|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Wtedy masz dostep do na prawde dobrych buckow takich jak pinnaclesports czy pointbet - konta w euro czy $. Przejrzyj ich oferte i jesli CI odpowiada to ja bym dalej nie szukal.
Wojtek Kilka osób zachwala Pointbet, kursy i grafika sympatyczna. Ale SBR wystawia im C- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> taka sama nota jak exp a przy C+ gb to się chowa całkowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie rozumiem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.
Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.
Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.
Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Mam króciutkie pytanko - na jakiej podstawie buki ustalaja limity??? Po raz pierwszy takowy dotkną mnie w BaW w dniu wczorajszym. Chciałem zagrać 1 zdarzenie po kursie /2.95/ za zdecydowanie większą kasę, a tu wyskakuje limit że mogę zagrać tylko za 142.80PLN??? Zdarzenie to zostało przezemnie przegrane (w sumie wygrane). Gdzie sens i logika w poczynaniach bukuff? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.
Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.
Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.
Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.
Wojtek Tak, to zupelnie inna liga. Nastawiaja sie na hcp, ale jest tam prawie wszystko w ofercie, ostatnio zauwazylem nawet S&M,Brazylie,Chorwacja. Naprawde swietna oferta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Zal mi nie ktorych osob, po co wygracie w takich firmach ja B&W zaloz konto w pinnacle lub olympicu ew 5dimes nie bedzie problemu z limitami a nie plakac i plakac.
Ja wiem ze oferty takiej nie maja ale z B&W nie wygracie albo tylko pare groszy bo wam konto zamkna ta walka jest nie rowna olejcie ich. A nasuwa sie pytanie czy obywateli Niemiec lub Austrii tez blokuja? Chyba nie bo z czego by zyli Ogolnie pojebana firma jak kilka jescze innych ale sami przyczyniacie sie do ich rozwoju
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
[email]B@W[/email] ma bogatą ofertę.Ja własciwie gram tylko p.ręczną,a u nich są overy i handikapy.Co do limitów to czasami limit wygranej jest bardzo niski-np 200zł.Ale to bardzo rzadko.Często też się zdarza, ze niektóre wydarzenia można grać solo.Trochę tez ociągają się z wypłatą,ale największa wada przy wypłacie to podwójne przewalutowywanie,jeżeli się ma konto w złotówkach.Betawin stosuje taktykę wysokich kursów na fuksy.I jeżeli ktoś gra coś takiego,to warto u nich grać.Równiez jako pierwsi podaja kursy,jezeli ktoś gra w sposób "eksperdzki" to też warto u nich grać.Ogólna ocena w starej klasyfikacji szkolnej-+4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Najwiekszaa wada b&w sa limity. Kazdy kto troche powygrywa dostanie na sztywno 5 lub 25 euro i po sprawie. Najlepsze sa ich odpowiedzi nie napisza ci ogrywal nas pan musimy to ograniczyc tylko np Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki
Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.
Ale oczywiscie na pytanie co jest nie tak w sposobie wnoszenia zakladow juz nikt nie potrafi odpowiedziec.
Kazdy kto troche gra wie ze ten buk jest do niczego na dluzsza mete, chyba ze ktos przegrywa i to przegrywanie mu odpowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Popieram.Szkoda czasu,oni tylko zeruja na takich,a bogata oferta i promocje to tylko poto zeby mlodzi grali i tracili kase.Jest wiele mniejszych bukow a naprawde konkretnych.Szczegolnie poczatkujacy zanim zalapia juz sa pare stowek albo lepiej w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Wlaczylem sie w dyskusje ,ale chce napisac co sie mi przytrafilo ostatnio z Eurobetem.Chyba to bedzie nowy temat. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Jestem na urlopie w kraju a poniewaz kiedys mialem konto wEurobet wiec mysle .Zagram.Niestety nie moge sie zalogowac.Pisze do nich w jezyku niemieckim A oni ze po niemiecku to dopiero poWielkanocy.Pisze po angielsku a oni odpisuja ze ich wewnetrzna policja zablokowala konto bo niejestem pelnoletni i dopiero po swietach kontakt.Napisalem po swietach oczywiscie po angielsku bo w jezyku niemieckim jeszcze bym czekal a oni ze musze zadzwonic i podaja kierunek i ze na moj koszt.Oczywiscie na konci jest troche kapusty.Tak to jest z tymi wielkimi<ale jak pisalem wczesniej nie gram tam ale to bylo jedno z pierwszych kont u internetowych .Tak wiec uwazajcie na EUROBET. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
ja gram w expekt i nigdy nie mialem problemow z limitami. Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami
kto wie jakie sa limity w STSie i profie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57 |
Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami Po co tak zalosnie wkrecasz?! Chcesz sie dowartosciowac?! lol Expekt ma limit glowny na wysokosc 18000zl, nawet dla nowych badz zupelnie wolnych od limitow kont. Kiedys zagralem na to ze Wisla bedzie mistrzem po 1,55 to akurat to bylo tylko do 4000zl. Wiec takie bzdury zachowaj dla siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Cholera konczy mi sie urlop a tu jakis nawiedzony milioner,chlopie szkoda czasu napisanie licz kapuste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
hehe sidney. Expekt ma prog od 10 tys na mecz ale jesli grasz na 1wsze ligi europejskie to mozesz grac - jak mowie nawet za 25 tys na jeden mecz. I nie robia z tego ZADNEGO problemu... Mowie jak bylo ale jesli nie chcecie sluchac to wogole moge sie nie udzielac na tym forum...
to samo bylo jak napisalem temat o progresji na udinese tez mi nikt nie chcial wierzyc a pozniej jakos uwierzyli jak wygralem i dawalem skany-chociaz niektorzy mowili ze spreparowane LOL ;-) No ale szczerze to wali mnie to kto co mysli. Niej estem tutaj zeby sie chwalic tylko chcialem poinformawac ze w expekcie mozna grac za duza kase (jak dla mnie) i nie ma z tym problemu, najwyzej daja taki komunikat: "Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu." ale zawsze akceptuja stawki, i wysylaja na maila potwierdzenie w ciagu minuty...
BTW: nie jestem nawiedzony, troche kultury panowie, dajcie spokoj ze zlosliwosciami - Polacy LOL
BTW2: Sidney i co nie pozwolili ci zagrac za 4 tys ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
.......[*] [*] Zapalmy swieczke [*] [*]......
......... JAN PAWEŁ II -POLACZYL SIE Z BOGIEM........
.......................... [*]...........................
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57 |
Eska: Nie wierze i nie uwierze w te brednie bo sam support potwierdzil i potwierdzi moje slowa /takie maja reguly i sie pogodz z tym/. Jednak nie "wali cie to" skoro sie trudzisz postami... P.S. Papiez ['] ['] [']
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
a to ciekawe co mowisz... wklej tego maila co ci przyslali, bo nie wierze ze tylko ja jestem tym wybrany i moge grac za 20 tys bez problemu-oczywiscie mowie o 1wszych ligach europejskich bo ze na dalsze ligi moga nie przyjac takiej kasy to jest jasne bo boja sie ze mecz jesy ustawiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
"Witamy Serdecznie Szanowny Panie, nie zostala okreslona maksymalna stawka na kupon, ogranicza ja jedynie maksymalna mozliwa wygrana , ktora wynosi 200 000 PLN na jeden kupon."
LOL ? ;-) Teraz pora na twojego maila co ci odpowiedzieli ze maja jakies limity LOL....
Czekam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|