Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#64402 29/03/2005 09:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Wtedy masz dostep do na prawde dobrych buckow takich jak pinnaclesports czy pointbet - konta w euro czy $. Przejrzyj ich oferte i jesli CI odpowiada to ja bym dalej nie szukal.

Wojtek

Kilka osób zachwala Pointbet, kursy i grafika sympatyczna. Ale SBR wystawia im C- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> taka sama nota jak exp a przy C+ gb to się chowa całkowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie rozumiem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#64403 29/03/2005 10:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.

Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.

Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.

Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.

Wojtek

#64404 29/03/2005 10:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Mam króciutkie pytanko - na jakiej podstawie buki ustalaja limity???
Po raz pierwszy takowy dotkną mnie w BaW w dniu wczorajszym. Chciałem zagrać 1 zdarzenie po kursie /2.95/ za zdecydowanie większą kasę, a tu wyskakuje limit że mogę zagrać tylko za 142.80PLN??? Zdarzenie to zostało przezemnie przegrane (w sumie wygrane). Gdzie sens i logika w poczynaniach bukuff?
Pozdrawiam
KRAJAN

#64405 30/03/2005 14:33
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.

Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.

Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.

Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.

Wojtek
Tak, to zupelnie inna liga. Nastawiaja sie na hcp, ale jest tam prawie wszystko w ofercie, ostatnio zauwazylem nawet S&M,Brazylie,Chorwacja. Naprawde swietna oferta...

#64406 31/03/2005 15:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Zal mi nie ktorych osob, po co wygracie w takich firmach ja B&W zaloz konto w pinnacle lub olympicu ew 5dimes nie bedzie problemu z limitami a nie plakac i plakac.

Ja wiem ze oferty takiej nie maja ale z B&W nie wygracie albo tylko pare groszy bo wam konto zamkna ta walka jest nie rowna olejcie ich. A nasuwa sie pytanie czy obywateli Niemiec lub Austrii tez blokuja? Chyba nie bo z czego by zyli Ogolnie pojebana firma jak kilka jescze innych ale sami przyczyniacie sie do ich rozwoju

Pozdrawiam

#64407 31/03/2005 16:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
[email]B@W[/email] ma bogatą ofertę.Ja własciwie gram tylko p.ręczną,a u nich są overy i handikapy.Co do limitów to czasami limit wygranej jest bardzo niski-np 200zł.Ale to bardzo rzadko.Często też się zdarza, ze niektóre wydarzenia można grać solo.Trochę tez ociągają się z wypłatą,ale największa wada przy wypłacie to podwójne przewalutowywanie,jeżeli się ma konto w złotówkach.Betawin stosuje taktykę wysokich kursów na fuksy.I jeżeli ktoś gra coś takiego,to warto u nich grać.Równiez jako pierwsi podaja kursy,jezeli ktoś gra w sposób "eksperdzki" to też warto u nich grać.Ogólna ocena w starej klasyfikacji szkolnej-+4

#64408 31/03/2005 17:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Najwiekszaa wada b&w sa limity. Kazdy kto troche powygrywa dostanie na sztywno 5 lub 25 euro i po sprawie. Najlepsze sa ich odpowiedzi nie napisza ci ogrywal nas pan musimy to ograniczyc tylko np Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.


Ale oczywiscie na pytanie co jest nie tak w sposobie wnoszenia zakladow juz nikt nie potrafi odpowiedziec.

Kazdy kto troche gra wie ze ten buk jest do niczego na dluzsza mete, chyba ze ktos przegrywa i to przegrywanie mu odpowiada.

#64409 31/03/2005 18:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Popieram.Szkoda czasu,oni tylko zeruja na takich,a bogata oferta i promocje to tylko poto zeby mlodzi grali i tracili kase.Jest wiele mniejszych bukow a naprawde konkretnych.Szczegolnie poczatkujacy zanim zalapia juz sa pare stowek albo lepiej w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#64410 31/03/2005 18:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Wlaczylem sie w dyskusje ,ale chce napisac co sie mi przytrafilo ostatnio z Eurobetem.Chyba to bedzie nowy temat. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

