Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
#642846 23/08/2006 21:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Logika wskazuje, że dostaniesz.
Aby mieć pewność napisz do supportu (w Australii jest dzień)
- szybko odpisują.
Niestety moj ang. jest kulawy ale tak bedzie chyba najlepiej bo logika logiką ....
ps. Tylko jak dla mnie to nie jest bonus 100% od 1 depozytu do 50E jak napisali tylko rodzaj premii za zagranie 2 zakladow po 50E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzieki Panowie i sorki za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zebym sie nie pospieszyl to od razu bym wplacil 100e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#642847 24/08/2006 07:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Trzeba obrocic 2x50e czy mozna przykladowo 4x25e ?

#642848 24/08/2006 07:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
oczywiscie ze mozna jakimi chcesz stawkami

#642849 24/08/2006 20:17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Ok, wplacilem 70 funtow, postawilem dwa kupony za 35 funtow, czyli kwalifikuje sie do bonusa?? Jak dostane bonusa to musze go obracac czy moge od razu wyplacic??

#642850 24/08/2006 20:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
no wlasnie wg. tej dzwinej promocji chyba sie nie kwalifikujesz bo chyba trzeba obrócic (przed otrzymaniem bonusa) 100E . Dziwne to troszke ale tak o wyglada ;(

#642851 24/08/2006 20:24
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
czy centrebet ma polski support?jak szybko odpisuja?


i jeszcze drugie pytanie:
czy moge postawic jeden zaklad na zwyciestwo druzyny w meczu, a drugi na remis w tym samym meczu? czy to sie bedzie liczylo do obrotu?

pozdro

#642852 24/08/2006 21:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Jak wplacic do Centrebet poprzez Neteller? Niby jest baner Netellera na glownej stronie, ale w opcjach depozytu tej metody nie ma.

#642853 25/08/2006 15:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
w pierwszym poscie jest napisane, że minimalny depozyt 50EUR.
Ale z czego to wynika, bo nie widze...
jak wplacilem mniej, to nie dostane juz bonusu?

pozdro

#642854 25/08/2006 16:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Ja wczoraj wplacilem 100E, puscilem dwa zaklady po 50E a bonusa jak nie bylo tak nie ma. Dzis zagralem sobie dodatkowo za 100E i wciaz zadnej kasy z promocji.

#642855 25/08/2006 16:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin.

#642856 25/08/2006 21:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
w regulaminie jest napisane że dodają bonusa w ciągu 48 godzin.
Zasugerowalem sie wypowiedzia jednego z uzytkownikow, ktory napisal, ze bonus dostal na drugi dzien, a faktycznie w regulaminie pisze:
"Your bonus will be added to your betting account within three working days."
Tak wiec nie robie zamieszania i czekam spokojnie na promocyjna kase:)
Pozdrawiam

#642857 26/08/2006 09:50
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ja dzisiaj pisałem do centrebet i powiedzieli mi że bonusy będa dopisywali dopiero w poniedziałek.

#642858 26/08/2006 16:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zarejestrowalem sie i nie wyslali mi mejla zwrotnego z moim ID gracza.. czekam juz 3 dzien (adres na 100% dobry podalem, tak samo nie ma tej wiadomosci w spamie).
Zostaje mi tylko pisac do supportu z prosba o otwarcie konta?

#642859 27/08/2006 01:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać?

#642860 27/08/2006 20:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Prosze jeszcze raz o odpowiedz na moje pytanie: Jak moge wplacic do Centrebet poprzez Neteller (na glownej stronie wyswietla sie baner Netellera, natomiast w opcjach wplaty juz tej opcji nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) Ewentualnie, czy jest bukmacher, ktory pozwoli wplacic Netellerem i wyplacic na Moneybookers bez tzw. obrotu depozytem ?

#642861 28/08/2006 06:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie powiem Ci ktory buk tak ma, ale widze, ze chcesz miec kase z nettelera na mb za free to moze skorzystaj z tego tematu
- http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....;gonew=1#UNREAD [mecz.org]

#642862 28/08/2006 08:20
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
No dobra, to jak w końcu jest jak się zagra za te 100 Euro i się dostanie 50 Euro bonusa? Trzeba to jeszcze obracać czy można od razu wypłacać?

Mógłby ktoś odpowiedzieć

#642863 28/08/2006 10:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dostalem dzis bonusika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wczoraj skonczylem robienie tych 100E obrotu, dzis wstae rano a 50E dopisane do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chyba normalnie moge juz to wyplacic, bo nigdzie nic nie ma o koniecznosci robienia ponownego obrotu, tym razem dopisana kwota.

#642864 29/08/2006 08:09
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Aby otrzymać ten bonus trzeba się zarejestrować z banera czy wystarczy wpisać ten kod promocyjny?
Pytam bo banera już na betbrainie chyba nie ma (albo ja nie mogę na niego trafić ...)

#642865 29/08/2006 08:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
Wystarczy wpisac kod promocyjny

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1