjny
|
|
|
Link skopiowany do schowka