#64411 31/03/2005 19:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Jestem na urlopie w kraju a poniewaz kiedys mialem konto wEurobet wiec mysle .Zagram.Niestety nie moge sie zalogowac.Pisze do nich w jezyku niemieckim A oni ze po niemiecku to dopiero poWielkanocy.Pisze po angielsku a oni odpisuja ze ich wewnetrzna policja zablokowala konto bo niejestem pelnoletni i dopiero po swietach kontakt.Napisalem po swietach oczywiscie po angielsku bo w jezyku niemieckim jeszcze bym czekal a oni ze musze zadzwonic i podaja kierunek i ze na moj koszt.Oczywiscie na konci jest troche kapusty.Tak to jest z tymi wielkimi<ale jak pisalem wczesniej nie gram tam ale to bylo jedno z pierwszych kont u internetowych .Tak wiec uwazajcie na EUROBET. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#64412 02/04/2005 16:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
ja gram w expekt i nigdy nie mialem problemow z limitami. Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami

kto wie jakie sa limity w STSie i profie ??

#64413 02/04/2005 17:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
Quote
Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami
Po co tak zalosnie wkrecasz?! Chcesz sie dowartosciowac?! lol
Expekt ma limit glowny na wysokosc 18000zl, nawet dla nowych badz zupelnie wolnych od limitow kont. Kiedys zagralem na to ze Wisla bedzie mistrzem po 1,55 to akurat to bylo tylko do 4000zl. Wiec takie bzdury zachowaj dla siebie.

#64414 02/04/2005 17:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Cholera konczy mi sie urlop a tu jakis nawiedzony milioner,chlopie szkoda czasu napisanie licz kapuste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#64415 02/04/2005 17:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
hehe sidney. Expekt ma prog od 10 tys na mecz ale jesli grasz na 1wsze ligi europejskie to mozesz grac - jak mowie nawet za 25 tys na jeden mecz. I nie robia z tego ZADNEGO problemu... Mowie jak bylo ale jesli nie chcecie sluchac to wogole moge sie nie udzielac na tym forum...

to samo bylo jak napisalem temat o progresji na udinese tez mi nikt nie chcial wierzyc a pozniej jakos uwierzyli jak wygralem i dawalem skany-chociaz niektorzy mowili ze spreparowane LOL ;-) No ale szczerze to wali mnie to kto co mysli. Niej estem tutaj zeby sie chwalic tylko chcialem poinformawac ze w expekcie mozna grac za duza kase (jak dla mnie) i nie ma z tym problemu, najwyzej daja taki komunikat: "Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu." ale zawsze akceptuja stawki, i wysylaja na maila potwierdzenie w ciagu minuty...




BTW: nie jestem nawiedzony, troche kultury panowie, dajcie spokoj ze zlosliwosciami - Polacy LOL

BTW2: Sidney i co nie pozwolili ci zagrac za 4 tys ???

#64416 02/04/2005 20:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
.......[*] [*] Zapalmy swieczke [*] [*]......


......... JAN PAWEŁ II -POLACZYL SIE Z BOGIEM........



.......................... [*]...........................

#64417 02/04/2005 20:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790

#64418 02/04/2005 20:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
[']

#64419 02/04/2005 22:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
Eska: Nie wierze i nie uwierze w te brednie bo sam support potwierdzil i potwierdzi moje slowa /takie maja reguly i sie pogodz z tym/. Jednak nie "wali cie to" skoro sie trudzisz postami...
P.S.
Papiez ['] ['] [']

#64420 03/04/2005 16:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
a to ciekawe co mowisz... wklej tego maila co ci przyslali, bo nie wierze ze tylko ja jestem tym wybrany i moge grac za 20 tys bez problemu-oczywiscie mowie o 1wszych ligach europejskich bo ze na dalsze ligi moga nie przyjac takiej kasy to jest jasne bo boja sie ze mecz jesy ustawiony

#64421 03/04/2005 16:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
"Witamy Serdecznie

Szanowny Panie, nie zostala okreslona maksymalna stawka na kupon, ogranicza ja jedynie maksymalna mozliwa wygrana , ktora wynosi 200 000 PLN na jeden kupon."

LOL ? ;-) Teraz pora na twojego maila co ci odpowiedzieli ze maja jakies limity LOL....

Czekam

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1