|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
czy ktos wplacal do nich przez moneybookers ? u mnie po wypelnieniu danych w okienku - wyskakuje info
"The following errors occurred with your form: Service temporarily unavailable"
a moneybookers dziala, chyba ze to u nich sie cos chrzani... ja probowalem zarowno z IE jak i z mozilli i ciagle to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Don, Wpłaty przez MB jak najbardziej działaja, wpłacałem tam przedwczoraj tą metoda, chyba ze jakas chwilowa awaria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Próbowałem przed chwilą i rzeczywiście cos jest na rzeczy, nie działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
ok dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
napisalem maila do nich, moze pozniej uda sie wplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
siemka:)
chcaialem u nich otworzyc konto a na maila z informacja od nich czekam juz ponad tydzien. wiec moze szanowni "forumowicze" napisza mi cos o tym buku? interesuje mnie czy jest jakis limit na wplaty i wyplaty? czy obsluguja netellera i karty debetowe? bo domyslam sie ze przelewy bankowe tak. czy pobieraja oplate za wplaty i wyplaty. czy w miesiacu jest jedna darmowa wyplata czy moze moge kilka razy wyplacac? czy maja jakis bonus na start? i jak dokonuje pierwszego depozytu to jest minimalna suma ktora musze wplacic?
z gory dzieki za info:)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jak dlugo sie czeka na wyplate do Moneybookers ? Lepiej wyslac scan dowodu przed wyplata, czy zaczekac az sami poprosza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Ja zleciłem wypłate, tego samego dnia w nocy poprosili o skany a nastepnego (w nocy) miałem już pieniądze na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
czy ten rachunek domowy to moze byc wyciag z konta (scan)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
chciałbym się zapytać co muszę wysłać do centrebet żeby zweryfikować konto? skan dowodu tylko czy cos jeszcez? i mam jeszcez pare pytan na ten temat: wyslac to na adres supportuczy inny? jak dlugo im to zwykle zajmuje? pozdrawiam i prosze o odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Powina byc zaraz po wpłacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> ok, juz nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po 40 minutach kasa na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Wyplacalem w czwartek, konto zweryfikowalem w piatek i do tej pory kasy na Mb nie ma... Normalne to u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8 |
Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:
"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name. Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."
Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta? Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
chodzi im o wyciag z operacji dokonanych karta, gdzie jest widoczny numer karty i Twoje imie i nazwisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
jeden z najlepszych buków z jakimi miałem do czynienia. Odpowiedzi mogą lądować w koszu, miałem duże kłopoty z e-meilami od nich na onet.pl.
weźcie pod uwagę że między Centrebet a nami jest 9 godzin różnicy (a propo wypłat).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Potwierdzam Twoje zdanie. Co do pierwszej wyplaty to sie jakos slimaczy, ale pozniej juz wszystko w najlepszym porzadku. Podczas wysylania maili nalezy pamietac o swoim ID w tytule, oferta spotkan bardzo dobra, a pokerek miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie scisla czołówka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Centreber to jeden z lepszych buków, z jakimi miałem do czynienia. Bardzo pozytywnie ich oceniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
siemka
mam pytanie: ile sie czeka zanim przesla pieniadze na moje konto w neteller?
pozdro i dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:
"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name. Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."
Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta? Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.
Pozdrawiam też się trochez tym wozilem ale w koncu wystarczyly skany potwierdzen operacji wykonanych tą kartą. trzeba ostro do nich pisac w tej sprawie, tj. ze to specjalna karta internetowa, bez wyciagow etc. przy tej karcie dla nich problemem jest brak rewersu.. a tak swoja droga to najuczciwszy buk (obok Olympic) w ktorym grałem
|
|
|
Link skopiowany do schowka