Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
#642866 31/08/2006 06:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
czy ktos wplacal do nich przez moneybookers ?
u mnie po wypelnieniu danych w okienku - wyskakuje info

"The following errors occurred with your form:

Service temporarily unavailable"

a moneybookers dziala, chyba ze to u nich sie cos chrzani...
ja probowalem zarowno z IE jak i z mozilli i ciagle to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#642867 31/08/2006 07:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Don,
Wpłaty przez MB jak najbardziej działaja, wpłacałem tam przedwczoraj tą metoda, chyba ze jakas chwilowa awaria.

#642868 31/08/2006 07:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Próbowałem przed chwilą i rzeczywiście cos jest na rzeczy, nie działa.

#642869 31/08/2006 07:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
ok dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

napisalem maila do nich, moze pozniej uda sie wplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#642870 31/08/2006 09:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
siemka:)

chcaialem u nich otworzyc konto a na maila z informacja od nich czekam juz ponad tydzien. wiec moze szanowni "forumowicze" napisza mi cos o tym buku? interesuje mnie czy jest jakis limit na wplaty i wyplaty? czy obsluguja netellera i karty debetowe? bo domyslam sie ze przelewy bankowe tak. czy pobieraja oplate za wplaty i wyplaty. czy w miesiacu jest jedna darmowa wyplata czy moze moge kilka razy wyplacac? czy maja jakis bonus na start? i jak dokonuje pierwszego depozytu to jest minimalna suma ktora musze wplacic?

z gory dzieki za info:)

pozdrawiam

#642871 31/08/2006 11:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Jak dlugo sie czeka na wyplate do Moneybookers ? Lepiej wyslac scan dowodu przed wyplata, czy zaczekac az sami poprosza ?

#642872 31/08/2006 11:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Ja zleciłem wypłate, tego samego dnia w nocy poprosili o skany a nastepnego (w nocy) miałem już pieniądze na MB.

#642873 31/08/2006 12:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
czy ten rachunek domowy to moze byc wyciag z konta (scan)?

#642874 02/09/2006 18:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
chciałbym się zapytać co muszę wysłać do centrebet żeby zweryfikować konto? skan dowodu tylko czy cos jeszcez?
i mam jeszcez pare pytan na ten temat:
wyslac to na adres supportuczy inny?
jak dlugo im to zwykle zajmuje?
pozdrawiam i prosze o odp.

#642875 02/09/2006 19:16
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#642876 02/09/2006 19:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Powina byc zaraz po wpłacie.

#642877 02/09/2006 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
czy osoby które wpłacały przez MB miały kase na koncie w Centrebet bezposrednio po wplacie? ja wplacilem przez MB...i czekam juz dobre 30 minut na kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
ok, juz nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po 40 minutach kasa na koncie.

#642878 03/09/2006 13:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wyplacalem w czwartek, konto zweryfikowalem w piatek i do tej pory kasy na Mb nie ma...
Normalne to u nich?

#642879 11/09/2006 13:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:

"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name.
Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."

Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta?
Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.

Pozdrawiam

#642880 11/09/2006 14:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
chodzi im o wyciag z operacji dokonanych karta, gdzie jest widoczny numer karty i Twoje imie i nazwisko

#642881 13/09/2006 09:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
jeden z najlepszych buków z jakimi miałem do czynienia.
Odpowiedzi mogą lądować w koszu, miałem duże kłopoty z e-meilami od nich na onet.pl.

weźcie pod uwagę że między Centrebet a nami jest 9 godzin różnicy (a propo wypłat).

#642882 13/09/2006 09:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Potwierdzam Twoje zdanie. Co do pierwszej wyplaty to sie jakos slimaczy, ale pozniej juz wszystko w najlepszym porzadku. Podczas wysylania maili nalezy pamietac o swoim ID w tytule, oferta spotkan bardzo dobra, a pokerek miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie scisla czołówka.

#642883 13/09/2006 10:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Centreber to jeden z lepszych buków, z jakimi miałem do czynienia. Bardzo pozytywnie ich oceniam.

#642884 18/09/2006 16:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
siemka

mam pytanie: ile sie czeka zanim przesla pieniadze na moje konto w neteller?

pozdro i dzieki:)

#642885 20/09/2006 21:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Mam problemy z wypłatą. Dostałem od nich takiego maila:

"We have received copies of your identification and credit card. As the back of your credit card was not signed we will require a copy of a statement for your card, which shows the full card number and your name.
Once we have received this there will be no delay in processing your next settlement request."

Chodzi o E-Karte z MBanku. Jak rozumiec to "COPY OF A STATEMENT"? Oswiadczenie wydania karty? NIe mam go nawet chyba.. Wyciag z konta?
Moze weryfikował ktos juz u nich E-Karte? Jesli tak to prosze o pomoc.

Pozdrawiam

też się trochez tym wozilem ale w koncu wystarczyly skany potwierdzen operacji wykonanych tą kartą. trzeba ostro do nich pisac w tej sprawie, tj. ze to specjalna karta internetowa, bez wyciagow etc.
przy tej karcie dla nich problemem jest brak rewersu..

a tak swoja droga to najuczciwszy buk (obok Olympic) w ktorym grałem

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1